לימודי FullStuck לגברים

• פותח הנושא nach
  • פורסם בתאריך

nach

משתמש צעיר
שלום וברכה!

אני מקווה שאני מפרסם את השאלה במקום הנכון.
אשמח באם יש למישהו מידע על קורס כזה לגברים
שלא יהיו בו דרישות של בגרות וכן שיהיו בו לימודים בהפרדה (כמובן..., פשוט בכל החיפושים שלי הגעתי רק לג'ון ברייס והאקריו שהלימודים בהם מעורבים) ורמה גבוהה מספיק בשביל שאח"כ תהיה אפשרות סבירה להתקבל לעבודה נורמלית.

תודה מראש לעונים ולמכוונים.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לימודים מקוונים באתרים כמו udemy

Yosef 1

משתמש צעיר
בעידן פוסט קורונה
כל המכללות מציעות אפשרות ללימוד מקוון בזום

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
למיטיב ידעתי אין קורסים מקוצרים למגזר החרדי. אם אתה רוצה, אתה יכול ללמוד לימודי תעודה. כמו המרכז החרדי. אבל זה לימודים של שנתיים.
אני לומד היום בפורמט של זום, גברים ונשים יחד. אבל אף אחד לא פותח מצלמה.
מואד ממליץ.

ואם כבר עסקינן בנושא הזה. חשוב שתדע שבתחום הזה היה לך קשה למצאו עבודה עם גברים בלבד.
כי בסוף כל החברות הגדולות אין להם התאמה למגזר שלנו.
אני בכל מקרה לא מצפה למצאו עבודה רק עם גברים.. כי אני מכיר את השוק.

שיהיה עם המון הצלחה :)

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לימודים מקוונים באתרים כמו udemy
ג.א. ממליץ על יודמי
יש שם קורסים שעולים 50 ש"ח והם שווים לדעתי כמה אלפים, אפשר גם לשאול שאלות ועונים תוך יום
כמובן תלוי איזה מרצה אני מכיר כמה רציניים שמאות אלפים רוכשים כל קורס שלהם
ואני אומר את זה כאחד שלמד למעלה משנתיים בסוג של מכללה

nach

משתמש צעיר
אני לומד היום בפורמט של זום, גברים ונשים יחד. אבל אף אחד לא פותח מצלמה.
אני עובד בשעות הערב והלימודים שלהם (המרכז החרדי) רק בערב (חוץ מהעובדה שזה לימודים של שלוש שנים), כפי שאני מבין מכולם אין שום אפשרות ללימודים קצרים בהפרדה.

בנוגע ללימודים ב- udemy א. האם יש שם גם בעברית? ב. האם פתוח בנטפרי.
מעריך מאוד את תגובותיכם ומקווה למצוא את הדרך הנכונה, כי אני כבר איזה שנתיים בתחום וכבר יודע המון והתעסקתי עם פיתוח וכמה שפות וכו' ואני מרגיש קצת שכל עוד לא אלמד קורס מסודר על רמה לא יצא לי מזה כלום. מקווה למצוא משהו נורמלי, תודה לכם.

נערך לאחרונה ב:

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש קורס פול סטאק של goCode בעברית, עולה בסביבות 100 שקל לחודש, צפייה חופשית בקצב שלך.
חפש ברשת

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני עובד בשעות הערב והלימודים שלהם (המרכז החרדי) רק בערב (חוץ מהעובדה שזה לימודים של שלוש שנים), כפי שאני מבין מכולם אין שום אפשרות ללימודים קצרים בהפרדה.

מעריך מאוד את תגובותיכם ומקווה למצוא את הדרך הנכונה, כי אני כבר איזה שנתיים בתחום וכבר יודע המון והתעסקתי עם פיתוח וכמה שפות וכו' ואני מרגיש קצת שכל עוד לא אלמד קורס מסודר על רמה לא יצא לי מזה כלום. מקווה למצוא משהו נורמלי, תודה לכם.
דבר איתי באישי.
shiyed#hotmail.com

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יש שם תמליל מובנה של יודמי זה לא רק תמליל אלא הוא גם הסמן של הסרטון, כלומר אתה יכול לדפדף במלל ולהצביע על שורה מסויימת והסרטון יקפוץ לשם
לגבי נטפרי לא יודע, הם בטח יצטרכו לפתוח כל סרטון בנפרד (ויש בכל קורס מאות סרטונים)
תשאל כאן אם יש למישהוא נטפרי ויודמי

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ידוע לי על חברות חרדיות שמכשירות חרדים ואז מחייבים אותם לעבוד במשכורת מינימום במשך איזו תקופה.
אבל חבר שלי שהיה בזה אמר לי שהמצב הרוחני שם לא טוב בכלל, ושרוב הגברים שהולכים לזה זה מודרנים ואף גרוע מכך.

אגב, החבר הזה היום מודרני (ואף גרוע מכך)...

Yosef 1

משתמש צעיר
יש שם תמליל מובנה של יודמי זה לא רק תמליל אלא הוא גם הסמן של הסרטון, כלומר אתה יכול לדפדף במלל ולהצביע על שורה מסויימת והסרטון יקפוץ לשם
לגבי נטפרי לא יודע, הם בטח יצטרכו לפתוח כל סרטון בנפרד (ויש בכל קורס מאות סרטונים)
תשאל כאן אם יש למישהוא נטפרי ויודמי
איפה יש תמליל בעברית ?
ביודמי ?

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
איפה יש תמליל בעברית ?
ביודמי ?
כן
כך זה נראה
אנ.png

פשושי

משתמש חדש
קורס טעימות פיתוח חינם בסבסוד משרד הכלכלה

קבצים מצורפים

• TS_Prat_Whatsapp_04_2022_KivunMen_Dov_NEW_2.pdf
    4.8 MB · צפיות: 50

Yoni N

משתמש חדש
קורס פולסטאק לגברים זה אברטק
יש כוילל בבוקר עד 12
הלימודים אחרי הצהריים ברמה גבוהה
והכי חשוב יש התחייבות להשמה ברבטק

נערך לאחרונה ב:

נסיון9876

משתמש פעיל
לעבודה נורמלית עם הפרדה? ;)
לא מופרך בכלל.
נכון ש(הרבה)יותר קשה למצוא, אבל בהחלט קיים. (מדברת על ישיבה קבועה בחדר נפרד. גם כאשר בצוות יש נשים וגברים, וגם אם ישנם לא מעט פגישות כלליות)
אני מאמינה שאם יותר ויותר מתכנתים יבואו עם הדרישה הזו - זה גם יותר ילך ויוכר על ידי החברות.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מאמינה שאם יותר ויותר מתכנתים יבואו עם הדרישה הזו - זה גם יותר ילך ויוכר על ידי החברות.
ואז זה יהיה כמו עם קבוצות נשים חרדיות. שהם מקבלות חצי או שליש מהמשכורת הרגילה.

אני חושב שמנסים לעשות כאן עיקר מטפל
בן אדם הולך לעבוד בסביבה חילונית (שבסופו של דבר גם מעורבת), לשהות שעות רבות בקרבת אנשים חילונים, להיחפש לתרבות שהם, לאורח החיים השונה וכו׳ וכו׳
וכל זה בסדר
מה כן הבעיה? שיש שם איזו אישה יושבת בחלל עבודה.

זה קו מחשבה של אנשים שמנותקים מהמציאות הרלוונטית. ומנסים לדון עליה על ידי הקבלה למציאות שכן מוכרת להם: זה כנראה דומה למצב באברכים יישבו בכולל, ויישבו שם גם כמה בחורות סמינר בבית מדרש? אויי וויי, שומו שמיים.

לא באתי להגיד שזו לא בעיה. באתי להגיד, שזו בעיה יחסית מינורית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה