דרוש מידע לימודים מחר

sk1203

משתמש מקצוען

sk1203

משתמש מקצוען
חודשיים וזה גם היה מבצע. המלחמה האחרונה היתה מלחמת לבנון השניה- נדמה לי חודש בערך
צודקת, אבל בכל זאת נדיר שיש מלחמות של שישה ימים
אגב במלחמת לבנון השניה צה"ל יצא מלבנון חודש וחצי לאחר הפסקת האש...

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צודקת, אבל בכל זאת נדיר שיש מלחמות של שישה ימים
אגב במלחמת לבנון השניה צה"ל יצא מלבנון חודש וחצי לאחר הפסקת האש...
רק עניתי תשובה לשאלה.
הייתה מלחמה אחת של ששה ימים. ואגב, משום מה, נכון לאתמול- הסיבה לשם המוזר- חרבות ברזל- היא שזה נחשב מבצע עם היתכנות גבוהה להתפתח למלחמה.

sk1203

משתמש מקצוען
רק עניתי תשובה לשאלה.
הייתה מלחמה אחת של ששה ימים. ואגב, משום מה, נכון לאתמול- הסיבה לשם המוזר- חרבות ברזל- היא שזה נחשב מבצע עם היתכנות גבוהה להתפתח למלחמה.
הוא כבר הוגדר רשמית כמלחמה
הוא לא הוגדר מהרגע הראשון כמלחמה כי אנחנו נגררנו אליו ולא יזמנו אותו, ולכן לקח (ואולי עדיין לוקח) זמן להבין מה זה

תותחינוס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לגבי הסעת תלמידים (לפחות תלמידי צמי"ד) יש הנחיה לשעת אזעקה לנהג ולמלווה לברוח ולתפוס מחסה, ולא להציל את הילדים (כי אין זמן לזה). זה הגיוני כי יש דין של חייך קודמים, אבל מישהו רוצה שהילד שלו יחווה כזו חרדת נטישה??
ממי קיבלת כזאת הנחיה?
מה שאני מכירה-
א. כרגע אין הסעות ממשרד החינוך והרווחה בכלל.
ב. ההוראה בסבבים הקודמים היתה לעצור לכופף את הראש ולהגן עליו עם הידיים.

צבי +

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם ידוע מדוע יצאה הוראה כעת לבטל את הלימודים ב"חדרים"?

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
קיבלנו הודעה מהמעון שכרגע עד להודעה חדשה אין מעון.
נפתחת כיתה אחת בממ"ד להורים שעובדים חיוניים.

אבל יש מצב שמשפחתונים שזה רק 5 ויש ממ"ד יצטרכו לפתוח.
ואז המטפלות ירגישו מנוצלות.... מבינה אותן עם כל הילדים בבית....
גם אני מרגישה מנוצלת כשאני עובדת עם כל הילדים ברקע...
אין ברירה.
הן לא היחידות במשק שיעבדו.
(לא, אין לי ילדים במשפחתון יש לי במעון...)

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
ממי קיבלת כזאת הנחיה?
מה שאני מכירה-
א. כרגע אין הסעות ממשרד החינוך והרווחה בכלל.
ב. ההוראה בסבבים הקודמים היתה לעצור לכופף את הראש ולהגן עליו עם הידיים.
אני לא מלווה...
שמעתי אתמול מרכזת בגן שיקומי שזו ההנחיה שקיבלו (אכן כרגע אין לימודים ואין הסעות, אבל בכללי אלו ההנחיות).

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
מה יהי עם התשלום על הימים האלו משפחתונים ומעונות
אני משלמת כל יום מאה שח לביבייסיטר למה אני עובדת רגיל
מקווה שתהיה איזה הטבה או הקלה
אבל צריך לזכור שזה זמן מלחמה ולהודות על מה שיש

Ayala12345

משתמש מקצוען
לי כתבו מהמעון שאין לימודים
ויש להם חדר ממד
ואני עובדת
איך אני מבקשת לשלוח לחדר ממד?

חדת קרן

משתמש פעיל
האם יש מחר לימודים? מודיעין עילית
ומה עם גננות פרטיות? האם משלמים על הימים האלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה