כללי לחתן - ולהשאר בחיים

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
לחתן - ולהשאר בחיים

איזה סיטואציה זה מעלה לכם.
איזה סגנון של פיתרון.
האם צץ לכם בראש התנגדויות כלשהן?

מעוניין לשמוע כל בדל של דעה.
תודות.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
מעלה לי משהו שלילי לחלוטין,
מהחתונות של הילדים נגמר הכסף...

זה חייב להיות עד כדי כך? זה נשמע לי ממש רע ועצוב :(:(

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם כשכולם פרחו מהקן, החיים ממשיכים והם לא פחות יפים
זה מה שישר עלה לי

חותם1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סוג של השקעה, שמניבה רווחים משמעותיים,
זה הדבר הראשון שעלה לי, והוא מייצר אצלי מיד חשדנות.

במחשבה שניה, סוג של התארגנות שמוזילה מחירים, וזה דוקא מסקרן..

סטאר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה נראה הצעת פתרון לנושא של לחתן - שזה נשמע מהסלוגן כמו משהו שבדרך כלל לא נשארים בחיים אחרי זה מבחינה כספית.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
זה נשמע פרסומת להשקעה מפוקפקת שבסופה נשארים ללא דירה...

יוסף צבי

משתמש פעיל
לי דווקא גם עלה דירה להשקעה
אבל למה להגיד שבסוף נשארים ללא דירה?

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לבדיחותא

....

קבצים מצורפים

• לחתן ולחיות.png
    KB 26.5 · צפיות: 15

אות ומופת

משתמש פעיל
סיטואציה - ילדים שדורשים מההורים מה שההורים לא יכולים לתת.
סגנון של פתרון - קמפיין נגד דרישות של ילדים.
ראיתי שכתבו כאן על השקעות - לא הייתי חושבת שזה הפתרון פשוט כי ברור לי שזה לא...
התנגדויות? התנגדות לעצם המציאות הזו.
נראה שקהל היעד הוא מי שמרגיש נואש בחיתון הילדים. מי שפחות או יותר מסתדר, לא נראה לי שידבר אליו.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
להשקיע בבן הזוג בהיותם צעירים :) ולתמיד
ולא לגלות אחרי החתונות שחיים בשביל הילדים
ועם בן הזוג לא נשאר קשר

.sima d

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה נשמע ודאי איזה "פתרון" כספי/"פטנט" לשרוד את הוצאות חתונות הילדים...
נשמע מעניין.......

א.ת. פ.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה ברור שזה נשמע השרדות לאחר חתונות הילדים אבל לדעתי זה קצת מדי מלחיץ(האמת הכואבת!)

שוקי דיין

שוקי דיין - פונטשוק
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
D I G I T A L
קמפיין שמניע "לחתום על עצומה.

לא לבקש דירה.
וכן לא לקבל דירה מהחותנים.

נראה לי שהקהל יעד (הליטאי) הרלונטי כבר בסכנת הכחדה!
ולא דורש.

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
תודה לכל המגיבים והעוזרים. כיף לראות את העזרה ההדדית והמושקעת.
כמו שחלק מהחברים ניחשו: מדובר בתכנית חיסכון/השקעה ייחודית. שמטרתה הקלה בחתונות הילדים בבוא העת בעז"ה.
לפי מה שהבנתי. אצל רובכם זה העלה תחושה שלילית וחשדנות יתרה, כי הסלוגן מטיח את האמת בפרצוף יותר מידי.
אבל מה שנכון נכון... למרות ש"להשאר בחיים" הכוונה היא בעיקר מהבחינה הכלכלית. אבל יש לה גם כן משמעות פשוטה ובנאלית, רח"ל.

המציאות הכואבת היא, שאנשים נמנעים מלחשוב מה יהיה מחר, בפרט בנקודה הזאת שכמעט בטוח שהתוצאה לא תהיה הכי ססגונית ומשמחת. אנשים מסתבכים בחובות גמחים משכנתאות, ופשוט נגמר להם הראש...

ועכשיו בעוד הילדים קטנים, אנשים לא רוצים לחשוב מה יהיה, כי ממילא לא יהיה להם כלום מלחשוב על זה [חוץ מכאב ראש מוקדם מידי...].
ולכן, באתי בסלוגן של "לחתן - ולהישאר בחיים" לטלטל את הבנאדם ולחייב אותו לחשוב. ואז כשהוא מתחיל לחשוב אני נותן לו את הפיתרון הריאלי ביותר לבעיה שלו.
אבל הבעיה שלי כנ"ל. אצל רוב הצופים הסלוגן העלה תחושה קשה מידי ומעורר חשדות כלפי המפרסם.

קבלתי אתמול רעיונות מכמה מחברי הפורום, אבל הם עדיין לא מספיק עוצמתיים בכדי לטלטל את הנאדם ולחייב אותו לחשוב. והוא יהיה מסוגל להתעלם ולהמשיך לנגוס בעוגת הבוקר כאילו לא קרה ולא יקרה כלום...
1. לחתן - ולהמשיך לחיות
2. לחתן ולחיות
3. ואפשרות נוספת של "לרכך את המכה": אפשר לחתן ולהישאר בחיים.
המשמעות והגישה אותה גישה. אבל היא קצת יותר רכה.
ומצד שני, במצב הזה כבר לא מדובר בסלוגן אלא במשפט בנאלי.

תכלס' הסתבכתי באיזה סלוגן לבחור לתכנית. שמצד אחד יטלטל את הבנאדם ויחייב אותו לחשוב. ומצד שני שלא יהיה יותר מידי כואב.
אשמח לשמוע את דעתכם.

אות ומופת

משתמש פעיל
כל הקישור של "להישאר בחיים" עם חתונה, מעלה אסוציאציות כואבות, מעצבנות, קשות. זה לא יגרום למישהו להתחבר ו"להתעורר", במיוחד כשהוא לא נמצא במקום הזה. אצלי, כפי שציינתי, זה מעלה אסוציאציה של חתן וכלה שמנצלים את ההורים - מה שלא ממש גורם לי לרצות לחסוך עבורם.
אני הייתי הולכת יותר על כיוון של "אתה רוצה לתת לילדים את הטוב ביותר". הרציונל הזה הוא משהו שנוגע עמוק בלב של כל יהודי משלנו, בין אם הוא מרגיש מבוסס יותר או פחות.
איך להעביר את זה לפסים מעשיים? למשל להתייחס למצוקת הדיור - לתת צילום של דירת מרתף קטנטנה, שבתוכה נדחס המקרר אל הספפה שהופכת בלילה למיטה... ולכתוב: "יש כלות שמכבסות אצל אמא, כי אצלן אין מקום למכונת כביסה". זה כמובן לא סלוגן מלוטש, רק הצעה לכיוון.
ואפשר כמובן גם להיפך - תמונה של דירה יוקרתית ומרוהטת, וכיתוב: "זה מה שאתה רוצה עבור הילדים שלך".

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י אות ומופת;1659370:
כל הקישור של "להישאר בחיים" עם חתונה, מעלה אסוציאציות כואבות, מעצבנות, קשות. זה לא יגרום למישהו להתחבר ו"להתעורר", במיוחד כשהוא לא נמצא במקום הזה. אצלי, כפי שציינתי, זה מעלה אסוציאציה של חתן וכלה שמנצלים את ההורים - מה שלא ממש גורם לי לרצות לחסוך עבורם.
אני הייתי הולכת יותר על כיוון של "אתה רוצה לתת לילדים את הטוב ביותר". הרציונל הזה הוא משהו שנוגע עמוק בלב של כל יהודי משלנו, בין אם הוא מרגיש מבוסס יותר או פחות.
איך להעביר את זה לפסים מעשיים? למשל להתייחס למצוקת הדיור - לתת צילום של דירת מרתף קטנטנה, שבתוכה נדחס המקרר אל הספפה שהופכת בלילה למיטה... ולכתוב: "יש כלות שמכבסות אצל אמא, כי אצלן אין מקום למכונת כביסה". זה כמובן לא סלוגן מלוטש, רק הצעה לכיוון.
ואפשר כמובן גם להיפך - תמונה של דירה יוקרתית ומרוהטת, וכיתוב: "זה מה שאתה רוצה עבור הילדים שלך".

תודה על תגובתך המפורטת.
וכמו שכבר כתבתי, מדובר בפיתרון כוללני למצוקה הכלכלית בתקופת חתונות הילדים.

אני לא מדבר על פתרונות של דיור, דירות גדולות וכו'. אני מדבר על פיתרון להוצאות הבסיסיות וההכרחיות ביותר כמו אולם חתונות, קייטירינג, ביגוד, וכו' [זה נשמע מעט...]

ולכן, התבונה שלי היא לדבר על החתונה עצמה וההוצאות הכרוכות בה. ולא על דיור וכדומה שאני לא נותן להם פיתרון ולא זה הכיון שלי.

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י itzuvim;1659388:
תודה על תגובתך המפורטת.
וכמו שכבר כתבתי, מדובר בפיתרון כוללני למצוקה הכלכלית בתקופת חתונות הילדים.

אני לא מדבר על פתרונות של דיור, דירות גדולות וכו'. אני מדבר על פיתרון להוצאות הבסיסיות וההכרחיות ביותר כמו אולם חתונות, קייטירינג, ביגוד, וכו' [זה נשמע מעט...]

ולכן, התבונה שלי היא לדבר על החתונה עצמה וההוצאות הכרוכות בה. ולא על דיור וכדומה שאני לא נותן להם פיתרון ולא זה הכיון שלי.

אני חושבת שברוב המשפחות, לא מגיעים למצוקה אמיתית מכיסוי ההוצאות הבסיסיות וההכרחיות ביותר. לכן מיד הלכתי לכיוון של דיור.
אדרבה, אם תעביר את המסר הזה זה עוד יותר טוב.
בכל מקרה, מבחינת הרציונל של ההצעה שלי זה לא משנה.
במקום דירה מפוארת תצלם אולם מפואר, או במקום דירת מרתף, שולחן חתונה עם צלחות חד פעמיות ובורקס מעוך...

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
לא הייתי מקשרת את נושא מוות וחיים לחתונה.

בפרט כי אנשים אז רואים אמונה בעיניים...

HERSHY

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לדעתי אתה צריך להשקיע יותר ב"איך אני גורם לו לחשוב על נישואי הילדים", מאשר "איך אני גורם לזה להישמע מפחיד.

הסבר: כדי לשכנע אברך צעיר שעוד לא חיתן ילדים, צריך להשריש ולהסביר ראשית את הענין של חיסכון לחתונה, וכמה חשוב לחשוב לעתיד.
מי שלא חיתן ילדים, לא ממש יתחבר לכל סלוגן שהוא שמטרתו הוא לומר "כמה פשוט וקל זה לחתן!", קהל היעד הזה לא עומד במקום הזה, וזה לא מפחיד אותו כי הוא בכלל לא יודע מה זה לחתן...

נ.ב. אא"כ זה מכוון גם לאנשים בגיל נישואי הילדים כבר, שאז כל מה שכתבתי לא תקף..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה