לימוד הדמיות

BEST STUDIO

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אני חושב שתשובות להנ''ל פורטו בהרחבה כבר למעלה עם הצדדים לכאן ולכאן.
אגב, לגבי קביעת הסיליבוס, בסיום הקורס חיים דיקמן התייעץ עם כל התלמידים לגבי המינון של מקס בקורס הבא.
כולם הציעו להוריד ולללמד יותר סקצ'אפ

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
מצאתי כמה עבודות מדהימות שעלו כאן בפורום ונעשו בסקצ'אפ, מה חסר בהם?

חתימה אחת מבט מהצד.Denoiser copy.jpg
2 חתימותסופי ארון קדש.Denoiser copy.jpg
בית מדרש לכיוון עזרת נשים סופי אחרי פוטושופ.Denoiser copy.jpg

09a9a782-c451-454e-8437-ce1963efbb69.jpg

@moratia @נחמי ווייס @Y

תחכימו אותי בבקשה

moratia

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תשובה ארוכה מקווה שאספיק הכל.
הדמיות הולך כמו שגרפיקה הולך, ובדרך כלל זה הולך ביחד. - הכל הרי למטרת שיווק
אלו פשוט שני מקצועות שונים.
ובנוגע לשלוש השאלות.
אתה שואל על בסיס כתבה שכבר הצהירו שהיא לא מדויקת בכל אופן אשתדל לענות
1.עובדה שהיום לא עובדים עם קורל...
טרידימקס ומיה לא הולכות לשום מקום. ולהדמיות אדריכליות רק מקס בבקשה.
למה? תשאל את בוגרי מיה
2. מבין את ההבדל בין לעמד בוורד או באינדיזין?
זה בערך ההבדל.
העבודות שראית הם עבודות של מתחילים (אני ממש לא מזלזלת) ולקוחות שאת המחפש, אלה שיש להם כסף מבינים בהחלט מעבר לרמה הזו.
הרמה שאתה אמור לשאוף היא הרבה הרבה מעבר, חפש את החברות המובילות בשוק, ומענין למה הם עובדים כולם באותן תכנות.
השאלה היותר בוערת היא לרנדר בוירי או קורונה, על התכנה עצמה אין שאלות.
במגזר החרדי די הצליחו לבלבל את הנושא וחבל.
3. מסכימה איתך בכל מילה.
רק חבל לשבור את הראש לחפש תוספים וחומרים לתכנה אחת כאשר יש לך הכל בתכנה אחרת.
חבל על הזמן והכח. יותר פשוט בסופו של דבר לעבוד על התכנה המסובכת. דרך ארוכה שהיא קצרה.
וניסיון חייבים בכל תכנה, וכאן חשוב להעיר הערה.
הדמיות הוא מקצוע מתחום האדריכלות, ומי שאין לו רקע כזה צריך לקחת בחשבון פרק זמן כפול או משולש של ניסיון. (אני מדברת מניסיון אישי בקורסים שהעברתי)
הרבה הצלחה!

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
תשובה ארוכה מקווה שאספיק הכל.
הדמיות הולך כמו שגרפיקה הולך, ובדרך כלל זה הולך ביחד. - הכל הרי למטרת שיווק
אלו פשוט שני מקצועות שונים.
ובנוגע לשלוש השאלות.
אתה שואל על בסיס כתבה שכבר הצהירו שהיא לא מדויקת בכל אופן אשתדל לענות
1.עובדה שהיום לא עובדים עם קורל...
טרידימקס ומיה לא הולכות לשום מקום. ולהדמיות אדריכליות רק מקס בבקשה.
למה? תשאל את בוגרי מיה
2. מבין את ההבדל בין לעמד בוורד או באינדיזין?
זה בערך ההבדל.
העבודות שראית הם עבודות של מתחילים (אני ממש לא מזלזלת) ולקוחות שאת המחפש, אלה שיש להם כסף מבינים בהחלט מעבר לרמה הזו.
הרמה שאתה אמור לשאוף היא הרבה הרבה מעבר, חפש את החברות המובילות בשוק, ומענין למה הם עובדים כולם באותן תכנות.
השאלה היותר בוערת היא לרנדר בוירי או קורונה, על התכנה עצמה אין שאלות.
במגזר החרדי די הצליחו לבלבל את הנושא וחבל.
3. מסכימה איתך בכל מילה.
רק חבל לשבור את הראש לחפש תוספים וחומרים לתכנה אחת כאשר יש לך הכל בתכנה אחרת.
חבל על הזמן והכח. יותר פשוט בסופו של דבר לעבוד על התכנה המסובכת. דרך ארוכה שהיא קצרה.
וניסיון חייבים בכל תכנה, וכאן חשוב להעיר הערה.
הדמיות הוא מקצוע מתחום האדריכלות, ומי שאין לו רקע כזה צריך לקחת בחשבון פרק זמן כפול או משולש של ניסיון. (אני מדברת מניסיון אישי בקורסים שהעברתי)
הרבה הצלחה!
זאת הדיעה שלך. מותר לך!

הדעה של המרצים המלמדים אצלנו במכללה שונה.
הדעה שלי שונה.
הדעה של כאלף חברי קבוצת הדמיות של משה שמש בישראל שונה.

ההבדל הוא שאני אין לי אגו או אינטרס ללמד אצלנו בפרוג דווקא תוכנה כזאת או אחרת. את אותו שכר לימוד לשעת הוראה נשלם בין אם ילמדו סקצאפ או 3d ולכן חשוב לי להבין באמת מה נכון. לעומת מי שעובד כבר הרבה שנים על סביבה מסוימת או אפילו מלמד אותה ופתאום מגיעים שחקנים חדשים... ופתאום צצות דיעות חדשות המזיזות את הגבינה הרגילה למקום אחר...

צר לי, אבל חד משמעית אדם שרוצה להכנס לתחום ההדמיות האדריכליות מוזמן לעשות זאת נכון עם סקצאפ ווירי ולהגיע לתוצאות מדהימות כמו שהראו כאן. לשם השוק הולך. נקודה. ימים יגידו.

נערך לאחרונה ב:

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מצאתי כמה עבודות מדהימות שעלו כאן בפורום ונעשו בסקצ'אפ, מה חסר בהם?

צפה בקובץ המצורף 558510 צפה בקובץ המצורף 558511 צפה בקובץ המצורף 558512

צפה בקובץ המצורף 558505

@moratia @נחמי ווייס @Y

תחכימו אותי בבקשה

לא. אל תצפה. יש אנשים ששבויים בתוך עולמם ולא יתנו לעובדות או במקרה דנן לתמונות לבלבל אותם. תן להם והם יסבירו לך שהתמונות הללו לא מקצועיות... כי ב3DMax התעגלות של הציקולידים המשתקפים מהפוליגונים האמורפיים בתאורה הצדדית היו חלקים יותר....

moratia

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטערת עם היה פה נימה של תקיפה. ממש לא לכך הכוונה.
גם לי אין אינטרס שמשהו ילמד מקס, סה"כ לא חסר לי מתחרים ואין לי ענין לייצר אותם.
הדעה שלכם שונה, אני מכבדת.
כולם פה בעד טובת הציבור.
שיהיה בהצלחה לכולם.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
ומלבד זאת תבדקו בשטח, משרדי הדמיות עובדים איתה, מענין למה...
טוטם /3dvision'/ wiewpoint/ bruck., משרדים בספרד, מקסיקו....
התשובה פשוטה תבדקו את תאריך פתיחת המשרד. כל הסיפור של ויריי לסקצאפ יחסית חדש מהשנתיים האחרונות, בעיקר מאז שויריי גם הוסיפה ספריית אובייקטים ושכללה את הגרסה.

אוסיף עוד, שמה שגורם להדמיות להיראות מושלמות ופוטריאליסטיות מדהימות זה לא בהכרח התוכנה אלא הרבה מאד ידע מעבר. ידע בקומפוזיציה, ידע והבנה בפרטים הקטנים ולכלוך הסמיטריות והמלאכותיות הטבעית של הדמיה (כמו למשל חפצים זרוקים. שקעי חשמל, וכו'). ידע והבנה בהום סטילינג, ידע בתאורה, חומרים, צבע וכו'.

כמו שכולנו למדנו שלא המצלמה מצלמת אלא האדם שאוחז בה.

צירה רוחמקין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
נכון בהחלט
ההדמיות שהעלו פה בסקאצאצ מדהימות
השאלה באמת ממי שלמד/ה 3D אם לוקח פחות זמן כמו שמדברים או ששוב זה ענין של תרגול ואז גם בסקצאפ אפשר לתרגל...

צירה רוחמקין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
התשובה פשוטה תבדקו את תאריך פתיחת המשרד. כל הסיפור של ויריי לסקצאפ יחסית חדש מהשנתיים האחרונות בעיקר מאז ויריי גם הוסיפה ספריית אובייקטים ושכללה את הגרסה.

אוסיף עוד, שמה שגורם להדמיות להיראות מושלמות ופוטריאליסטיות טוב זה לא בהכרח התוכנה אלא הרבה ידע מעבר. ידע בקומפוזיציה, ידע והבנה בפרטים הקטנים ולכלוך הסמיטריות והמלאכותיות הטבעית של הדמיה (כמו למשל חפצים זרוקים. שקעי חשמל, וכו'). ידע והבנה בהום סטילינג, ידע בתאורה, חומרים, צבע וכו'.

כמו שכולנו למדנו שלא המצלמה מצלמת אלא האדם שאוחז בה.
נכון בהחלט!!!!!!

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטערת עם היה פה נימה של תקיפה. ממש לא לכך הכוונה.
גם לי אין אינטרס שמשהו ילמד מקס, סה"כ לא חסר לי מתחרים ואין לי ענין לייצר אותם.
הדעה שלכם שונה, אני מכבדת.
כולם פה בעד טובת הציבור.
שיהיה בהצלחה לכולם.
אגלה לך סוד. לא בנימה של תקיפה אלא ממקום באמת מכבד ואמיתי:

רוב הלקוחות אם לא כולם מעונניינים בתמונה פוטוראליסטית, לא מעניין אותם אם זה נעשה בסקצאפ או ב3d הם צריכים תמונה לפרסומת. למודעה. למצגת. לשלט ולעתון. מבחינתם תעשי את זה בצייר של וינדוס.

ולכן, גם אלו. שיעשו הדמיות בצייר של הוינדוס אם יגיעו לתוצאה מדהימה (נניח, כן, רק נניח והם ציירים ואמנים מוכשרים שבחודשיים עבודה יעשו ציורים הדמיות...) הם גם מתחרים....
:)

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אגלה לך סוד. לא בנימה של תקיפה אלא ממקום באמת מכבד ואמיתי:

רוב הלקוחות אם לא כולם מעונניינים בתמונה פוטוראליסטית, לא מעניין אותם אם זה נעשה בסקצאפ או ב3d הם צריכים תמונה לפרסומת. למודעה. למצגת. לשלט ולעתון. מבחינתם תעשי את זה בצייר של וינדוס.

ולכן, גם אלו. שיעשו הדמיות בצייר של הוינדוס אם יגיעו לתוצאה מדהימה (נניח, כן, רק נניח והם ציירים ואמניםמוכשרים שבחודשיים עבודה יעשו ציורים הדמיות...) הם גם מתחרים....
:)
וזה בנוגע לצרכני קצה שהם לקוחות פרטיים.

אבל בקהל הלקוחות שהם האדריכלים, מעצבי פנים, ועוד - מגמת השוק תהיה דווקא יותר ויותר לכיון סקצאפ + ויירי וזה קורה כבר בקצב מסחרר, לקהל היעד הזה כן יש משמעות עמוקה לתוכנה מכיון שהקבצים כבר משורטטים להם באופן ראשוני בסקצאפ, והם רק מחפשים איש הדמיות שיעשה רנדר והדמיה מושלמת מהשרטוט שלהם. ענין של נוחות ושפה משותפת עם איש המקצוע.

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
קפצתי עכשיו לפורום, איזה בלגן....
@prog מדובר במקצוע רציני ואפשר להבין את הדילמות לפני שמתחילים להשקיע בלימודים.

אגב, התקשרתי לחבר שלי שהוא באמת אלוף בהדמיות (מי שרוצה אשלח לו את השם שלו בפרטי) והתייעצתי איתו בנוגע ללימודי הדמיות אדריכליות, זה מה שהוא אמר:

"אם אתה רוצה ללמוד רק הדמיות אדריכליות, זה רק סקצ'אפ.
אם אתה רוצה לוותר על המשפחה ועל הילדים ולבלות לילות חורף קרים מול המסך תלך ללמוד מקס... אנחנו אנשים נשואים וצריכים פרנסה הכי מהר והכי בקלות. מה שאתה משיג בסקאצ'פ בחמש דקות לוקח לטרידי-מקס שעתיים.
אני כבר לא מסוגל לעזוב את המקס, אנשים באים אלי לקבל הצעת מחיר להדמיה אדריכלית ובורחים. הם הולכים לאנשים שעובדים על סקאצ'פ ומקבלים את אותה עבודה יותר מהר ובמחיר נמוך משמעותית. אין לי היום מה לחפש בהדמיות אדריכליות אני מתמקד בעולמות תוכן אחרים"

זה מה שהוא אמר, לי זה הספיק ותודה לכל אלו ששלחו לי את דעתם בפרטי.

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
אני חושבת שהשיח כאן הוא על 2 מקצועות שונים לגמרי שנכללים תחת כותרת אחת - 'הדמיות אדריכליות'
ההבדלים בין 2 המקצועות האלו הן בפרמטרים הבאים:
מי קהל היעד שלך - האם אתה מעוניין בקהל יעד של לקוחות קטנים ופרטים שזקוקים לעבודות בסדר גודל קטן עד בינוני וכמובן שהתשלום בהתאם או לקוחות שהם חברות או יצרנים הקיף העבודות איתן הוא גדול עד ענק. השוני בין הלקוחות ניכר בתוצאת העבודה הלקוח הקטן מתרשם בקלות הצורך שלו בתמונה טובה שתמכור את המוצר שלו הוא לא יתעכב על רמת הראליסטיות של התמונה או בשפה הפשוטה כמה מצמוצי עינים תעשה עד שתחליט אם היא אמיתי או לא. לאומת הלקוח הגדול שעיקר הרצון שלו שההדמיה תראה תמונה מציאותית לגמרי!!! ולא רק יפה הצורך שלו זה לדמות מציאות ממש לדוג' קטלוגי ריהוט, תצוגות וירטוליות וגם משרדי יזמים ברמה גבוהה ירצו לתת ללקוחות שלהם הדמיות ברמת אמת.
מכיוון שהצרכים של 2 סוגי הלקוחות שונים גם ההשקעה הכספית תיהיה שונה
לקוח שמספיק לו הדמיה טובה לא יעריך את הסכומים שיבקשו ממנו תלתיסטים בליגה א' וילך לאותו אחד שיוציא לו הדמיות במהירות ובזול לעומת חברה או יצרן / יזם שמכבד את עצמו ועובד בראש גדול לא יתעכב על הכסף והזמן כי הוא מעריך את העבודה ומצפה לשלמות
ולכן
אותם אלו שעובדים בסקצאפ מכוונים לקהל יעד שונה מאוד מאלו שעובדים במקס היצירה שלהם שונה וכמובן התמורה
אם אתה אחד ששואף למקסימום ורוצה לעבוד בהיקף סכומים של עשרות אלפים לפרוייקט אז גם אם תנסה להוציא בסקצאפ את הרמה המתבקשת תצטרך להזיע המון המון ויותר ממקס!!! וספק אם תצליח

אגב מעניין היכן תותחי התחום נעלמו @פרדס, @מנדי פרל, @גיא בן דור, @גיל קוליוק - פתחו תפה...

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אותם אלו שעובדים בסקצאפ מכוונים לקהל יעד שונה מאוד מאלו שעובדים במקס היצירה שלהם שונה וכמובן התמורה
חולק על כך. זאת פשוט תפיסה מוטעית שנוח למי שעובד בתרידי להגיד.

חפשו בגוגל הדמיות בסקצאפ וויריי... תמצאו דברים מטורפים..

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
אני לא חושבת שאדם שלא נמצא בתחום יכול לחוות דעה ברמה של אנשים בתחום
לא לגבי רמת איכות העבודות
ולא לגבי קהל היעד
את המציאות אנו נושמים אוכלים ישנים כל רגע
ולא נתמכים בעובדות תחקיר מגמתיות

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אז ככה.
א. אני הלקוח.
ב. את תוכניות הלימוד בחום תלת מימד וההדמיות אני כתבתי ובאופן אישי מלווה את הקורסים כבר עשר שנים. אני גם מכיר היטב את השוק ואת דרישות הלקוחות באופן אישי והרבה לקוחות בתחום זה עברו דרכנו ודרך האתר כאן לתלמידים ובוגרים.
הייתי מעורב אישית גם בלא מעט פרוייקטים, ותהליכים. ובמשך שנים רבות בכל הגשה והגשה בסיום לימודים או סמסטרים אני נוכח ואף מחווה דעה.
אז אני חושב שבהחלט כדאי לשקול שנית את האמירה המזלזלת המציגה אותי כביכול כמי שאינו בתחום.

אגב שלשה מתוכם הינם בוגרים שלנו. כנראה אני כן יודע דבר וחצי על התחום.

נערך לאחרונה ב:

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
לא הוגן היוצר שלה יכול להיות כאן
תוכל לדבר איתי בפרטי ואשמח לפרט

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אחסוך ממך.
התמונה מצויינת.

אגב, אין לפרוג שום אחוזים בסקצאפ...
זאת החלטה מקצועית טהורה שלי עם הצוות שלנו.

לעומת זאת אדם שעובד רק ב 3DMax או אשה שמקצועה ללמד 3dmax בסמינרים הם מגמתיים בכך שמרגישים צורך להגן על מה שעושים.

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
בחירה שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה