לימוד הדמיות

מנדי פרל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
חיים ערב טוב!
עם כל הכבוד ויש המון כבוד, את התמונה הזאת עשה מורה ולא תלמיד, מכל הסיומיי קורסים של סקאצפ' לא ראיתי אחד שהגיע לכזה רמה, אז אולי אם אתה טוען שהתוכנה כל כך טובה אולי המרצה לא יודע מספיק טוב להעביר את הידע שלו, בלי לפגוע באף אחד, תן לי הסבר מתוך כל כך הרבה תלמידים מוכשרים שיצאו ממכם אף אחד לא הביא ריאליסטיות בסקצאפ' כמו בתוכנות האחרות

ואפילו כשלמדו מאיה תלמידים כן הצליחו בסיום הקורס להגיע לרמת המורה...

אז פליז תלמדו מקס ואני בא ללמוד...;)

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
גלוי נאות
אני עדיין עובדת במיה שהיתה עד לפני כמה שנים תוכנת העתיד בהדמיות....
לומדת מקס
ומלמדת בסמינר מיה ברמה בסיסית במסגרת למודי גרפיקה
אפרופו מגמתיות;)

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
חיים ערב טוב!
עם כל הכבוד ויש המון כבוד, את התמונה הזאת עשה מורה ולא תלמיד, מכל הסיומיי קורסים של סקאצפ' לא ראיתי אחד שהגיע לכזה רמה, אז אולי אם אתה טוען שהתוכנה כל כך טובה אולי המרצה לא יודע מספיק טוב להעביר את הידע שלו, בלי לפגוע באף אחד, תן לי הסבר מתוך כל כך הרבה תלמידים מוכשרים שיצאו ממכם אף אחד לא הביא ריאליסטיות בסקצאפ' כמו בתוכנות האחרות

ואפילו כשלמדו מאיה תלמידים כן הצליחו בסיום הקורס להגיע לרמת המורה...

אז פליז תלמדו מקס ואני בא ללמוד...;)
מנדי היקר, אתה רוצה שנציג כאן עבודות שלך בזמן הלימודים או מיד בסיום אל מול עבודות שלך כיום?? או עבודות שלך כיום אל מול מי שהיום סיים קורס?

ברור לחלוטין שיש תהליך של מיומנות נרכשת. התמונה בהחלט מציגה תמונה מדהימה מתוך המוני תמונות של סטודיו שעובד בסקצאפ. לשם אני שואף שיגיעו מהר מאד. והם מגיעים. צריך לזכור שאין עדיין הרבה שנים את קורסי הסקצאפ. הבוגרים מתקדמים יםה ומגיעים לתוצאות מאד טובות, אגב הרבה יותר טובות בסרגל הזמן ממה שאתם הייתם בתקופה יחסית מקבילה מזמן הלימודים.

לקינוח אתן לך משימה לא של מורה אלא של בוגרת טריה: קח בבקשה תמונה ש @עוד אחד שיתף כאן של בית כנסת שנעשה על טהרת הסקצאפ. מדובר בבוגרת שסיימה השנה והיא נמצאת כאן. מנגד קח מתיקיית העבודה של @y את הדמיית בית הכנסת לערלוי ותציג לי איך מדוע ולמה בעיניכם זה ריאלסטי יותר.
בהצלחה

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
אחת העבודות של מנדי כמדומני הבוגאטי שלו היא אחת הדוגמאות שלי איך תלמיד יכול להיות אלוף!!!
וחיים חבל שאתה נגרר לרמות כאלו אישיות
בסהכ כוונת כולנו היא להאיר את עיני המתענינים
לאפחד אין אחוזים כלפי שום תוכנה
החלטם ללמד את סקצאפ וזה מקסים כי היא נצרכת
אבל דייקו בדברכים!!!
את הביהכ בערלוי עשיתי תוך כדי לימודים אצלכם...

וחבל שזה היחס שבוגרים מקבלים ממכם

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
הדמוה של רכב מסוג בוגאטי זאת דוגמא נהדרת ! זה אובייקט שצריכים 3dmax ולא סקצאפ.

הקורס שאתם למדתם היה תלת מימד ואנימציה. עם הזמן למדנו שהביקוש בתחום הוא יותר להדמיות אדריכלות ופחות להדמיות מוצר או אימציה ולכן התוכנית שונתה.

נערך לאחרונה ב:

י ר 3D

דגם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הקבוצה שאני למדתי בה היה דור המעבר בין לימוד מאיה לסקצ'אפ, למדנו טוב את מאיה עם כל הקשיים שבה,
לאחר מכן למדנו קצת MAX (לא מספיק...) ואחרי זה סקצ'אפ.
לפי מה שהבנתי, לאטיות בקבצים מורכבים עם הרבה פריטים כמו בתי כנסת, חוץ עם הרבה צמחיה וכדו',רק MAX זה הפתרון.
בנוסף כפי שאמרו מעלי, מודלים כמו ארון קודש שלא ניתן להוריד מאתרים מאוד קשה לבנות בסקצ'אפ, למרות שבסופו של דבר זה אפשרי בהחלט.
ארון קודש.jpg
ארון קודש.jpg

וזה אכן מה שמעייף אותי בעבודה שלי עם סקצ'אפ, הנפילות, האיטיות... אפילו שיש לי מחשב חזק מאוד.
מצורף לינק להדמיות שהעליתי https://www.prog.co.il/threads/הדמיית-ישיבה-בסקצאפ-ווירי.491432/

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
הקבוצה שאני למדתי בה היה דור המעבר בין לימוד מאיה לסקצ'אפ, למדנו טוב את מאיה עם כל הקשיים שבה,
לאחר מכן למדנו קצת MAX (לא מספיק...) ואחרי זה סקצ'אפ.
לפי מה שהבנתי, לאטיות בקבצים מורכבים עם הרבה פריטים כמו בתי כנסת, חוץ עם הרבה צמחיה וכדו',רק MAX זה הפתרון.
בנוסף כפי שאמרו מעלי, מודלים כמו ארון קודש שלא ניתן להוריד מאתרים מאוד קשה לבנות בסקצ'אפ, למרות שבסופו של דבר זה אפשרי בהחלט.צפה בקובץ המצורף 559475 צפה בקובץ המצורף 559476
וזה אכן מה שמעייף אותי בעבודה שלי עם סקצ'אפ, הנפילות, האיטיות... אפילו שיש לי מחשב חזק מאוד.
מצורף לינק להדמיות שהעליתי https://www.prog.co.il/threads/הדמיית-ישיבה-בסקצאפ-ווירי.491432/
החשיבה שלי היא קדימה.
מחשבים הולכים ונהיים חזקים. קיימות חוות רינדור, אגב כמדוני שאפילו לויריי בעצמם, תמורת תשלום סמלי.

הדוגמא של ארון קודש חוזרת על עצמה, הוא אתגר אבל שניתן להתגבר עליו. ובסופו זל דבר ברוב העבודות אין ארון קודש כזה שלא ניתן לעשותו

מנדי פרל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מנדי היקר, אתה רוצה שנציג כאן עבודות שלך בזמן הלימודים או מיד בסיום אל מול עבודות שלך כיום?? או עבודות שלך כיום אל מול מי שהיום סיים קורס?

ברור לחלוטין שיש תהליך של מיומנות נרכשת.

אגב אני לא מתבייש בעבודות שלי מסיום הקורס כי לדעתי הם עדיין יותר ברמה מחברה שאוחזים שנה פלוס בסקאצפ', ולא כי אני מזלזל ביכולות של כל אחד או בסקאצפ' עצמה

אלא אני חוזר לקטע של המרצה, למה הוא לא מצליח להוציא רמה מהתלמידים שלו, אצלנו היה קורס תלת מימד ואנימציה שזה הרבה הרבה יותר מורכב והצלחנו להביא תוצאות מרשימות, ועכשיו מה???

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בוגרים מאד טובים בהדמיות ברמה מאד מקצועית. ויש כאלו מהקבוצה שלך שהיו פחות טובים ממך מנדי... :) אתה היית עילוי!
אל תשכח שהיום מדובר בתקופה מאד קצרה של 24 מפגשים שלומדים.

מנדי פרל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יש בוגרים מאד טובים בהדמיות ברמה מאד מקצועית. ויש כאלו מהקבוצה שלך שהיו פחות טובים ממך מנדי... :) אתה היית עילוי!
אל תשכח שהיום מדובר בתקופה מאד קצרה של 24 מפגשים שלומדים.

תודה אבל אני לא היחיד, באמת מהקורס שלנו לא הרבה יצאו עם זה ועובדים בזה, אבל יש כמה תותחים

אז תוסיף עוד מפגשים... למה לחפף אם צריך עוד? לא חבל? תביא לטופ, שלא יצאו עבודות שיביישו את האמפריה שלך
תלמדו עיבוד תמונה כמו שצריך, שגם אנחנו לא למדנו, שזה אחד הדברים הכי חשובים בהדמיות

המון הצלחה

ישראל רייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
החשיבה שלי היא קדימה.
מחשבים הולכים ונהיים חזקים. קיימות חוות רינדור, אגב כמדוני שאפילו לויריי בעצמם, תמורת תשלום סמלי.

עם מחשב טוב, סקצאפ עובד מהר ומצוין
וגם לגבי הרינדור - אכן יש לויריי cloud שאפשר לרנדר עליו במחירים ממש מצחיקים
(היה להם עכשיו 30% הנחה ואם המבצע עדיין בתוקף זה ממש משתלם...)

הנה - מעלה פה דוגמא
רינדרתי את התמונה הזאת דרך ה cloud
עלה לי בערך 5$ וזה היה אצלי במחשב תוך שעה וחצי
והכי מוצלח שזה לא תקע לי את המחשב! אפשר לעבוד בנתיים...

ולגבי הנושא...
הויכוח ישן מאוד! ויש לזה המון צדדים לשתי הכיוונים
כמו הוויכוח בין מחשב Apple לWindows
יש אנשים שנעולים על אחד מהם ולעולם לא ישנו את דעתם!

לדעתי - גם משרוצה בסופו של דבר לעבוד עם 3D MAX, כי אכן יש לתוכנה יותר אפשרויות בפרט בגיואמטריה מורכבת
לא מפסיד כלום ורק מרוויח מלהתחיל עם סקצאפ שבאמת אפשר להגיע איתו לתוצאות מדהימות ופוטוריאליסטיות בלי שום ספק!

קבצים מצורפים

• Breslov_FV_Final.jpg
    Breslov_FV_Final.jpg
    KB 567 · צפיות: 231

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה אבל אני לא היחיד, באמת מהקורס שלנו לא הרבה יצאו עם זה ועובדים בזה, אבל יש כמה תותחים

אז תוסיף עוד מפגשים... למה לחפף אם צריך עוד? לא חבל? תביא לטופ, שלא יצאו עבודות שיביישו את האמפריה שלך
תלמדו עיבוד תמונה כמו שצריך, שגם אנחנו לא למדנו, שזה אחד הדברים הכי חשובים בהדמיות

המון הצלחה
אז ככה. לומדים עיבוד תמונה דווקא וברמה טובה ויסודית יותר ממה שאתם למדתם.
אבל כמו שקראת עקומת הלמידה סקצאפ וויריי היא קצרה יוצר. וזהו זמן הקורס, אך כפי שאתה יודע מעבודה לעבודה ומאתגר לאתגר משתפשים עוד בתחום וכל פרוייקט עם האתגרים שלו...
אני חייב לומר שהקביעה שלך שעבודות התלמידים והבוגרים בסקצאפ וויריי אינן כמו עבודות שהיו במאיה אינה נכונה. אני עייף כעת מלחפש ולהעלות דוגמאות. אבל בהחלט בנקודת זמן של סיום הקורס התוצאות לא היו טובות יותר באופן כללי.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
עם מחשב טוב, סקצאפ עובד מהר ומצוין
וגם לגבי הרינדור - אכן יש לויריי cloud שאפשר לרנדר עליו במחירים ממש מצחיקים
(היה להם עכשיו 30% הנחה ואם המבצע עדיין בתוקף זה ממש משתלם...)

הנה - מעלה פה דוגמא
רינדרתי את התמונה הזאת דרך ה cloud
עלה לי בערך 5$ וזה היה אצלי במחשב תוך שעה וחצי

ולגבי הנושא...
הויכוח ישן מאוד! ויש לזה המון צדדים לשתי הכיוונים
כמו הוויכוח בין מחשב Apple לWindows
יש אנשים שנעולים על אחד מהם ולעולם לא ישנו את דעתם!

לדעתי - גם משרוצה בסופו של דבר לעבוד עם 3D MAX, כי אכן יש לתוכנה יותר אפשרויות בפרט בגיואמטריה מורכבת
לא מפסיד כלום ורק מרוויח מלהתחיל עם סקצאפ שבאמת אפשר להגיע איתו לתוצאות מדהימות ופוטוריאליסטיות בלי שום ספק!
הדמיה מקסימה!

ח. גרין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מצליחה לעבוד על המחשב תוך כדי רינדור (לא סקצאפ אלא פוטושופ וכד')
כנראה שזה תלוי עד כמה המחשב חזק.

ישראל רייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לאלה שטוענים שאי אפשר להגיע לרמה ריאליסטית בסקצאפ
תראו את ההדמיות האלו ותחשבו שוב...
מה שמצאתי בחפיף - ראיתי בחיי עוד מלא מלא הדמיות כאלו שנעשו בסקצאפ

אכן, הם נעשו על ידע מומחים
תצאו מהקורס של פרוג וכבר תהיו ברמה של כאלו הדמיות?
כמובן שלא
גם ההדמיות האלו בטוח בטוח לא העבודות גמר של המייצרים, ומאמין שזה הגיע אחרי לא מעט נסיון...

קבצים מצורפים

• Vu_Nguyen-interior-vray-sketchup-1.jpg
    Vu_Nguyen-interior-vray-sketchup-1.jpg
    KB 204 · צפיות: 183
  • Ivelina_Todorova-interior-1-vray-sketchup.jpg
    Ivelina_Todorova-interior-1-vray-sketchup.jpg
    KB 195.2 · צפיות: 193
  • david-tezza-mountain-retreat-interior-design-vray-sketchup.jpg
    david-tezza-mountain-retreat-interior-design-vray-sketchup.jpg
    KB 111.9 · צפיות: 189
  • tiltipixel-house-interior-design-vray-sketchup.jpg
    tiltipixel-house-interior-design-vray-sketchup.jpg
    KB 150.9 · צפיות: 183

י ר 3D

דגם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אגב אני לא מתבייש בעבודות שלי מסיום הקורס כי לדעתי הם עדיין יותר ברמה מחברה שאוחזים שנה פלוס בסקאצפ', ולא כי אני מזלזל ביכולות של כל אחד או בסקאצפ' עצמה
מנדי שלום!
אל תשכח שבפרוייקט הגמר היית אחרי שנתיים ניסיון (ניסיון בא גם בתוך הקורס ולא רק אחרי)
מי שגמר סקצ'אפ לפני שנה עדיין אין לו את זה.

מנדי פרל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מנדי שלום!
אל תשכח שבפרוייקט הגמר היית אחרי שנתיים ניסיון (ניסיון בא גם בתוך הקורס ולא רק אחרי)
מי שגמר סקצ'אפ לפני שנה עדיין אין לו את זה.

אין ספק שהיה לנו הרבה יותר נסיון, אבל במידול ולא בחומרים..
אני לא מדבר על איזה תוכנה ללמוד, אבל מה שכן מלמדים שלא יהיה 'אבי געמאכט'
להרחיב את הקורס, ולא להגיד 'זה מה יש', אם זה לא מספיק אז מה העניין??

לעשות כל תקופה 'השתלמויות' בחידושים וטיפים גם לא יזיק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה