כללי להקטין משקל של קובץ PDF

תלתל

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי קובץ PDF ששוקל 22 מגה
האם יש דרך להקטין את הקובץ איכשהוא שיעבור בקלות בדוא''ל?

CSDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
-תשמרי אותו באיכות פחותה (אם האיכות לא מאוד חשובה לך).
-תכווצי ל-rar, zip.
-את יכולה להעלות לג'מבו מייל.

תלתל

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אפריד;1008910:
-תשמרי אותו באיכות פחותה (אם האיכות לא מאוד חשובה לך).
-תכווצי ל-rar, zip.
-את יכולה להעלות לג'מבו מייל.

חשוב לי שיגיע כקובץ פידיאף
לא דרך גמבו ראר וכו

איך אני שומרת באיכות נמוכה כשאין לי את קובץ המקור?

יעילות

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נכתב ע"י תלתל;1008849:
יש לי קובץ PDF ששוקל 22 מגה
האם יש דרך להקטין את הקובץ איכשהוא שיעבור בקלות בדוא''ל?
מצ''ב כאן תוכנה קטנה למטרה זו, אין לי נסיון איתה, אשמח לשמוע אם הועילה לך.
בכל אופן בהצלחה!

קבצים מצורפים

• PDFCompressor כיווץ פי די אף.zip
    KB 282.2 · צפיות: 9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה