דרוש מידע לימודים מחר

כאכא

משתמש צעיר
נעשה סדר
בירושלים אין לימודים רשמיים ( מעונות ביהס וכו)
חיידרים ומטפלות פרטיות פועלים לפי שקול דעתם

cyp

משתמש מקצוען
בביתר קבלנו הודעה מראש העיר שלפי ההנחיות מחר כבר רוב המוסדות יפעלו, בפועל הבנים שלי לומדים משבוע שעבר אבל הבנות עדיין בבית, קבלנו מקודם הודעה מהגן של הבת שלי שמחר לא יהיה גן ואולי יתחילו בשני, וקבלנו גם הודעה מהבית ספר שבינתיים אין לימודים ותהיה למידה במרחב הקולי

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע בבית שמש תוכנית להמשך שבוע?
מקום בלי מרחב מוגן...

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה עם מודיעין עילית ? מישהו יודע ?

צילום מסך 2023-10-14 235243.png

מלכת אסתר

משתמש פעיל
בביתר עילית?

עיריית ביתר בהודעה: מחר יתקיימו לימודים ברוב מוסדות החינוך בעיר

בביתר קבלנו הודעה מראש העיר שלפי ההנחיות מחר כבר רוב המוסדות יפעלו, בפועל הבנים שלי לומדים משבוע שעבר אבל הבנות עדיין בבית, קבלנו מקודם הודעה מהגן של הבת שלי שמחר לא יהיה גן ואולי יתחילו בשני, וקבלנו גם הודעה מהבית ספר שבינתיים אין לימודים ותהיה למידה במרחב הקולי
לפי הודעה ממשרד החינוך מחר הלימודים בזום, ונערכים לתחילת לימודים ביום שני במוסדות שיש חדרי ממ"ד, (כולל מעונות יום)

• תודה
Reactions: cyp

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
בכל מקרה באזורים צהובים כתוב באתר של פיקוד העורף שיתקיימו פעילויות חינוכיות מלבד בגנים.
כלומר רק כיתה א' ומעלה ילמדו

בננות:)

משתמש צעיר
הודיעו לנו מטעם הסמינר שיום שני נלמד במרחב קולי,
על יום שלישי לא דיברו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה