כללי לוח שנה לעמותה עם גרפיקה ופרסומות

אמונה

משתמש רשום
בס"ד

1. עמותה/ מוסד ביקש ממני שאני יעשה לו לוח עברי בגודל דף A4 כשבדף אחד הלוח עם תמונות של הרבנים של העמותה בתאריכי הפטירה שלהם ובדף המקביל תמונות מפעילות המוסד כולל פרסומות וכד' כמה לוקחים על כזה דבר? אשמח לתשובה בהקדם כי הבנ"א מחכה להצעת מחיר ואין לי מושג כמה לדרוש.

2. אשמח מאד אם מישהו יכול לעלות תבנית של לוח שנה עברי לשנת תשעא כולל זמני כניסת שבת בקובץ פתוח שאני יכולה לשלב בזה גרפיקה ופרסומות.

תודה רבה

אמונה

משתמש רשום
דחוף

נו בבקשה אף אחד לא יכול לעשות מצוה ולעזור לי לתת הצעת מחיר
אין לי מושג כמה לבקש בכלל והבנ"א מתקשר ואין לי בכלל כיוון איזה מחיר לומר לו--

וחוץ מזה אין לאף אחד לוח תאריכים עברי לשנת תשעא?

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אמונה;384152:

יתכן שיש למישהו, אבל הוא בוודאי עבד על זה הרבה...
תוכלי לפנות ל"חזון שמים" שיש לו תוכנה לתאריכים והזמנים המדוייקים. (כמובן שבתשלום).

בעניין הצעת מחיר - קשה לעזור בזה, בוודאי אם לא מכירים את רמת העבודה שלך.
באופן כללי, תמיד את יכולה להעריך כמה שעות עבודה, להוסיף על זה עוד (!), - ולהכפיל במחיר שלך לשעת עבודה.(ולשקלל בפנים גם עלוח זמני הלוח).
בהצלחה!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אמונה;384152:
נו בבקשה אף אחד לא יכול לעשות מצוה ולעזור לי לתת הצעת מחיר
אין לי מושג כמה לבקש בכלל והבנ"א מתקשר ואין לי בכלל כיוון איזה מחיר לומר לו--

לגבי תמחור,
בלי לראות עבודות שלך ומה הרמה שלהן - אין שום דרך לעזור לך לתמחר.
זו לא התחמקות מתשובה, אלא פשוט המציאות.
אי אפשר להשוות עבודה של מישהי שעכשיו סיימה קורס
לעבודה של מישהי שנמצאת 3 או 5 או 10 שנים במקצוע.

ולגבי לקבל בפורום לוח -
נכון שעושים פה המון חסד, יותר מכל פורום אחר, ובצורה יפה מאירת פנים.
אבל יש דברים שהם ממש לא בגדר חסד, ולא מקובל לבקש אותם.
בניית לוח שנה זה הרבה עבודה, די מורכבת,
וקשה לי להאמין שמישהו שעבד על לוח שנה ובנה אותו מאפס ינדב כך סתם.
אני בטוחה שתמורת תשלום הולם יהיו פה אנשים שישמחו להכין לך לוח לשנת תשע"א שתוכלי להכניס רק תמונות ופרסומות (אני מוכנה בשמחה).

מצד שני, עדיף לך כגרפיקאית מתחילה לנסות לבנות את זה בעצמך, זה יתן לך קודם כל התנסות חשובה, יוסיף לך בטחון עצמי ביכולת שלך, ובנוסף תחושת סיפוק מאוד גדולה שעשית משהו כזה בעצמך (וגם לתיק עבודות זה מצויין).
קחי לוח שנה שיש לך בבית, תראי איך בנו אותו, איך לכל דבר יש מקום מסודר, מה גודל הטקסטים, תמדדי אפילו עם סרגל את הריבועים כדי לקבל מושג.

עם ניק כמו שלך - תאמיני, ובטח תצליחי.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
רוצה עצה? אף פעם אל תבקשי פה כמה לקחת.כי אף אחד לא עונה...
יותר אפקטיבי לכתוב- תכננתי לקחת X שקל. נראה לכם הרבה או קצת?
ואז תתחיל הסערה לגעוש כמו שרצית...
כמובן שחשוב שתבהירי מה הרמה שלך ובאיזה שלב של הנסיון את (מסימת לימודים, שנה בתחום, 5 שנים וכו') וכדאי שתעלי סקיצה לדומא. זה יקפיץ ך את מס' העונים בכפול לפחות....

בהצחה!-

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה