דרוש מידע להשכיב את הילדים לבושים למחר-כמה זה נורמלי?

אוראורית

משתמש מקצוען
לגמרי:ROFLMAO:

בכל אופן אני שואלת כדי להבין את הילדים טוב יותר, לי יש את נקודת המבט שלי (נח ופשוט בפרט עם ילד היפראקטיבי ותינוק קטן צורח) והילדים לא התלוננו על כך (הם דווקא מבסוטים יש להם זמן לצייר לפני ההסעה) אבל חשבתי אולי אם אשמע עוד כמה דעות אדע טוב יותר מה טוב להם מנקודת מבט שלהם...
תודה לכולם היה מעניין ומחכים!
תכלס' כרגע ממשיכה כל עוד הילדים מבסוטים והבוקר רגוע חלום!
נוטלים ידיים,שוטפים פנים,מסתרקים,שותים שוקו, אוכלים קורנפלקס עם חלב ויש עוד המון זמן לשחק...בלי הערות של: "נו תתלבש כבר" וכו'...
מושלמת!!!

אוראורית

משתמש מקצוען
לגמרי:ROFLMAO:

בכל אופן אני שואלת כדי להבין את הילדים טוב יותר, לי יש את נקודת המבט שלי (נח ופשוט בפרט עם ילד היפראקטיבי ותינוק קטן צורח) והילדים לא התלוננו על כך (הם דווקא מבסוטים יש להם זמן לצייר לפני ההסעה) אבל חשבתי אולי אם אשמע עוד כמה דעות אדע טוב יותר מה טוב להם מנקודת מבט שלהם...
תודה לכולם היה מעניין ומחכים!
תכלס' כרגע ממשיכה כל עוד הילדים מבסוטים והבוקר רגוע חלום!
נוטלים ידיים,שוטפים פנים,מסתרקים,שותים שוקו, אוכלים קורנפלקס עם חלב ויש עוד המון זמן לשחק...בלי הערות של: "נו תתלבש כבר" וכו'...
דרך אגב
יש לי קרוב משפחה שטוען קבוע שפיזמה זה בכלל מוצר מיותר ( אדם בוגר כן? אבא לילדים )
לטענתו , כך בכלל היו עושים פעם שלא היה להם מלא בגדים לכל מיני סיטואציות :D:D

יוו

משתמש פעיל
סליחה שהתעוררתי רק עכשיו..אבל אני גיליתי שרב האמהות שמטופלות בקטנים מלבישות מהלילה!!יש אפילו כאלה שאין להם בארון פיג'מות(באמת)גם אני נרתעתי מזה מאוד,אך כשהבנתי שזה או זה או לחץ,עשיתי זאת בלב ש ל ם!! כמובן לא את כל הבגד ולפי מה שמתאים והגיוני.בחורף קררר ונעים לישון עם גרביון,ובבוקר זה רק החצאית.לילדים היותר גדולים נתתי בחירה והם מעדיפים מהלילה.ואגב,גם התיקים-מהלילה!!מזונות כבר בתיק,וקופסת האוכל-במקרר כולל הקדשה ומדבקות איחולים,נראה אתכם בבוקר ...עד כאן נאומי

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
סליחה שהתעוררתי רק עכשיו..אבל אני גיליתי שרב האמהות שמטופלות בקטנים מלבישות מהלילה!!יש אפילו כאלה שאין להם בארון פיג'מות(באמת)גם אני נרתעתי מזה מאוד,אך כשהבנתי שזה או זה או לחץ,עשיתי זאת בלב ש ל ם!! כמובן לא את כל הבגד ולפי מה שמתאים והגיוני.בחורף קררר ונעים לישון עם גרביון,ובבוקר זה רק החצאית.לילדים היותר גדולים נתתי בחירה והם מעדיפים מהלילה.ואגב,גם התיקים-מהלילה!!מזונות כבר בתיק,וקופסת האוכל-במקרר כולל הקדשה ומדבקות איחולים,נראה אתכם בבוקר ...עד כאן נאומי
נראה לי זה הולך ביחד גם אני מכינה הכל בלילה כולל תיקיות עם פתקים למלמד,בקבוקי שתיה ואוכל

יוו

משתמש פעיל
נראה לי זה הולך ביחד גם אני מכינה הכל בלילה כולל תיקיות עם פתקים למלמד,בקבוקי שתיה ואוכל
וזה מה שמראה פה לכולם שזה עניין של סדרי עדיפויות ומה בעצם מתאים לכל אחת לפי הביתשלה!!ותאמינו לי שהילדים שלי מתוקתקים נקיים ,רעננים וריחניים,כמעט הכי שיש (במחילה..)

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
דווקא לדעתי להשכיב ילדים עם גרבים וגרביונים
זה רק גורם שיהיו חולים יותר.
לא כדאי לשמור יותר מידי על ילדים בתוך צמר גפן
זה גורם שלא יוכלו להתמודד אח"כ.
ככה אני חושבת מניסיון של די הרבה שנים.
בירושלים???
גרביים בלילה בירושלים, זה לא מותרות, זה צורך בסיסי. (כמובן עם מזגן או חימום, כי בלילות יש כאן קור של מקפיא)

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ב״ה אנחנו מגדלים משפחה ברוכה בלע״ר כן ירבו,
וחלק ממה שעוזר לנו זה להלביש חלקית בגדים מהלילה, אחרי אמבטיה,
הילדים קמים נקיים, והריח של המרכך כביסה נשאר אפילו אחרי שהם חוזרים מהגן ב״ה.
היו כאלו שצחקו עלינו, והיו שהרימו גבה,
והיו הרבה היו אלו שחיקו אותנו.
מי שהכי צחקה עלינו, מישהי קרובה, אחרי שנה בערך התחילה לעשות את זה בעצמה, נסיבות החיים.
אני לא משכיבה עם בגדים לא נעימים, אבל רוב הבגדים של הילדים שלי הם פוטרים נעימים (כן, גם ביום חשוב לי יותר שיהיה להם נח מאשר חתיך) - ואז הם מתפנקים לא פחות מפיג׳מות.
פלוס נוסף גם להם נוח לבחור את הבגד למחר בשלווה בלילה ולא בלחץ של הבוקר,
חצאיות, מכנסי גי׳נס וכו׳ - בשביל זה יש לנו פיג׳מות בשפע, וכשזה הבגד שבחרו, לובשים מכנסי פיג׳מה, ובבוקר צריך רק להחליף את החלק הזה.
(ואגב, אני רואה את זה יותר נקי מכאלו שמחליפים פיג׳מות אחת לשבוע, וכל יום אחרי האמבטיה לובשים את הפיגמה שישנו איתה כבר כמה ימים)
באמת הגדולה שהיא כבר מעל גיל 4 יכולה לבחור לישון עם פיג׳מה בתנאי שבבוקר היא מתלבשת לבד בלי לעשות בעיות,
אבל השאר שצריכים עזרה בלבישה - ישנים לעיתים נדירות עם פיג׳מה.

אמא ואמנית

משתמש צעיר
כגננת- אני לא רואה שום הבדל אם הילדה התלבשה בלילה או בבוקר.
וכבר היו לי הפתעות בענין הזה...
ילדה שתמיד הגיעה מטופחת ומסודרת ויום אחד התברר שקבוע היא ישנה עם הבגדים,
ויש ילדות אחרות שמתלבשות בבוקר אבל לא מטופחות במיוחד...
(ואני לא דנה אף אחת! כל אמא בוודאי עושה כמיטב יכולתה, גם אם זה לא נראה)

TLY

משתמש רשום
אני די בהלם שיש פה כאלו שלא מלבישות לילדים גרביים בלילות הקרים!!
רציני?
ילד רק יוצא מהאמבטיה אני גורבת לו ישר גרביים כדי שלא יתקרר לי.
אולי אתם גרים באילת או באשדוד מקסימום..?
לנו בבית יש חימום תת ריצפתי וזה ממש לא נצרך גם בלילות הכי קרים בירושלים
מעבר לכך שהבנות מסתובבות כל הזמן עם נעלי בית ופלופרס

נ.ג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמה מילים של יועצת ארגונית!
אני באה ללקוחות שלא כ"כ מסתדרים עם מטלות הבית, סדר, נקיון, תפקידים וכו' מיני סיבות (חוסר זמן, דחינות, אילוצים ועוד..)
תאמינו לי שהלקוחות שלי נורמליים כמוני וכמוך, ממש לא משפחות רווחה!
החיים היות תובעניים, האישה מפרנסת ולעמוד בכל המטלות בשלמות לפעמים זה לא הגיוני!
כשאני יושבת עם לקוחה ומבררת את סיבת הקושי אנחנו עובדות על סדר יום ושינוי הרגלים וזה אחד הדברים הראשונים שאני ממליצה, כמובן לא לכל אחת זה מתאים,
אחת מתאים לה להלביש בלילה ולהכין סנדויצים בבוקר ואחרת לא תלביש בחיים בלילה ואילו סנדויצים אין לה בעיות להכין בלילה.
כמובן שמלכתחילה אין כמו להתלבש בבוקר בבגד חדש וכו'... אבל אם יש קושי וזה מה שיכול לעזור- מבורך!
לא לשכוח שהכל גם ענין של תקופה.

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בקיצור, אז הילדים בעייני לא חווים לילה ולא בית!!
כל הזמן המגמה רק- לבית ספר, למוסדות, להספיק, להספיק, לרוץ, להספיק...
למה??
פיגמה זה לא רק לנוחות- זה גם להרגשה!
אני שייך,
אני נהנה להתכרבל בפיג'מה נקיה של מיקי מאוס שאימא הלבישה לי אחרי האמבטיה...
לילה.
מה יותר מזה?
יוצר את הפן הפסיכולוגי של- עכשיו אני ישן, כמו שההורים לובשים בגדי לילה, הבית מכריז שהוא מתכנס לרגיעה של שינה נעימה ושלווה.
הבית הוא חלק ממני, ולכן יש גם את ההפרדה. יש בגדים שאלבש כשאני יוצאת לחיידר, אבל יש בגדים ששייכים לי בבית.
הפייטים המתוקים על החולצה,
הכובעון פרווה שמחבר לחולצת פיג'מה של הילד, והוא נהנה לחבוש אותו ולצחוק עם כולם.
עצם זה שיש פיג'מה שהיא פי כמה יותר נוחה!
כפות הרגליים שחשופות... נושמות אוויר בריא ומשתחררות...
הבגדים הלוחצים של היום יום משתנים ללבוש כייפי יותר, נוח ורחב...
אימוש, כיף לי לישון ככה!
תמשיכי עם זה...

לעומת בגדים של גן (ואם הילדה נניח נהנת בגן, אבל במידה, אז גם בלילה היא מרגישה שהיא כבר שם ולא מאוד נוח לה עם זה)
ואם לא נוחה לה החצאית שעולה לה כלפי מעלה, והגרביונים המעצבנות..
ואם מתחשק לה להכרבל בידיים של אימא, ככה כמו שהיא, מתוקה כזאת בתוך פיג'מה רכה ונעימה.
בעייני זו לא הזנחה כל הסיפור הזה-
זה יציאה לחלוטין מפורפורציות!!
והדגשה ברורה מאוד- עד כמה לחלוטין אנחנו לא פה, ומה שעומד מול עייננו זה רק ה-להספיק, לחסוך, לרוץ, לרוץ, לרוץ וכל הזמן להיות באיזה מעגל מטורף של מה אנחנו מספיקים.
שינה עם פיג'מה זה חלק מגדילה של ילד בעייני.
נקודה.
לא שאני מסכימה כ"כ עם כל מה שכתבו כאן
מה שאת מספרת כאן זה מציאות נחמדה שהרבה חולמות בלילה

תאמיני לי שלילדים הרבה יותר נחמד לישון עם בגדים במקום לחטוף צעקות על הבוקר
ושמזרזים אותם וכל הבוקר הופך להיות מעצבן ביותר בשבילם ואז מה בדיוק עוזרת להם הפיגמה הנעימה?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה