כללי לוח שנה של אברהם - תענוג - אין מילה אחרת.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]כבכל שנה, בעונה הזאת יש את האלה שמזמינים לוח שנה ואז חושבים מאפה להשיג וכו'.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]אחרי זה צריך לעבוד עם הגרפ שעות כדי להכניס להכל סגנון פסקה ותו בהתאמה. וכמובן יש בזה טעויות, וכו' וכו' ולתקן וכו' וחלק קופץ וכו' וכו'.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]השנה - יש משהו חדש[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]​--​הלוח שנה של אברהם.!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]קשה לי לדמין משהו יותר מקצועי יושב מאחורי המחשב ומכין לי לוח שנה, העונג המריבי שהציף אותי לראות כל דבר אחוז היטב עם הסגנון תו שלו ממש הפיח בי רוח חדשה. בצורה כל כך מקצועית, כל כך כך תענוג![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]אני יכול כעת פשוט לשנות את הפונטים למשהו שיתאים לעיצוב ולשחרר לוח שנה מעוצב תוך דקות (רק לשים את התמונות והרקעים - וישר לPDF ), אחרי זה לשנות שוב את העיצוב של הפונטים למשהו אחר ויש לי עיצוב אחר ועוד סקיצה ללקוח. ומותאם אישית בשבילו!!! בגלל הטקסט המותנה אפשר בקלות להסיר כל מיני דברים כמו תעניות בה"ב או תאריך לועזי וכו', אפשר להתאים ככה לוח עיסקי ולוח למשפחה.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]אני כבר רואה את עצמי מתקשר לגיסים ואומר להם להביא כל אחד 12 תמונות...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]שווה כל שקל - כי זה חוסך את כל העבודה הסיזיפית השנתית הקשורה בעינינים אלו.​[/FONT]

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
וואו...
עם קליינטים כמוך, מי צריך קופירייטר...

(אותו דבר אפשר לכתוב על הסקריפטים שלך שכבר הרבה זמן לא שמענו עליהם. מקוה שתחזור לזה בקרוב)

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה רבה.
כבוד הוא לי להיות לקלינט לכזה מקצוען ברמות די נדירות בנוף הטיפוגרפיה הישראלית.
ובקשר לסקרפטים, יש למה לחכות....
כל הדוקומנטציה העשירה היתה בפורום הישן וכעת היא נבלעה במעמקי ההיסטוריה, אבל בהחלט יש למה לחכות...

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מצטרף בחום רב להמלצה.
רק מלראות את ההסברים בסרטון החלטתי שזה שווה את זה ולא התאכזבתי

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שאלה: קיבלתי פניה לעשות לוח שנה של ברסלב. (זמנים מעט שונים) מה הצורה הנכונה לבנות כזה דבר? צריך לעבור תאריך תאריך ולשנות את הזמנים או שיש דרך יותר טובה? או שיש אולי מאיפה להשיג תבנית של זה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אין לברסלב זמנים שונים מלבד שיטת רבי נחמן לגבי חצות הלילה שהיא 6 שעות שלמות מתחילת הלילה
בכל מקרה בלוח הזה הזמנים היחידים הם הדלקת נרות ויציאת שבת, ואין בו זמן חצות.

בע"ה הלוח של שנת תשע"ט יהיה עם יותר זמנים ושיכלולים

טיפ

משתמש רשום
תודה רבה
רכשתי את לוח השנה המקצועי !
נתון לכל שינוי רצוי,

יש הרבה מה ללמוד מתוך לוח השנה,
אני שאלתי שאלות וקבלתי תשובות שהחכימו אותי העבודה,

ישר כוח
תהנו כולם

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האם אפשר לעשות את ההעלמות של הדברים שלא רוצים בשכבות, ככה שאם לא רוצים יהיה אפשר להסתיר את השכבה ההיא וזהו זה ולא צריך טקסט מותנה?

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם אני רוצה זמני הד"נ אחרים? אצטרך לשנות אחד אחד?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י 5127109;n5021883:
האם אפשר לעשות את ההעלמות של הדברים שלא רוצים בשכבות, ככה שאם לא רוצים יהיה אפשר להסתיר את השכבה ההיא וזהו זה ולא צריך טקסט מותנה?

לא, מסיבה מאד פשוטה.
הלוח הזה הוא תבנית שמיועדת לטווח רחב ככל היותר של גרפיקאים ולקוחות, שיוכלו להכין לוח שנה בקלות ובמהירות המירביים. אם הייתי מאפשר שימוש בשכבות, זה היה נח למי שרוצה את התבנית בגודל ברירת המחדל, אך למי שרוצה לשחק עם הגודל, להכין לוח שנה גדול או קטן במידות אחרות, זה היה מסבך מאד.
מסיבה זו גם הכנתי את הכל בטבלה אחת ולא ב-12 טבלאות נפרדות. כדי ששינוי ייעשה בצורה אחידה לכל הלוח בקלות ובמהירות.
לא הבנתי מה הבעיה בשימוש בטקסט מותנה שאתה רוצה להימנע מלהשתמש בו. זה הדבר הכי קל והכי נוח לשימוש.
בלחיצת כפתור אתה מסיר את התאריך הלועזי ובלחיצת כפתור מחזיר אותו. אותו דבר לגבי פרשת השבוע, ספירת העומר וכו'.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י אברהם;n5021909:
לא הבנתי מה הבעיה בשימוש בטקסט מותנה שאתה רוצה להימנע מלהשתמש בו. זה הדבר הכי קל והכי נוח לשימוש.
בלחיצת כפתור אתה מסיר את התאריך הלועזי ובלחיצת כפתור מחזיר אותו. אותו דבר לגבי פרשת השבוע, ספירת העומר וכו'.

אין שום בעיה, ואדרבה עכשיו שאתה אומר את זה מאוד הגיוני לא לעשות בשכבות, ולא רק מבחינת גודל הדך אלא מבחינת גודל הטקסט.
אני פשוט לא כל כך מורגל בכל הקטע של טקסט מותנה זה הכל.
ואגב, מבט מעמיק בטמפלט הוא שיעור מאלף בפני עצמו, לראות איך הכל בנוי לתפארת. זה צריך להיות חומר לימודי בלימודי אינדיזיין לראות לאיזה רמה של נקיות בעיצוב אפשר להגיע כאשר הכל "לפי הספר".
תענוג. אין מילה אחרת.
מה גם שטוב להחזיק כזה דבר, כי לפעמים בעיקר בבתי ספר רוצים להביא לילדות לוח שנה לחג עצמו מה אומרים ומה לא כמו מה ההושענות שצריך לומר ומתי המסיבה וכו',
ואפשר פשוט לקחת את זה משם עם כל התאריכים והזמנים וכו'. שימושי גם לאמצע שנה - חנוכה פסח סוכות ועוד (וגם טבלת יאוש לסוף שנה לנוהגות בכך)

תמר111

משתמש רשום
הכי מומלץ שיש. אין יסודי ודייקן כאברהם. הקובץ בנוי בצורה מסודרת ונוחה מאד לשימוש. במקום לעמול קשה ולקבל לוח פשוט, לעבוד הכי קל שיש ולקבל לוח שנה מסודר, מפורט לפרטי פרטים והכי נח לעבודה. ממליצה ממש בחום!!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
5127109 , תמר111, טיפ ושאר מי שרכש/ה
(אין לי אינדיקציה מי מהרוכשים חבר בפרוג)

אני מחכה לראות את היצירות שלכם...
שתפו אותנו...

גזעית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הלוח טומן בחובו את כל השנים הבאות או שהוא רק לשנה הזו?

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;n5019927:
אין לברסלב זמנים שונים מלבד שיטת רבי נחמן לגבי חצות הלילה שהיא 6 שעות שלמות מתחילת הלילה
בכל מקרה בלוח הזה הזמנים היחידים הם הדלקת נרות ויציאת שבת, ואין בו זמן חצות.

בע"ה הלוח של שנת תשע"ט יהיה עם יותר זמנים ושיכלולים

אינני יודע אם אתה "ברסלב'ר" או לא אבל אתה צודק רק חלקית כי נכון שבחינת זמנים נטו אין עוד הבדלים
אבל ברור שבלוח של ברסלב יעדיפו להדגיש יותר את זמן קריאת שמע הראשון וכן את זמן תפלה הראשון
לציין יארצייטים [ימי זיכרון] של חסידי ברסלב לדורותיה וכו' וכו
כך שבכל זאת זה צריך מערך מחדש

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י גזעית;n5023164:
הלוח טומן בחובו את כל השנים הבאות או שהוא רק לשנה הזו?

הלוח המדובר הוא לשנת תשעח הבעל"ט. בעזרת ה' בהמשך יהיה לשנת תשעט וכו'

גזעית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קניתי, ואני ממש מרוצה, באמת עבודה יפה ומושקעת מאוד. רק מלהסתכל על הקובץ למדתי המון.
יש לי שאלה - שמתי לב שבכל החגים והמועדים יש איקונים של גוטמן.
אני רוצה למשל את האייקון של הנרות שבת להחליף עם תמונה של נרות שבת יפים וצבעוניים מפוטו שופ. (כלומר קובץ PDS מיובא).
ראיתי כאן פעם בפורום שיש אפשרות לעשות את הכל בבת אחת על ידי חיפוש והחלפה.
אני שואלת כאן מכיון שזה נוגע ישירות ללוח שנה הזה.
מה הדרך לעשות את זה בחיפוש והחלפה? והאם יש דרך לעשות כמה ביחד למשל את הכוכבים האלה (שהם לא באמת כוכבים כי יש להם 5 צלעות) להחילף לקובץ אחד ואת הנרות שבת להחליף לקובץ אחר - ואת הכל בבת אחת?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י נ ש ר הפקות;n5023198:
אינני יודע אם אתה "ברסלב'ר" או לא אבל אתה צודק רק חלקית כי נכון שבחינת זמנים נטו אין עוד הבדלים
אבל ברור שבלוח של ברסלב יעדיפו להדגיש יותר את זמן קריאת שמע הראשון וכן את זמן תפלה הראשון
לציין יארצייטים [ימי זיכרון] של חסידי ברסלב לדורותיה וכו' וכו
כך שבכל זאת זה צריך מערך מחדש

לא הבנתי מה אתה רוצה
כתבתי מלכתחילה שהלוח שאני מוכר השנה מכיל רק זמני הדלקת נרות ויציאת שבת, ושההבדל היחיד בזמנים לפי מנהג ברסלב זה רק חצות.
בכל הלוחות שאני מכיר שמודפסים בהם זמני קריאת שמע ותפילה (או לפחות 98% מהלוחות), מצויינים גם זמני הגר"א ובעל התניא, ולא רק מגן אברהם. גם בלוחות של ברסלב. זה שבשיש"ק כתוב שאנ"ש נהגו לכתחילה להחמיר בזמן ק"ש של המג"א מצד ספק דאורייתא לחומרא זה יפה, אבל כידוע רבנו גם ציווה להיות "בקי בשוב" ולא רק "בקי ברצוא" ונניח ובלוח הייתי שם גם אם הזמנים האלה, ואתה רוצה לתת דגש דוקא על הזמן של המג"א, אפשר בקלות לשנות את הסגנון שיהיה מודגש, ואם היית רוצה למחוק לגמרי את הזמן השני, אפשר בקלות ללחוץ לחיצה אחת בעכבר וזה נעלם מהלוח
ולגבי יארצייטים אתה יכול להכניס בעצמך, כנ"ל לגבי דף יומי, עמוד יומי בליקו"ה ודף יומי בליקו"מ, וכו'.
מה אתה מצפה שאני גם אכניס תמונות לכל אחד כפי שהוא רוצה???

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י גזעית;n5024252:
קניתי, ואני ממש מרוצה, באמת עבודה יפה ומושקעת מאוד. רק מלהסתכל על הקובץ למדתי המון.
יש לי שאלה - שמתי לב שבכל החגים והמועדים יש איקונים של גוטמן.
אני רוצה למשל את האייקון של הנרות שבת להחליף עם תמונה של נרות שבת יפים וצבעוניים מפוטו שופ. (כלומר קובץ PDS מיובא).
ראיתי כאן פעם בפורום שיש אפשרות לעשות את הכל בבת אחת על ידי חיפוש והחלפה.
אני שואלת כאן מכיון שזה נוגע ישירות ללוח שנה הזה.
מה הדרך לעשות את זה בחיפוש והחלפה? והאם יש דרך לעשות כמה ביחד למשל את הכוכבים האלה (שהם לא באמת כוכבים כי יש להם 5 צלעות) להחילף לקובץ אחד ואת הנרות שבת להחליף לקובץ אחר - ואת הכל בבת אחת?

ברור שאפשר!
תייבאי את התמונה שאת רוצה, תשני את הגודל שלה לגודל הרצוי, תגררי אותה ליד המיקום הרצוי ואז תעגני אותה לאייקון הקיים של נרות שבת.
לאחר מכן תכניסי בתיבת החיפוש את הגליף של נרות השבת בפונט של גוטמן לוגו (פשוט תעתיקי אותו לתיבת החיפוש) ולאחר מכן תגררי אותו למיקום המדוייק הרצוי (שיסתיר את הגליף הקיים) ותעתיקי את הסימן של האובייקט המעוגן (נראה כמו הסימן הזה: ¥) ובתיבת ההחלפה תכניסי את הסימן c~ שפירושו תוכן הלוח)

אחרי זה תעשי אותו דבר להבדלה

אבל אם האיורים האלה הם שלך - יש לי רעיון נוסף, אפשר לפנות אליי במייל בנושא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה