לידה באיכילוב או במעייני הישועה

מצב
הנושא נעול.

חולי

משתמש סופר מקצוען
לא הפריע לך שלא היתה לך מיטה חשמלית??
נהניתי מאוד במחלקה, אבל זה שלא היה לי איך לקום מהמיטה היה פשוט לבכות, יומיים ראשונים לא נשכבתי... לאחר תחנונים העלו אותי לקומה 7, יש שם מיטות חשמליות.
אני חושבת שצריך לעשות משהו בנידון (לא יודעת בדיוק איך...:() שלחתי לביה"ח מכתב על הענין, אם יש עוד שזה הפריע להן ותשלחנה להם, אולי זה יעזור.

חידשו ממש עכשיו את כל המיטות בקומה 5 המיטה חשמלית.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון של 3 לידות במעייני הישועה.
בכל פעם אמרתי- פעם הבאה לא חוזרת לשם, אבל בסוף חזרתי (3 לידות בשבת, וזו היתה האופציה הכי הגיונית...)
ואחרי הלידה האחרונה, השלישית, אני לא לא לא !!!! חוזרת לשם יותר!!!! (בל"נ...)
הרופאים והמרדימים שם מחרידים! |(אני מתאפקת לא לכתוב מילים יותר גרועות)מרגישים מעצמם... היולדת היא עוד אחת מעצבנת מבחינתם.
אסור ליולדת לדבר, אסור לה לשאול שאלה, אסור לה אפילו להגיד 'אי' כשדוקרים אותה.
שאר הצוות- המילדות, האחיות וכו'- מדהים!
וראיתי שרמת השירותיות שלהם הלכה והשתפרה אצלי מלידה ללידה,
לפי דעתי הם מאד עובדים על זה.
אני תמיד אומרת שהלוואי שיכולתי ללדת במקום אחר ולהתאשפז אח"כ במעיני הישועה...
האשפוז שם הוא באמת תענוג, מכל הבחינות.
אבל לא שווה לי שיטיסו אותי לירח ויתנו לי את כל תענוגות העולם, בשביל לקבל את היחס המחפיר שקיבלתי שם מהרופאים בחדרי לידה בכל 3 הלידות.
ואם אני אתחיל לפרט אני לא אגמור...

ואת חושבת שבמקום אחר היחס של הרופאים יותר טוב???

efrat1

משתמש סופר מקצוען
נשים חוזרות לשם כי אין להם ברירה זה ביח קרוב לציבור שלנו
אנייי אישית בחייםםםם לא אכנס לשם
סנדלריה המקום הזה
אנטי ילדתי שני לידות אחת באיכילוב אחת בביקור חולים
איכילוב זה ביח מה יש להשוות
לא עלינו אם יש בעיה שאינה ידועה צריך שיהיה מחלקות זמינות ואם רופאים טובים
אי אפשר להסתמך רק על מחלקת יולדות
הרי ידוע שבמעייני המחלקות האחרות אינם מלבבות

אל תיכנסי לשם, באמת אין צורך שתתאמצי.
את מעידה שלא ילדת שם.
אז איך את מחווה דעה?

אורחת 10

משתמש מקצוען
ואת חושבת שבמקום אחר היחס של הרופאים יותר טוב???
אני בטוחה!
אתן לך דוגמא-
בשבועות האחרונים לפני הלידה אני תמיד עם לחץ דם גבוה,
וכל רגע הרופא מטיס אותי למיון לבדוק שזה לא רעלת הריון.
בתמימות ובנועם הלכתי למעיני הישועה, חיכיתתתתתי בתתתתור שלא נגמר, (וזה אני יודעת שבכל בתי החולים)
בודקים אותי, שואלים כמה שאלות, שוב בודקים.
ולבסוף משחררים הביתה בהרגשה של 'למה את מטרטרת אותנו, אל תבואי שוב'
באחת הפעמים שאלתי את הרופא דוגרי- בפעם הבאה שמפנים אותי למיון שאני לא אבוא?
אז הוא אמר לי- מה פתאום! את מסכנת את עצמך!ואם זה יהיה רעלת?
ופעם אחת כששחררו אותי בערב יו"כ שאלתי את הרופא אם מותר לי לצום,
אז הוא אמר לי- השתגעת? עם לחץ דם כמו שלך? אז שאלתי אותו- עם לחץ דם כמו שלי
למה אתה משחרר אותי? למה לא מיילדים אותי כבר?
איזה מבט שקיבלתי ממנו בחזרה...
(ונראה לכם שלא צמתי? הצום הכי קל בחיים שלי, הייתי אחרי התאריך- מה כבר יוכל לקרות?)

בפעם האחרונה שהרופא שלח אותי למיון הלכתי לבי"ח אחר (קפלן ברחובות), בי"ח ישן ומלוכלך,
אבל איזה יחס!
קיבלו אותי בשיא הרצינות, אשפזו אותי מיד ליומיים, כל שעתיים בדקו לח"ד, אולטראסאונד, מוניטור וכו'.
לא היה נחמד להתאשפז, אבל היה נחמד שסוף סוף מישהו מתייחס אלי כבן אדם ולא כמשועממות שמחפשת לבקר הלוך חזור בבית החולים.
וסליחה שהארכתי, אבל יש לי בטן מלאה (תרתי משמע ;) ) על מעיני הישועה.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב שאת בטוחה
אני שמעתי על משפטים שרופאים אמרו בבתי חולים אחרים
יותר גרועים מעל "איה" בדקירה

אגב, גם לי היה הסיפור הזה במעייני ללכת ולחזור
לדעתי הכל עניין של הסתכלות
חוץ מהלחכות שעות כי יש יותר דחופות
לא הרגשתי שהסתכלו עלי בתור משועממת

אני גם בחדר לידה בוחרת מה לשמוע ומה שיעבור לי ליד האוזן
ואני יבחר מה לעשות כשאני רוצה גם אם הרופא או המיילדת יגידו אחרת
ושיצעקו עד השמים
ואני בכלל לא אסרטיבית

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
בכל פעם אמרתי- פעם הבאה לא חוזרת לשם, אבל בסוף חזרתי (3 לידות בשבת, וזו היתה האופציה הכי הגיונית...)
הרופאים והמרדימים שם מחרידים! |(אני מתאפקת לא לכתוב מילים יותר גרועות)מרגישים מעצמם... היולדת היא עוד אחת מעצבנת מבחינתם.
אבל לא שווה לי שיטיסו אותי לירח ויתנו לי את כל תענוגות העולם, בשביל לקבל את היחס המחפיר שקיבלתי שם מהרופאים בחדרי לידה בכל 3 הלידות.
בגלל זה אני עומדת על כך שאני לא רוצה רופא בלידה
לא בקבלה ולא בכלל!
פעם נתתי, היום כבר לא
ובפעם האחרונה שהגעתי הודעתי לצוות שהרופא הספציפי שעכשיו במשמרת - לא מתקרב ל-4 אמותי!!! ולא היתה להם ברירה בסוף הכניסו אותי לחדר לידה בלי בדיקת רופא ומאז היחס היה מדהים. אפילו קניתי מתנה למיילדת :)

efrat1

משתמש סופר מקצוען
בגלל זה אני עומדת על כך שאני לא רוצה רופא בלידה
לא בקבלה ולא בכלל!
פעם נתתי, היום כבר לא
ובפעם האחרונה שהגעתי הודעתי לצוות שהרופא הספציפי שעכשיו במשמרת - לא מתקרב ל-4 אמותי!!! ולא היתה להם ברירה בסוף הכניסו אותי לחדר לידה בלי בדיקת רופא ומאז היחס היה מדהים. אפילו קניתי מתנה למיילדת :)
כשיש לך אפשרות זה מאד נחמד.
אבל יש הליכים רפואיים שמבוצעים רק ע"י רופא.
כך שאם צריך לתפור לך, למשל, אין לך שום ברירה אחרת.

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלי שתי לידות במעייני הישועה בכלל לא היה רופא (לא ידעתי בכלל שיש רופא בתהליך הלידה)
ורופאה תפרה לי בלי שבקשתי דוקא רופאה

efrat1

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שהיא התכוונה לרופא ולא רופאה, הכי הגיוני, לא?
אותי תפרה במעייני הישועה רופאה אחת נורא נחמדה (ולא סטאז'רית)
א. לא הבנתי את זה ככה.
ב. לא תמיד יש רופאה במשמרת. מה לעשות?
ג. גם רופאות יכולות להיות מכשפות.
ד. הרופא שתפר אותי אחרי לידה ראשונה, והתייחס אלי באכזריות מרושעת, עף כבר מבית החולים.
(אבל הוא מקבל נשים באחת ממרפאות כללית...)

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
למעייני הישועה יש בעיה אחת - גם מי שמרוצה שם עד הגג (וכנראה שיש רבות, עובדה שעשרות נשים יולדות שם כל יום, וגם חוזרות לשם שוב לאחר שנה או שנתים) לא תכתוב את זה כאן.
למה? אולי הן מתביישות. אולי זו פאדיחה להודות בזה שילדת ב"קופת חולים" כמו שקוראות לזה הירושלמיות. לא יודעת.

תכל'ס, ילדתי שם את חמשת ילדי והייתי מרוצה בכל מאת האחוזים - מהשרות, מהמקצועיות, מהיעילות, מהאכפתיות ומהאנושיות.
מה שקצת אהבתי פחות זה את המחלקה - כיון שילדתי בניתוח קיסרי נשארתי במחלקה למטה. גם שם הכל היה מצוין חוץ מהמקלחות. אבל זה ממש בקטנה.

שיהיה בשעה טובה
חני
מצטרפת אליך חני.
גם אני נהניתי מאד במעיני הישועה, ולא - אני לא מתביישת להודות בזה.
עברתי ניתוח קיסרי ופעם אחת לידה רגילה - והייתי מרוצה מהכל!!! בהכל!!!!!!
מקווה לחזור לשם עוד הרבה פעמים עם הרבה בשורות טובות....!

בת מלך

משתמש מקצוען
תמצאי פה את כל הדעות, כל אחת עם החוויה שלה, וגם כמה זמן עבר מאז. הכי טוב שתפני באופן אישי שלא לפרסום לתומכות לידה, הן מסתובבות בכל מקום, ןתשמעי חוות דעת חיצונית ופחות טעונה.

אורחת 10

משתמש מקצוען
תמצאי פה את כל הדעות, כל אחת עם החוויה שלה, וגם כמה זמן עבר מאז. הכי טוב שתפני באופן אישי שלא לפרסום לתומכות לידה, הן מסתובבות בכל מקום, ןתשמעי חוות דעת חיצונית ופחות טעונה.
ונראה לך שחוות הדעת שלהן כן אוביקטיבית? לא תמיד

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אכן התכוונתי רופאה ולא רופא.
והרופאות שנפגשתי איתן היו מקסימות
וכשהייתי בקבלה שמעתי שהביאו למישהי במיוחד רופאה ממחלקה אחרת כי היא ביקשה.
אז תדעו שאפשר להתעקש ולעמוד על שלכן, ולבקש רופאה
ואולי סוף סוף בית החולים הזה יתחיל להעסיק עוד רופאות!

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אכן התכוונתי רופאה ולא רופא.
והרופאות שנפגשתי איתן היו מקסימות
וכשהייתי בקבלה שמעתי שהביאו למישהי במיוחד רופאה ממחלקה אחרת כי היא ביקשה.
אז תדעו שאפשר להתעקש ולעמוד על שלכן, ולבקש רופאה
ואולי סוף סוף בית החולים הזה יתחיל להעסיק עוד רופאות!
דווקא לאחרונה נכנסו שם כמה רופאות - נשים.
אחת מהן אפילו ניתחה אותי בניתוח האחרון. והיא היתה מדהימה! אנושית ומקצועית ועשתה כל מה שבקשתי (למשל - תפירה בחוט נמס)

חני

up

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בדיוק חברה טובה שלי ילדה עכשיו במעייני הישועה שכל ההריון אמרה רק ליס אבל התומכת שכנעה אותה מעייני הישועה והיא לא רצתה כי נורא פחדה כי הרבה מילדות מקצועיות עזבו שם וזה באמת קצת מלחיץ, והיא הרגיעה אותה שאין לה מה לדאוג.. יומיים לפני הלידה היא התקשרה אליה שהיא לא רוצה להפחיד אבל חברה שלה מליס התקשרה ודיוחה לה על 2 פשלות מחרידות בליס שהיו לאחרונה (יש לי פירוט...) אז היא הבינה שאין לה כבר מה להשתגע מבחינת המיקום, נח לה מעייני הישועה לשם תלך. ובעצם מה שנלמד מכאן שזאת לא באמת שאלה.. אם את רוצה להרגיע את עצמך, הביאי איתך תומכת לידה שיהיה לך מישהי מבפנים שתארגן לך מרדים ועוד פרוטקציות (התומכת הזאת היא ממש בפנים, אני יכולה להביא לך מספר היא גם אישה מדהימה!) וכו' וב"ה ילדה שם והכל עבר מעולה++ מהלידה עצמה לא הרגישה בקושי את הצירים ב"ה. בקיצור, הכל זה ס"ד ומה שנגזר נגזר.

up

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מצטרפת אליך חני.
גם אני נהניתי מאד במעיני הישועה, ולא - אני לא מתביישת להודות בזה.
עברתי ניתוח קיסרי ופעם אחת לידה רגילה - והייתי מרוצה מהכל!!! בהכל!!!!!!
מקווה לחזור לשם עוד הרבה פעמים עם הרבה בשורות טובות....!
ממש מצער לשמוע פעם אחר פעם על כאלה שילדו בניתוח!!
זה נכתב בכזאת פשטות ומי כמוני יודעת כמה זה קשה..
מצטערת לומר לכן אבל מעייני הישועה הבעיה הגדולה שלהם זה שהם ממהרים לנתח בלידה ועל זה את חייבת להתעקש ולהפעיל הרבה לחץ שזה לא יקרה אני יודעת מבפנים שיש להם עניין בזה(על ניתוח הם מקבלים יותר מכפול מחיר!!) ומי שיש לה היסטוריה בניתוחים (לא מדברת על בעיות כאלה ואחרות) ורוצה להמשיך טבעי שלא תלך למעייני. קרובת משפחה שלי הלכה להדסה בשביל זה עם רופא פרטי אחרי ניתוח וב"ה עבר טבעי והיא שכחה מהניתוחים.. וברור שאם היא הייתה במעייני ישר היו מנתחים... ההמלצות למעייני הישועה זה בעיקר לאלה שהלידות שלה הם בדר"כ רגילות.
רק בשורות טובות!!

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מצטערת לומר לכן אבל מעייני הישועה הבעיה הגדולה שלהם זה שהם ממהרים לנתח בלידה ועל זה את חייבת להתעקש ולהפעיל הרבה לחץ שזה לא יקרה אני יודעת מבפנים שיש להם עניין בזה(על ניתוח הם מקבלים יותר מכפול מחיר!!) ומי שיש לה היסטוריה בניתוחים (לא מדברת על בעיות כאלה ואחרות) ורוצה להמשיך טבעי שלא תלך למעייני. קרובת משפחה שלי הלכה להדסה בשביל זה עם רופא פרטי אחרי ניתוח וב"ה עבר טבעי והיא שכחה מהניתוחים.. וברור שאם היא הייתה במעייני ישר היו מנתחים... ההמלצות למעייני הישועה זה בעיקר לאלה שהלידות שלה הם בדר"כ רגילות.
רק בשורות טובות!!
חבל שכותבים דברים לא נכונים ועוד בכזה פורום ציבורי

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
רק בשורות טובות!!
סליחה אבל זה פשוט שטויות! ! !
היתה איתי באחת הלידות אישה שעברה 2 ניתוחים ורצתה לידה רגילה. כל הרופאים שהתיעצה איתם אמרו לה רק מעייני הישועה. היא גרה בירושלים והתחילה לידה סמוך לשבת. היא טסה למעייני והיה מותר לה לנסוע בשבת בשביל זה! ! !
כמוכ אני אישית הייתי פעמיים על סף ניתוח וב"ה ילדתי רגיל . וזה רק בזכות מעייני הישועה
בכל בי"ח יש פשלות אבל כשזה קורה במעייני "חייבים" להעצים את זה. למה? ככה!
בי"ח מקסים עם אוירה מקסימה ובפרט בשבת.
עצם זה שאת יכולה לאכול מה שאת רוצה בלי שאלות כשרות וישנה בטוח בלי לפחד שאיזה ערבי יבוא באמצע הלילה שווה את הכל!

imac100

משתמש מקצוען

לקחתי פעמים אפידורל במעייני הישועה
2 רופאים שונים
נחמדים מאד, התייחסו מאד יפה, חיכו בסלנות בגלל פחד שלי/צירים וכו.
וגם הגיעו מאד מהר.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
סליחה אבל זה פשוט שטויות! ! !
היתה איתי באחת הלידות אישה שעברה 2 ניתוחים ורצתה לידה רגילה. כל הרופאים שהתיעצה איתם אמרו לה רק מעייני הישועה. היא גרה בירושלים והתחילה לידה סמוך לשבת. היא טסה למעייני והיה מותר לה לנסוע בשבת בשביל זה! ! !
כמוכ אני אישית הייתי פעמיים על סף ניתוח וב"ה ילדתי רגיל . וזה רק בזכות מעייני הישועה
בכל בי"ח יש פשלות אבל כשזה קורה במעייני "חייבים" להעצים את זה. למה? ככה!
בי"ח מקסים עם אוירה מקסימה ובפרט בשבת.
עצם זה שאת יכולה לאכול מה שאת רוצה בלי שאלות כשרות וישנה בטוח בלי לפחד שאיזה ערבי יבוא באמצע הלילה שווה את הכל!
מאה לייקים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה