להשלים לתואר או לא??

very smart

משתמש רשום
סיימתי לימודי מה"ט בסמינר
רציתי לשאול
אם אני כבר עובדת במשרה מלאה
בתנאים טובים וכו' (דרך קמהטק)
כדאי לי להשלים לתואר?? או שזה סתם בזבוז זמן כי העיקר הניסיון
אציין שאני עדיין רווקה :( כך שיש לי זמן
משהו יודע לומר לי מניסיונו??

טלי שפירא

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
זה מאד משמעותי במה את צוברת נסיון -
אם את מחפשת לעבוד בפולסטאק, ממשלתי וכד' - חבל על הזמן שלך - אין עניין להשקיע כ"כ הרבה זמן וכסף, כוח וסבלנות, ברוב מוחלט של המקומות זה לא נצרך.
ואם את הולכת יותר לאזור ההייטק ממש - הנדסת\ פיתוח חומרה\קושחה - במקומות כמו אינטל, מובילאיי ונוספים - זה משמעותי בהרבה.
שם בשביל להיות עובד חברה ממש - חייבים תואר. אבל זה תחום מסוים מאד , פחות תוכנה ואתרים.
רוב המקומות יותר מחפשים נסיון ומקצעויות

וזה שאת רווקה - זה ישתנה בעז"ה בקרוב, ולימודי תואר זה תקופה ארוכה יותר ממה שאת מאחלת לעצמך להשאר כרווקה... :)

בהצלחה!

טלי שפירא

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
זה מאד משמעותי במה את צוברת נסיון -
אם את מחפשת לעבוד בפולסטאק, ממשלתי וכד' - חבל על הזמן שלך - אין עניין להשקיע כ"כ הרבה זמן וכסף, כוח וסבלנות, ברוב מוחלט של המקומות זה לא נצרך.
ואם את הולכת יותר לאזור ההייטק ממש - הנדסת\ פיתוח חומרה\קושחה - במקומות כמו אינטל, מובילאיי ונוספים - זה משמעותי בהרבה.
שם בשביל להיות עובד חברה ממש - חייבים תואר. אבל זה תחום מסוים מאד , פחות תוכנה ואתרים.
רוב המקומות יותר מחפשים נסיון ומקצעויות

וזה שאת רווקה - זה ישתנה בעז"ה בקרוב, ולימודי תואר זה תקופה ארוכה יותר ממה שאת מאחלת לעצמך להשאר כרווקה... :)

בהצלחה!
אני רשומה בצילום, אבל מתכנתת שלוש שנים...

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לדעתי זה לא שוה את ההשקעה, בחברות המובילות אפילו אין צורך בתואר, מלבד אינטל .
מה שחשוב זה ניסיון טוב.

Anastesia

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
שמעתי דווקא על מישהי שנכנסה לאינטל בלי תואר (לא דרך חברת קבלן)
גם לי לא נראה ששווה להשקיע בזה.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
שמעתי דווקא על מישהי שנכנסה לאינטל בלי תואר (לא דרך חברת קבלן)
גם לי לא נראה ששווה להשקיע בזה.
היו אחת או שתיים כאלו בהיסטוריה, והן נכנסו ישירות לאינטל אחרי שעבדו שנים דרך קבלן וצברו ניסיון שהשתלם בשביל לקחת אותן.
לא הייתי בונה על זה...

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
היו אחת או שתיים כאלו בהיסטוריה, והן נכנסו ישירות לאינטל אחרי שעבדו שנים דרך קבלן וצברו ניסיון שהשתלם בשביל לקחת אותן.
לא הייתי בונה על זה..
אם אנחנו מדברות על אותה אחת זה בחורה שסיימה השנה סמינר ולא עבדה בחברת קבלן
ברור שלא לסמוך

שירה בר

משתמש רשום
אני עברתי מסלול כמו שתיארת, והשלמתי לתואר כי הייתי רווקה, תוך כדי התחנתי וילדתי, היה קשוח,אבל לא מתחרטת.
זה פותח ערוצים נוספים בעתיד.
אפילו בתחום לא קשור- הסבת מקצוע.
אם אני רוצה עכשיו ללמוד סיעוד- יש מסלול של שנתיים וחצי לבעלי תואר ראשון בלבד.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני לא יודעת
ירושלים נראה לי
אני עובדת באינטל ירושלים וככל הידוע לי אין פה מישהי חרדית שנכנסה בלי תואר (או השלמה לתואר)
או שזה סניף אחר באינטל - ששם אני לא יודעת אבל גם לא כל כך סביר (זה תנאי מאוד מאוד בסיסי אצלם), או שיש לך טעות.

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני עובדת באינטל ירושלים וככל הידוע לי אין פה מישהי חרדית שנכנסה בלי תואר (או השלמה לתואר)
או שזה סניף אחר באינטל - ששם אני לא יודעת אבל גם לא כל כך סביר (זה תנאי מאוד מאוד בסיסי אצלם), או שיש לך טעות.
אני לא יודעת בדיוק פרטים
אבל תבררי....
זה 100% נכון

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

רישל

משתמש פעיל
תבררי גם לגבי המכללה בבית וגן.
תואר B. ed - פחות נחשב, אבל יכול להספיק במקומות בהם זה דרישה בסיסית. הרבה יותר קל מ B.sc.

צריך תעודת הוראה.

בהצלחה כך או כך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה