דרוש מידע לוח תצוגה מקרר בלומברג

בני2

משתמש מקצוען
תוציאו אותו מהשקע לכמה ד', או יותר פשוט להוריד את המפסק שלו בארון חשמל לכמה ד', אמור לאפס אותו.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
זה היה כבר ביום שישי ובשבת הלוח תצוגה היה מכובה
אני משער שיש לכם במקרר שתי מצבי שבת
אחד מובנה של היצרן
ועוד אחד מהדרין התקן שבת חיצוני כזה
ולכן בשבת הצג היה מכובה לגמרי

ממייככלל

משתמש חדש
שלום
יש לי מקרר של בלומברג שנה וחצי המעלות מכוונות נכון וניראה שהוא עובד אבל גם המקרר וגם המקפיא לא מוציאים קור.
מישהו מכיר תקלה כזאת?

נמי89

משתמש רשום
מה קרה בסוף? יש לי בעיה גם כן עם הבלומברג שלי יש סימן קריאה אדום והוא לא מקרר !! יש לי אותו שנתיים

א'ב'

משתמש פעיל
מה קרה בסוף? יש לי בעיה גם כן עם הבלומברג שלי יש סימן קריאה אדום והוא לא מקרר !! יש לי אותו שנתיים
תנסו עם שואב אבק לשאוב מאחורה בחלק של האוורור (בחלק התחתון)
לנו עזר לבטל את הסימן קריאה

נמי89

משתמש רשום

תנסו עם שואב אבק לשאוב מאחורה בחלק של האוורור (בחלק התחתון)
לנו עזר לבטל את הסימן קריאה
תודה רבה !.אנסה. יש סימן קריאה ו E13

ממייככלל

משתמש חדש
היה לכם הפסקות חשמל לאחרונה? או שיש לכם גנרטור שעובר כל שבוע?
אם היה אחד משתי אלה ואין לכם מגן ברקים לשקע אז זה הסיבה...
תזמינו טכנאי.

rabel

משתמש חדש
אפשר
אפשר לשאול איך הסתדרתם בסוף עם התקלה ? ומה בעצם היתה התקלה ?
אנחנו תקועים עם אותה תקלה בדיוק כרגע והמקרר בן 1.6 ...!
נראה שהמקרר כן מקרר טוב כך שלא ברור מה מקור התקלה

נמי89

משתמש רשום
אפשר

אפשר לשאול איך הסתדרתם בסוף עם התקלה ? ומה בעצם היתה התקלה ?
אנחנו תקועים עם אותה תקלה בדיוק כרגע והמקרר בן 1.6 ...!
נראה שהמקרר כן מקרר טוב כך שלא ברור מה מקור התקלה
כיבינו את המקרר לליה שלם והדלקנו בחזרה בבוקר וזה כבר לא הראה את הסימן... אני חושבת שהמנגנון שבת הורס את המקרר..

rabel

משתמש חדש
כיבינו את המקרר לליה שלם והדלקנו בחזרה בבוקר וזה כבר לא הראה את הסימן... אני חושבת שהמנגנון שבת הורס את המקרר..
תודה על התגובה !
גם אנחנו חשבנו ככה , אבל כרגע בדיוק היה פה טכנאי שאמר לי שבדר"כ התקלה הזו מראה על משהו במאוורר של המקפיא . אצלנו לדוג הוא ראה שכבר בהתקנה - התקינו אותו לא טוב ( החברה ) ולכן משהו בחיבורים של המאוורר התנתק שם עם הזמן כשנצברו מים ...
תיקן את זה ב 5 דקות והענין סודר ב"ה 😊

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה