לוקחים ריטלין???

חניק

משתמש פעיל
תחליף מצוין של "פוראור" לריטלין.
מיועד עבור כאלה הסובלים מבעיות קשב וריכוז.
כמו"כ מיועד גם עבור כאלה שחשים קושי בריכוז למרות שמבחינה נוירולוגית אובחן שאין להם בעית קשב וריכוז.
כמו כן מיועד לכאלה שצריכים לקחת ריטלין מבחינה נוירולוגית אך לא רוצים לקחתו מסיבות שונות - עקב תופעות הלוואי, עקב כך שמפחדים מה"סטיגמה" וכו'
למעונינים בפרטים ובשמיעת עובדות נא לפנות באישי ואצור איתם קשר.
מנוסה!!!!!
בשורות טובות ובהצלחה בכל.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עדיף לכתוב שזה מיועד עבור אלו שחוששים לנסות ריטלין ורוצים לנסות משהוא אחר

חניק

משתמש פעיל
.

נכתב ע"י MV25;1302868:
עדיף לכתוב שזה מיועד עבור אלו שחוששים לנסות ריטלין ורוצים לנסות משהוא אחר

אכן, גם עבורם וגם עבור הנ"ל.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
"תחליף ריטלין" זה לא פחות סטיגמטי...

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
לקקטוס היקר, שבוע טוב.
סליחה שאני מעיר, וכי נראה לך שיפה לכתוב מה שכתבת?!
כדאי מאוד לחשוב לפני שכותבים, ולא רק באתר זה, ובפרט בנושאים אלו, וד"ל.
ולגופו של ענין. שינוי השם מועיל להרבה דברים וגם לדבר הזה. בפרט כשהסטיגמה לא מוצדקת, מאותו סיבה שאין זה מוצדק לומר על חולה לב או סוכר שנצרך לתרופה שהוא חי על כדורים באותו מובן של ריטלין, אף שאין הבדל כלל ביניהם, לשניהם יש חוסר חומרים בגוף שנצרכים להשלימו ע"י טיפול תרופתי.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י רובין;1303310:
לקקטוס היקר, שבוע טוב.
סליחה שאני מעיר, וכי נראה לך שיפה לכתוב מה שכתבת?!
כדאי מאוד לחשוב לפני שכותבים, ולא רק באתר זה, ובפרט בנושאים אלו, וד"ל.
ולגופו של ענין. שינוי השם מועיל להרבה דברים וגם לדבר הזה. בפרט כשהסטיגמה לא מוצדקת, מאותו סיבה שאין זה מוצדק לומר על חולה לב או סוכר שנצרך לתרופה שהוא חי על כדורים באותו מובן של ריטלין, אף שאין הבדל כלל ביניהם, לשניהם יש חוסר חומרים בגוף שנצרכים להשלימו ע"י טיפול תרופתי.

סליחה שלא הבנת מה שאני כותב
אני מודע לכך שיש סטיגמה, בגלל שאני בעצמי משתמש בריטלין, ומאוד מרוצה.
אני חושב שאם הייתי משתמש בתחליף ריטלין, מלבד היעילות המוטלת בספק, לא היתה לעובדה שמדובר בתחליף שום השפעה על הסטיגמה.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נראה לי שהמטרה של המוצר זה לא למנוע את הסטיגמה של הריטלין אלא את התופעות לואי האפשריות שלו.
כמובן שגם למוצר הזה עשויות להיות תופעות לואי.

חניק

משתמש פעיל
נכתב ע"י פקאן;1303973:
נראה לי שהמטרה של המוצר זה לא למנוע את הסטיגמה של הריטלין אלא את התופעות לואי האפשריות שלו.
כמובן שגם למוצר הזה עשויות להיות תופעות לואי.
ממש לא!!!!
המוצר הזה הוא גם לכאלה שלא רוצים לקחת ריטלין בגלל סטיגמה
וחשוב לדעת!!! אין לו תופעות לוואי בכלל!!!!

YBS

משתמש צעיר
D I G I T A L
מי שיש לו נסיון עם המוצר הספציפי הזה נא לכתוב!

לא רוצה להוציא את הרוח מהמפרשים,
אבל כאחד שמתעסק המון עם התחום, צריך לקחת בחשבון שיש תחליפים שלוקח להם זמן ארוך להשפיע (כשלושה חדשים), ועד אז הילד המסכן ממשיך להתמסכן.

עצתנו היא, שיקח קודם ריטלין להשפעה מידית, ותוך כדי שיוסיף את התחליף.
אח"כ להפחית בהדרגה ולבדוק את ההשפעה.

בכל מקרה - בהצלחה לכולם.

--- ובאותו עניין ---
לא כולם צריכים ריטלין, האבחון שלנו מזהה בעית קשב וריכוז נירולוגית, רגשית, ותחושתית. (ובס"ד גם נותן מענה לבעיה)

תמיד עדיף להתחיל עם ריטלין (במקרים קשים) כדי לתת 'פוש' לילד ואז יהיה מקום גם לטיפול רגשי.

לשאלות והסבר - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

יועצת

משתמש רשום
אין תחליף טבעי ובוודאי לא מצוין לריטלין!

מנסיון רב, מי שצריך/צריכה ריטלין שום דבר אחר לא יכול להוות תחליף.

חשבתם פעם על כל הטבעי הזה- "ארס נחשים הוא טבעי, וגם סם האופיום מופק מהפרג. גם נפט הוא טבעי לגמרי, ואחד הרעלנים החזקים ביותר בטבע, הריצין (שרעיל פי 6000 מהציאניד) - מקורו בצמח הקיקיון...."

ראיתי הרבה בנים ובנות, קטנים וגדולים שסבלו הרבה מאד בגלל נסיונות עם כל התחליפים הטבעיים.

יש לי כמה ספורים מהתקופה האחרונה, חבל שאינני יכולה לשתף בכל הרקע, של ילד בחידר ושל תלמידות סמינר שנצלו מאז שהתחילו לקחת ריטלין וההורים בוכים על שהילד/הנערה לא קבלה קודם...

אל תשכחו מי עומד מאחורי כל ההתנגדות ושטיפות המח נגד הריטלין... כת הסיינטולוגיה...

אפשר להבין את המתנגדים (לא מהכת חלילה...) ואת החוששים.
תופעות הלוואי - הם שם המשחק בהרבה מקרים.
ואכן, הרבה פעמים ישנן תופעות לוואי, ואפילו קשות, ללוקחי ריטלין.
א ב ל ,
זה לא פייר!

יש כמה סוגי ריטלין, וכמה סוגי קונצרטה. ויש גם שילובים.
איך אפשר לומר ש'זה לא זה', אם לא ניסית ומיצית את העניין???
הרי גם הרופא מנסה לפעמים כמה סוגי תרופות עד שמגיע לאיזון הנכון.

זה לא פייר לאמלל את הילד בגלל זה!

גם אני ראיתי מקרים שנושעו בזכות זה, ולא תמיד זה 'הלך' במכה ראשונה.

כדאי לנסות - ולהתייעץ.

------- והכי חשוב - להתפלל לה' שיזמן לכם מה שבאמת טוב לילד. -------

בהצלחה רבה!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
מוצרי פוראוור הם מבוססי אלוורה, ומשווקים באגרסיביות במכירות ביחידות דיור של זוגות צעירים תמימים המתפתים לרכוש חבילת מוצרים במחיר מופקע ולשווקה לציבור.
מעבר לכך, לא הוכחה עדיין כל תרופה תחליפית לריטלין, לאלה שצריכים, לאלה שחושבים שהם צריכים, לאלה שלא חושבים שהם צריכים ולאלה שמתביישים שהם צריכים...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
קיבלתי באישי מ"חניק":

במענה לתגובתך באשכול,
מוצרי פוראור לא משווקים באגרסביות, אף אחד לא מכריח מישהו לקנות דבר שהוא לא מעונין בו, המוצרים מצוינים ואם אתה חושב שלא זה פשוט כנראה משום שלא ניסית אותם ואתה משום מה נהנה להשמיץ!!!!
אשמח לדעת אם ניסית איזה מוצר , למה והאם עזר לך.
בנוגע לזוגות הצעירים שקונים במחיר רב את המוצרים זו ג"כ טעות אחת גדולה כי אתה כנראה לא יודע שישנה אפשרות לנסות שנה את מכירת המוצרים ואם לא "הולך" למוכרת היא יכולה תוך שנה להחזיר את המוצרים לחברה ולקבל את כספה חזרה.
כך שאף אחד לא משקיע הרבה כסף כו' וכו' כמו שכתבת.
הדבר המתבקש ממך במיוחד בתקופה זו של בין המיצרים לא להגיב באופן שלילי על דברים וקל וחומר לא על דברים שאין לך ידע בהם.
ואני מצפה שתתנצל מעל אתר פרוג על כך שהינך מוציא שם רע ללא כל ידע.

אז ככה: מדובר בידע שיש לי, ואפילו גם נסיון...
ומכיוון שכאשר מישהו כואב - אני הראשון לחבוש לו, אז אני מתנצל על מה שכתבתי. חטאתי עויתי ופשעתי... והקהל ירא וישפוט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה