פרסום ממתין לתשלום לחדש את חדר הילדים---

נטלי505

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפרויקט חדש שאני יוצאת לחזק בתחום שלי כמעצבת פנים...
כל מי שרוצה עיצוב לחדר ילדים/הורים/ לזוג/לבחור בישיבה או לנסיכה שלך...מוזמנת ליצור איתי קשר ....וננצל את "החופש" הזה למשהוא מועיל שכל כך רצית כבר להגשים!!!
*מתנה שווה לכל חדר שנעצב.!!!
המייל שלי architectruth7616_gmail.com.

שיראל♥

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
היי יש לי חדר (אחת בת כמעט 18) ויש לי כבר את כל הרהיטים ואני מנסה לעשות אותו שיהיה יותר חמים ולהוסיף לו עיצובים כגון מדבקות קיר וכל מיני חפצים שיעשו את החדר
ואני לא מצליחה לעשות אתזה בעצמי, אין לי את הראש לזה והחלום שלי שיהיה לי חדר כמו בסרטים;)
אשמח לקבל עזרה
תודה רבה

נטלי505

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היי ...
את מוזמנת לישלוח לי מייל עם תמונות של החדר ושל הריהוט...ניראה מה הסגנון שאת אוהבת...מה הצבע/ים שיהיו בולטים בחדר שלך...נוסיף אביזרים מושלמים למראה חדר מושלם וקדימה...אני תמיד אומרת שיום רגוע ושמח מתחיל מהלילה מחדר נקי מסודר ושכיף לשהות בו.
המייל שלי architectruth7616_gmail.com

נטלי505

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עד סוף שבוע הבא...אני עושה מחיר של עיצוב במחיר של יעוץ.
מי שמתעוררת עכשיו מרויחה!!

נטלי505

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מוסיפה לכן מספר ווצאפ למי שיותר נח 0547971330.
ועל הדרך מאחלת לכולם שנה טובה ומתוקה עם הגשמת חלומות בריאות שפע נחת ושמחה!!

נטלי505

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היי חן תשלחי לי מייל מפורט מה את צריכה בדיוק. ונשמיך משם.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה