לידה באיכילוב או במעייני הישועה

מצב
הנושא נעול.

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היי,
שואלת בשביל חברה, אשמח לשמוע חוות דעת מנשים שילדו בזמן האחרון במעייני הישועה או איכילוב.

מבחינת מקצועיות וזמינות הצוות (רופא, מיילדת, מרדים) גמישות במתן אפידורל, שקט וניקיון.

תודה רבה :D

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נראה לי לא רלוונטי לשאול כאן כזאת שאלה,אשכולות רבים היו כאן בנושא הזה.
כל אחת הולכת לפי עצת רב או רופא או משפחה או שמועות,בכל מקום צריך סיעתא דשמיה ותפילה,יש זמנים לחוצים ויש זמנים רגועים.
לא נראה לי שיש מה להשוות על כל בית חולים יש סיפורים ומעשיות,
העיקר לידה קלה ובידים מלאות ובבריאות.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מעייני הישועה זה ספור של סטריאוטיפים, והדרך ללשה"ר קצרה.

אני אישית ילדתי בשלושה בתי חולים שונים (לניאדו, שע"צ, מעייני) ועכשיו חזרתי מיומיים באיכילוב, בכל בית חולים יש נקודות מעולות ויש נקודות לשיפור:)

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
מעייני הישועה זה ספור של סטריאוטיפים, והדרך ללשה"ר קצרה.

אני אישית ילדתי בשלושה בתי חולים שונים (לניאדו, שע"צ, מעייני) ועכשיו חזרתי מיומיים באיכילוב, בכל בית חולים יש נקודות מעולות ויש נקודות לשיפור:)
מגיע לך מזל טוב?

חני

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
למעייני הישועה יש בעיה אחת - גם מי שמרוצה שם עד הגג (וכנראה שיש רבות, עובדה שעשרות נשים יולדות שם כל יום, וגם חוזרות לשם שוב לאחר שנה או שנתים) לא תכתוב את זה כאן.
למה? אולי הן מתביישות. אולי זו פאדיחה להודות בזה שילדת ב"קופת חולים" כמו שקוראות לזה הירושלמיות. לא יודעת.

תכל'ס, ילדתי שם את חמשת ילדי והייתי מרוצה בכל מאת האחוזים - מהשרות, מהמקצועיות, מהיעילות, מהאכפתיות ומהאנושיות.
מה שקצת אהבתי פחות זה את המחלקה - כיון שילדתי בניתוח קיסרי נשארתי במחלקה למטה. גם שם הכל היה מצוין חוץ מהמקלחות. אבל זה ממש בקטנה.

שיהיה בשעה טובה
חני

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני אישית גם ילדתי 2 לידות במעייני הישועה
וממש נהנתי המיילדות היו נחמדות ומקצועיות ומתחשבות, מבחינת אפידורל פעם אחת ישר שרציתי היה מרדים
בפעם השניה היה קצת עומס וחיכתי קצת.. אבל לא נורא,
בכללי ממש נהנתי, מהאחיות, היה נקי ונעים (היית במחלקה למעלה לא ממש החדשה)אוכל בשפע וטעים, וג"כ מהאוירה- זה נחמד שסביבך כמעט כולן חרדיות והאוירה חרדית (הייתי שם בשבת, זה היה מרגש לראות את כולן מגיעות לחדר אוכל ומדליקות נרות)
ממש משתדלים לבוא לקראת.
אני ממש נהנתי
שוב תלוי כל אחת גם אם הסיעתא דשמיא שלה, איזה מייילדת יש לה וכו' איך הלידה היתה (לי ב"ה לא היה סיבוכים והלידות היו די קלות)
קחי בחשבון גם אם את גרה בב"ב זה די מקל שהבעל יכול לקפוץ לעיתים קרובות (לי זה ממש חשוב:)
בכל אופן מה שתחליטי , יהיה בקלות ובשעה טובה!

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
למה לא לכתוב?
אני ילדתי במעייני הישועה,
קבלתי יחס ו.י.פ. מקצועי מאוד!!!
נראה לי רק שכבל ההבדל נעוץ בעובדה שהגעתי עם אמון מלא בצוות,
לא עצבנית מראש על הבי"ח וההתנהלות וכו', והיחס היה מדהים!!! ומקצועי מאוד!!

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
מניסיון בשניהם:
הפלוסים באיכילוב - באים לקראתך עם כל קפריזה. יחס מדהים של צוות בחדר הלידה ובמחלקה. הרבה צוות ופחות עומס!!! אין לחץ לפינוי חדר לידה, אפס הפרדה וביות בגישה של לכתחילה. (מניסיון של פעם אחת - אפשר גם להכניס לתינוקייה להשגחה, לפרק זמן קצר.)
הפלוסים במעייני הישועה - הניקיון במחלקה (באמת שאין עוד מקום נקי מזה בגזרת בתי החולים,) הצד הקולינרי, וכמובן - קרבת המקום והיותו של בית החולים חרדי.

נקודות שלאחת הן פלוס ולשנייה מינוס - באיכילוב אין אכיפה על עזיבת בעלים בלילה, (כיף כשזה בעלך, מעצבן כשזה הבעל של שכנתך).
מספר הלילות באיכילוב מצומצם - 48 שעות ואפשר לעזוב אפילו קודם, יש שני מועדי שחרור ביום.
מדיניות ההנקה באיכילוב מפותחת עד כדי אי מתן מוצצים כלל - הצטיידו באחד כזה אם רלוונטי לכם.

נערך לאחרונה ב:

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נראה לי לא רלוונטי לשאול כאן כזאת שאלה,אשכולות רבים היו כאן בנושא הזה.
כל אחת הולכת לפי עצת רב או רופא או משפחה או שמועות,בכל מקום צריך סיעתא דשמיה ותפילה,יש זמנים לחוצים ויש זמנים רגועים.
לא נראה לי שיש מה להשוות על כל בית חולים יש סיפורים ומעשיות,
העיקר לידה קלה ובידים מלאות ובבריאות.
ילדתי במעייני ארבע קיסריים (פעמיים תאומים)
ברוך ה',מרוצה מאוד מהכל ואפילו שנשארתי בקומה חמש שלא חדש,ואני עדין חושבת שאין מה להשוות בין כל לידה ו....תקראו למעלה.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
באיכילוב אין אכיפה על עזיבת בעלים בלילה, (כיף כשזה בעלך, מעצבן כשזה הבעל של שכנתך).
מספר הלילות באיכילוב מצומצם - 48 שעות ואפשר לעזוב אפילו קודם, יש שני מועדי שחרור ביום.
מדיניות ההנקה באיכילוב מפותחת עד כדי אי מתן מוצצים כלל - הצטיידו באחד כזה אם רלוונטי לכם.

1. ילדתי באיכילוב 3 פעמים - לא נתקלתי מעולם בבעלים שנשארים ללילה... בערב כן אבל בלילה אין מצב.
2. מס' לילות - גמיש מאד ליולדות חרדיות, אפשר לקבל אפילו 2 לילות נוספים בלידות מתקדמות (אישית מלידה שניה כבר קיבלתי תוספת).
3. מוצצים - כנראה נפלת על אחות כזו... לתינוקות שלי נתנו מוצצי אוונט ברוטינה :)

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
1. ילדתי באיכילוב 3 פעמים - לא נתקלתי מעולם בבעלים שנשארים ללילה... בערב כן אבל בלילה אין מצב.
2. מס' לילות - גמיש מאד ליולדות חרדיות, אפשר לקבל אפילו 2 לילות נוספים בלידות מתקדמות (אישית מלידה שניה כבר קיבלתי תוספת).
3. מוצצים - כנראה נפלת על אחות כזו... לתינוקות שלי נתנו מוצצי אוונט ברוטינה :)
הכול טרי מלפני שבועות ספורים.
מלבד מספר לילות שלא ביקשתי להאריך - את הכול על בשרי חוויתי. בעלה של היולדת שלצידי שהה לידה בשני הלילות, ומוצץ - ביקשתי ונעניתי שאין ואוכל לקנות בסופר פארם.
החוויה שלי באיכילוב הייתה מדהימה אבל תלוי מאוד מה מחפשים.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם אחותי ילדה באיכלוב לפני שבועיים
לידה מיוחדת ומקצועית (אצלהם לידה 5 זה וואו)

אבל המחלקה מלא בבעלים ובני משפחה
על הבוקר ב7 הם שם אוכלים עם בת זוגם מהאוכל של היולדות
רק יולדת מתיבכנת שעברה קיסרי 4 בני משפחה נשארים איתה לאורך כל היום
התינוקייה - צרחנייה כמו בכל מקום ;)

ומשעמם שם לגמרי, בקושי היה עוד יולדת חרדית אחת
וכמעט לא מגיעים לבקר כי זה רחוקקק (והיא חייבת חברה...)
ואוכל במגשיות ..

ויש לי גם סיפור מאיכלוב

אחותי מרוב שרגילה ללדת או במעייני או בשע"צ
ילדה בעצת רבה באכילוב בגלל המקצועיות

לקחה לילדים של ממרח שוקולד קטן 'השחר'
בערב ישבה עם הבת שלה (בת 3) שרגישה לחלב ונתנה לה לחם עם שוקולד
והייתה בטוחה שזה השחר הרגיל - פתאום הבת שלה התחילה להאדים קצת ואז קלטה
בשניה הטובה
ואז בדקה יותר וראתה שזה חלבי ועוד חלב נכרי :(

אני ילדתי 2 במעייני ומאד נהנתי (ב"ה לידות רגילות ובלי אפידורל ;) כך שלא הייתי צריכה מרדים)
מחלקה הרגילה (לא החדשה ממש) מרווח נעים והרבה נשים כמוך, בקיצור היימיש!
אוכל טעים ונחמד - לקחת מכל הבא ליד בלי לחשוב איזה כשרות...

בקיצור לידה קלה וביידים מלאות

רחל בלס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
, מהאכפתיות ומהאנושיות.
מה שקצת אהבתי פחות זה את המחלקה - כיון שילדתי בניתוח קיסרי נשארתי במחלקה למטה. גם שם הכל היה מצוין חוץ מהמקלחות. אבל זה ממש בקטנה.

שיהיה בשעה טובה
חני

לא הפריע לך שלא היתה לך מיטה חשמלית??
נהניתי מאוד במחלקה, אבל זה שלא היה לי איך לקום מהמיטה היה פשוט לבכות, יומיים ראשונים לא נשכבתי... לאחר תחנונים העלו אותי לקומה 7, יש שם מיטות חשמליות.
אני חושבת שצריך לעשות משהו בנידון (לא יודעת בדיוק איך...:() שלחתי לביה"ח מכתב על הענין, אם יש עוד שזה הפריע להן ותשלחנה להם, אולי זה יעזור.

בצל ירוק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למה במעיני הישועה לוקחים כל אחת שניה לניתוח?
כ"כ לא נכון!
מעייני הישועה הוא אחד מבתי החולים הבודדים בארץ ,שנותנים אופציה למתאימות-של לידה רגילה אחרי 2 קיסרי! ולא בפרטי.
במעייני מבינים את הצורך והרצון להימנע מניתוחים יותר מבכל בית חולים אחר.

sarago

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם ילדתי את חמשת ילדי כ"י במעיני הישועה
ותמיד נהניתי מהיחס גם בלידה וגם במחלקה
לענין הניתוחים, אין לי מושג מאיפה הבאת את זה
זה ממש ממש לא נכון
מה שכן, לא יזיק במעיני הישועה לשפץ את הקומה למטה

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא הפריע לך שלא היתה לך מיטה חשמלית??
נהניתי מאוד במחלקה, אבל זה שלא היה לי איך לקום מהמיטה היה פשוט לבכות, יומיים ראשונים לא נשכבתי... לאחר תחנונים העלו אותי לקומה 7, יש שם מיטות חשמליות.
אני חושבת שצריך לעשות משהו בנידון (לא יודעת בדיוק איך...:() שלחתי לביה"ח מכתב על הענין, אם יש עוד שזה הפריע להן ותשלחנה להם, אולי זה יעזור.
הייתי בקומה למטה (לפני תשעה חודשים) והיתה מיטה חשמלית. זה בהחלט מאד עוזר לקום.
חני

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
למה במעיני הישועה לוקחים כל אחת שניה לניתוח?
מנין הנתון הזה?
לדעתי הוא שגוי.
דווקא שם יש הרבה יותר מודעות שלא לנתח סתם.
בכל מקרה - אמרה לי פעם ד"ר הראל משפט חכם מאד -
עדיף מאה ניתוחים מיותרים מאשר אחד חסר. וד"ל.

חני

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה