דרוש מידע לימודי אוסטאופתיה

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מתגבשת נשים קבוצה חרדית אוסטאופתיה ע"י מורה מנוסה במשך עשרות שנים
לפרטים נוספים 0504173644

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תנסו שוב
המספר פעיל
אולי זה היה בדיוק לא זמין
אם אין מענה תנסו במספר 029914070
לבקש את ציפי

malka1

משתמש פעיל
שימו לב שתחום האוסתואופתיה הוא תחום מסוכן, מי שלא ממש ממש מומחה יכול לסכן אחרים.
לכן שאלתי מי המורה.
יש מורה שהחליטה ללמד אוסואופתיה כחלק מקורס לדולה, זו סכנה, וחוסר אחריות. וכן היא יש לה וותק.
אני ממש ביקשתי ללמוד מההכי ידועה בתחום, והיא אמרה לי שהיא מפחדת לקחת אחריות ללמד מישהו בלי תעודה ברפואה ידע נרחב באוטונומיה וכו...בקיצור אם אתן רוצות ללמוד את התחום תעשו את זה חכם, ולא רק סתם קורס.

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שימו לב שתחום האוסתואופתיה הוא תחום מסוכן, מי שלא ממש ממש מומחה יכול לסכן אחרים.
לכן שאלתי מי המורה.
יש מורה שהחליטה ללמד אוסואופתיה כחלק מקורס לדולה, זו סכנה, וחוסר אחריות. וכן היא יש לה וותק.
אני ממש ביקשתי ללמוד מההכי ידועה בתחום, והיא אמרה לי שהיא מפחדת לקחת אחריות ללמד מישהו בלי תעודה ברפואה ידע נרחב באוטונומיה וכו...בקיצור אם אתן רוצות ללמוד את התחום תעשו את זה חכם, ולא רק סתם קורס.
ואוו זה חשוב!
גם אם מטופלים אצל מישהו, צריך לבדוק איפה הוא למד.

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לתשומת ליבכן:
נותרו עוד 2 מקומות אחרונים, מי שמעוניינת שתמהר להירשם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה