דרוש מידע לימוד חשבות שכר. אפשר לבד?

יוני החכם

משתמש צעיר
שמעתי על זה אבל ניסתי בעבר לברר ולא עהגעתי למסקנה.. כי את המבחן משלמים בתשלום מבחנים באצר של משרד התמת ולא מופיע שם שם מכללה וכד',, אולי אפשר לברר במשרד התמת - בלי קשר יש מבחן של לשכת רו"ח על חשבות שכר - תברר גם שם

יוני החכם

משתמש צעיר
שמעתי על זה אבל ניסתי בעבר לברר ולא עהגעתי למסקנה.. כי את המבחן משלמים בתשלום מבחנים באצר של משרד התמת ולא מופיע שם שם מכללה וכד',, אולי אפשר לברר במשרד התמת - בלי קשר יש מבחן של לשכת רו"ח על חשבות שכר - תברר גם שם
עכשיו שאני בודק ארז אכן באתר של לשכת רו"ח מופיע שלמבחן שלהם צריך להכיע דרך מוסד לימודים מוכר - תראה באתר שלהם

תל אביב

משתמש חדש
אני למדתי במכללת קול המס בצורה לא פרונטאלית
מתחברים ללמידה מתי שטוב לך אבל זה היה קשוח מאוווד
מי שלא מתאים לו ישיבה בכיתה ולמידה מסודרת זה מומלץ!
ללמוד לבד נשמע לי לא הכי ריאלי במיוחד שצריך מקום לימודים מוכר כדי לגשת למבחן

אלף למד

משתמש פעיל
אפשר להרשם באתר רק לאחר שהמכללה שולחת תלמידים מועמדים להבחן,
המבחן קשה מאד,
קשה לדעתי לעבור אותו בלימוד עצמי

טרינום

משתמש פעיל
אני למדתי אליו באופן עצמאי לפני כשנתיים, היה ממש בסדר.
צריך להירשם למבחן דרך מוסד מוכר- אפשר לבקש טובה מאחת מרכזות מסלולי יעוץ מס/ ראיית חשבון/ הנהלת חשבונות/ משאבי אנוש וכו'.
יש לציין שאני רואת חשבון- יש לי רקע במיסים

עד מתי

משתמש מקצוען
אני למדתי אליו באופן עצמאי לפני כשנתיים, היה ממש בסדר.
צריך להירשם למבחן דרך מוסד מוכר- אפשר לבקש טובה מאחת מרכזות מסלולי יעוץ מס/ ראיית חשבון/ הנהלת חשבונות/ משאבי אנוש וכו'.
יש לציין שאני רואת חשבון- יש לי רקע במיסים
זה לא לציון בספוילר
ברור שלרו"ח שעברה מבחנים הרבה יותר קשים ויש לה יותר ממושג בחומר המבחן יהיה פשוט.
אבל למשהו בלי רקע זה יכול להיות מתאגר מידי

טרינום

משתמש פעיל
זה לא לציון בספוילר
ברור שלרו"ח שעברה מבחנים הרבה יותר קשים ויש לה יותר ממושג בחומר המבחן יהיה פשוט.
אבל למשהו בלי רקע זה יכול להיות מתאגר מידי
בוודאי.
ולכן אני למדתי אליו בערך כשבוע.
מניחה שמישהי ללא רקע תצטרך זמן ארוך יותר בלי השוואה- אולי כמה חודשים. אבל זה עדיין אפשרי.

יוני החכם

משתמש צעיר
גם אני חושב שזה אפשרי לבד - יש היום המון ידע בכל זכות והמבחן לתמת לא מסובך
אמנם ללשכת רו"ח יותר קשה אולי ניתן לקחת כמה שיעורים פרטיים

בודקת שכר

משתמש רשום
יש את הספרי לימוד של גל זנזורי הם מאוד ברורים
ואפשר ללמוד מהם עצמאית

(אני שמתי לב, שיש קורסים שהרבה מכינים אותך לטריקים של הבחינה, מאשר למקצוע עצמו...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה