לימודי תכנות\ מדעי המחשב?!

Mark 1

משתמש מקצוען
אם "להתפשר" הכוונה להרויח 4.5K, אז עדיף לא להתפשר!
ואם "להתפשר" זה לעשות אחרת ממה שהורו לך (אני יודעת שכל מקרה לגופו ולא מכלילה) אז עדיף לא להתפשר!

ומי שזן - זן את כולם, ולא קשה לו יותר לפרנס מישהי בלי תואר - אולי זה קשה לאנשים לחשוב על זה, אבל לא אני אמרתי את זה.....

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
צודקת, אבל אם "להתפשר" הכוונה להרויח 4.5K, אז עדיף לא להתפשר!
ואני יודעת שזה מכניס אותנו שוב לויכוח הנצחי הזה - אבל אני מכירה מנסיון אישי בנות שבמשרה הראשונה שלהן אחרי תואר ראשון מרויחות 14K, וכאלה שבסיום תואר אחרי נסיון קצר בעבודת סטודנט מרויחות 20K...
אני באמצע לימודי תואר ועובדת במשרת סטודנט, ומרוויחה יותר מפי 2 מחברות שלי שעובדות עם תעודת מה"ט.
וזה תוך כדי הלימודים!!!

סופי12

משתמש סופר מקצוען
אני באמצע לימודי תואר ועובדת במשרת סטודנט, ומרוויחה יותר מפי 2 מחברות שלי שעובדות עם תעודת מה"ט.
וזה תוך כדי הלימודים!!!
שמעתי גם על מקום חרדי שמעסיק בדווקא אך ורק בוגרות מה"ט מצטיינות ונותן להם שכר התחלתי של 15K. (לא רלוונטי לשלוח אלי פניות באישי בנידון...)
צריך להיזהר מקבלת החלטות לפי דוגמאות ספציפיות.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני מכירה מקום חרדי שמעסיק בדווקא אך ורק בוגרות מה"ט מצטיינות ונותן להם שכר התחלתי של 15K.
צריך להיזהר לקבל החלטות לפי דוגמאות ספציפיות.
אשמח לדעת איזה מקום זה ולו רק כדי לעודד את חברותי שמקבלות שכר מינימום שנתיים אחרי הסמינר ש"יש מקום כזה".

ואני כמובן לומדת אחרי התייעצות עם כמה רבנים והמסר המרכזי שלי הוא שכל מקרה צריך להיות נידון לגופו בלבד וכמובן שיש הבדל גדול בין הוראה ליחיד לבין הוראה לציבור, ולעולם לא אשכנע מישהי לנהוג בניגוד לדעת תורה אלא אשלח אותה קודם כל להתייעץ עם גדו"י.

סופי12

משתמש סופר מקצוען
אשמח לדעת איזה מקום זה ולו רק כדי לעודד את חברותי שמקבלות שכר מינימום שנתיים אחרי הסמינר ש"יש מקום כזה".
הוספתי בהודעה שלא רלוונטי לשאול אותי על המקום, אבל כבר ציטטת קודם.
אני לא יודעת אם השכר שם מפורסם, ולא רוצה ליצור להם נזק, לכן אני לא מעונינת לפרסם את שם המקום.
אגב התיחסתי לבוגרות סמינר ממש אחרי שנתיים לימודים.
לחברות שלך שעובדות 2-3 שנים בשכר מינימום יש הרבה דוגמאות על בנות שהתשדרגו משמעותית במקום עבודה הבא שלהן.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
שמעתי גם על מקום חרדי שמעסיק בדווקא אך ורק בוגרות מה"ט מצטיינות ונותן להם שכר התחלתי של 15K. (לא רלוונטי לשלוח אלי פניות באישי בנידון...)
ואני יודע על אחד בלי תואר ומקבל 33k(!!!) אז מה? זה אומר שכולם ככה? כמו שאמרתם א"א ללמוד ממקרה ספציפי.

nc

משתמש סופר מקצוען
קצת צביעות לדבר על תואר כבעיה מבחינת "טוהר" ובאותה נשימה להתייחס לעבודה במקום חילוני בתחום כבסדר גמור מבחינת "טוהר".

סליחה שאני אומרת אבל כמישהי שעובדת בתחום ומכירה בנות סמינרים רבות שעובדות בתחום- גם אם המקום שאת מכירה קיים, ואני קצת מפקפקת בעובדה, הוא לגמרי יוצא מן הכלל.

אם היה מקום חרדי שנותן לבוגרות סמינר ללא נסיון 15K ברור לי שהוא היה מתפרסם מהר מאד והופך ללהיט היסטרי.

אמא5

משתמש מקצוען
עד כמה שאני יודעת, חברות ההיטק בירושלים לא מקבלות עובדים בלי תואר ראשון (אינטל, סיסקו-NDS) - אבל בשביל להתקבל לחברות אלו צריך כמה ידע טוב באנגלית.
כך שאם מכוונים על משרה באיזור המרכז, או שממילא אין ידע טוב באנגלית, לא סגורה על כמה שווה להשקיע בתואר.
מאד מומלץ למצוא משרת סטודנט תוך כדי הלימודים- ולסיים עם ניסיון.
המידע על ירושלים נכון ללפני כמה שנים. אין לי מושג אם השתנה מאז.

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עד כמה שאני יודעת, חברות ההיטק בירושלים לא מקבלות עובדים בלי תואר ראשון (אינטל, סיסקו-NDS) - אבל בשביל להתקבל לחברות אלו צריך כמה ידע טוב באנגלית.
כך שאם מכוונים על משרה באיזור המרכז, או שממילא אין ידע טוב באנגלית, לא סגורה על כמה שווה להשקיע בתואר.
מאד מומלץ למצוא משרת סטודנט תוך כדי הלימודים- ולסיים עם ניסיון.
נכון מאוד גם עכשיו!!

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ואני יודע על אחד בלי תואר ומקבל 33k(!!!) אז מה? זה אומר שכולם ככה? כמו שאמרתם א"א ללמוד ממקרה ספציפי.
אין בעיה שיקבל 33 אבל מתי? בלי נסיון כלל??
מדברים פה על לאחר סיום הלימודים בלבד.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
עדיין נכון לגמרי. אני עובדת במשרת סטודנט עם אנגלית מעולה. (לא שפת אם אבל כמעט... בעלי אמריקאי והייתי המון בחו"ל)
ולא מקבלים בלי תואר, אלא אם כן עובדים דרך חברת כוח אדם. (שבחברות הגדולות לפעמים התנאים בחברת כוח אדם טובים בהרבה ממקומות כמו מטריקס, אבל הניסיון פחות טוב)

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אין בעיה שיקבל 33 אבל מתי? בלי נסיון כלל??
מדברים פה על לאחר סיום הלימודים בלבד.
אין סיכוי לקבל 33K כל כך מהר בלי תואר.. אם זה אפשרי בכלל.
לפי מה שהיה נשמע מההודעה מדובר בגבר (ולא באישה). לנשים חרדיות כמעט בלתי אפשרי להגיע לסכום הזה, כי בד"כ הן לא רוצות להוסיף שעות ולקבל קידום (שבדרך כלל דורש יותר...)
עם תואר זה יותר הגיוני. אני במשרת סטודנט קיבלתי על ההתחלה יותר מ70 לשעה (כלומר על משרה מלאה יותר מ10K! ישר אחרי הסמינר)

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לפי מה שהיה נשמע מההודעה מדובר בגבר (ולא באישה). לנשים חרדיות כמעט בלתי אפשרי להגיע לסכום הזה, כי בד"כ הן לא רוצות להוסיף שעות ולקבל קידום (שבדרך כלל דורש יותר...)
עם תואר זה יותר הגיוני. אני במשרת סטודנט קיבלתי על ההתחלה יותר מ70 לשעה (כלומר על משרה מלאה יותר מ10K! ישר אחרי הסמינר)
ברור, לכן רציתי לחדד.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אכן מדובר בגבר וגם זה היה עם ס"ד שלא תיאמן!!! אבל עם מציאות א"א להתווכח...

סופי12

משתמש סופר מקצוען
קצת צביעות לדבר על תואר כבעיה מבחינת "טוהר" ובאותה נשימה להתייחס לעבודה במקום חילוני בתחום כבסדר גמור מבחינת "טוהר".

סליחה שאני אומרת אבל כמישהי שעובדת בתחום ומכירה בנות סמינרים רבות שעובדות בתחום- גם אם המקום שאת מכירה קיים, ואני קצת מפקפקת בעובדה, הוא לגמרי יוצא מן הכלל.

אם היה מקום חרדי שנותן לבוגרות סמינר ללא נסיון 15K ברור לי שהוא היה מתפרסם מהר מאד והופך ללהיט היסטרי.
איפה כתבתי שזה בסדר או לא בסדר לעבוד במקום חילוני? גם לא כתבתי שאסור ללמוד תואר.
כתבתי שבמסגרת השיקולים יש מקום נכבד ל"ועשית ככל אשר יורוך".

מכיוון שאני לא רוצה לחשוף את המקום וסיבותי עימדי, אתם יכולים לבחור שלא להאמין.
מדובר על 'בוטיק' שקוטף אליו מצטינות. אבל זו אכן דוגמא נדירה והלואי שהמגמה הזאת תימשך, להכיר בבוגרות מה"ט כמו בוגרות תואר ראשון.

לגבי אנדיאס-סיסקו-מובילאי-אינטל אולי רשמית לא מקבלים בלי תואר, אבל מעשית להרבה מהחרדיות העובדות שם אין תואר. יש עדיפות גבוהה לקבלה ע"י חבר מביא חבר, והמלצות טובות במקרים רבים גוברות על דרישה לתואר.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לגבי אנדיאס-סיסקו-מובילאי-אינטל אולי רשמית לא מקבלים בלי תואר, אבל מעשית להרבה מהחרדיות העובדות שם אין תואר. יש עדיפות גבוהה לקבלה ע"י חבר מביא חבר, והמלצות טובות במקרים רבים גוברות על דרישה לתואר.
אני עובדת באחת מהחברות שציינת, ובחברה שאני עובדת אין אף חרדית בלי תואר שעובדת בחברה עצמה. כמו שכתבתי יש עובדות של חברות קבלן, שמקבלות כמו עובדות בחברות קבלן אבל החברה נותנת תנאים קצת יותר טובים.

סופי12

משתמש סופר מקצוען
אני עובדת באחת מהחברות שציינת, ובחברה שאני עובדת אין אף חרדית בלי תואר שעובדת בחברה עצמה. כמו שכתבתי יש עובדות של חברות קבלן, שמקבלות כמו עובדות בחברות קבלן אבל החברה נותנת תנאים קצת יותר טובים.

במובילאי ובאנ די אס-סיסקו אני מכירה עשרות עובדות חרדיות שאין להן תואר.

חשבתי שהמצב באינטל דומה.
את בטוחה שממש אין ולו חרדית אחת שעובדת באינטל ואין לה תואר?
אני מדברת גם על נשים שכבר עובדות שם שנים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה