לוח תשלומים לקבלן

מנחם כהן

משתמש חדש
אני אוחז בעז"ה לפני שיפוץ דירה ישנה 3 חדרים.
השיפוץ כולל הריסת ובניית כמה קירות, החלפת כלים סניטריים, דלתות פנים, אינצטלציה, חשמל (זוהי דירה מלפני כ40 שנה), הדבקת ריצוף, טיח וצבע.
המחיר בסביבות 110,000 ש"ח.
איך מומלץ לי לפרוס את לוח התשלומים לקבלן?
(באיזה 'תחנות')?

חילזון

משתמש מקצוען
בהתאם להתקדמות העבודה.
לסכם באחוזים כמה ישולם לפני כל שלב כמו הריסה, ריצוף וכד' וכמובן להשאיר סכום לסוף.

מנחם כהן

משתמש חדש
בהתאם להתקדמות העבודה.
לסכם באחוזים כמה ישולם לפני כל שלב כמו הריסה, ריצוף וכד' וכמובן להשאיר סכום לסוף.
זה בדיוק מה ששאלתי.
באיזה 'תחנות' לשלם? וכמה בכל פעם?
אחרי הריסות הקירות? אחרי בניית הקירות החדשות? אחרי החשמל?

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אדריכליות מוציאות חוזה לקבלן לפי עלויות וסדר העבודה הדרושה

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זול בטירוף אני לא יודע מה לומר מלכתחילה .
מה המפרט מה הרמה מה החשמל חדש לגמרי אני מתכוון לומר שצריך להיזהר בכזה מחיר אני לא יודע מה מונח מתחת למחיר זה בכלל

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רק לשחור, אם כך סביר .

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
היה לי לקוח שעשה את אותו שיפוץ כמו שמוזכר כאן אבל גם מטבח חדש,חלונות וסורגים,כמובן לא היה מדובר בהרחבת דירה והוצאת מרפסת,והגיע לאותו סכום.
מה שכן נראה לי שהוא לא לקח קבלן.
ומיותר לציין שהכל תלוי ברמה של השיפוץ(יש מי שיחדש מטבח ב 15000 ש"ח ויש מי שיחדש מטבח ב50000 ש"ח...)

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אם לא מחליף שום חלון ושום דלת שמעתי כאלה מחירים
אבל לסכם הכל מראש עם תכניות מסודרות כולל חשמל וכו עד הפרט האחרון
כל דבר מעבר לסיכום זה סיכון שהקבלן יברח...:eek: או יקפיץ מחירים ...

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודע כתוב שזה כולל החלפת הכל וזה ממש לא ריאלי לחומר ועבודה טובה חד משמעית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה