לומיקס-עדשות(gh4)

• פותח הנושא r.w.
  • פורסם בתאריך

r.w.

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני לא כ"כ מכירה עדשות שלה לי יש את ה12-35ומאד מרוצה ב"ה
ואני רוצה לשדרג ליותר זום
מישהו מכיר את הדגם הזה ??
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=874945
יעזור לי ממש!
תודה רבה

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

r.w.

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מוכר כי מכרתי את הGH4 עברתי לסוני [פול פריים]
לא יודע לעשות השוות כי לא היא לי את שלך אבל היא ברמה גבוהה יש לה חדות וטווח מעולה אגב עשית איתה גם אירוע סטילס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה