דרוש מידע להפוך אונקי של 1 גיגה ל16 גיגה

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הזמנתי אונקיים חדשים מסין מקריסטל וכל האונקיים הגיעו 1 גיגה
במקום 16
אני עובדת עצות בטירוף

הזמנתי 200 יחידות
אולי יש לך איך לעזור לי?
חייבת למצוא פתרון איך להחליף את הזיכרון ההוא מסין אומר לי שלהחזיר מאד מאד יקר ולא שווה אולי מישו בארץ

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
פותחים סיכסוך וגמרנו.
אגב הרבה פעמים כתוב בפירוט שלמעשה זה רק 1 ג''ב, חובה לקרוא קודם ההזמנה את כל ההערות והפרטים שכותב המוכר

אשר גרין 1

משתמש חדש
D I G I T A L
תודה
ובכל זאת אין אפשרות לסדר את זה?
ייתכן שזה הבעיה של הקונה לפעמים בגלל האנגלית והתרגום לעברית זה נהיה הפוך נניח בצד ימין זה מג'יגה ומעלה ושמאל זה 16 ג'יגה וכשמתרגמים זה נהיה הפוך ויש עוד המון בעיות שיכולות להיות בקניות באתרים למעשה אין פתרון לשלוח האפשרות היחידה היא לפתוח סיכסוך ולהגיע לפשרה עם המוכר בהצלחה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תשלחי קישור של הקנייה ככה נדע בדיוק מה רכשת.
לעצם העניין להפוך אין אפשרות זה משו פיזי.

וגם לא כדאי להסתמך על DOK לא מוכרים לשים חומר חשובב וכו.
לא יציב לא אמין.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
הכי זול זה להזמין ממישהוא אחר ולוודא שמדובר ב 16 ג'יגה לקרא טוב את כל פרטי ההזמנה
במקביל לפתוח סכסוך למוכר הראשון ולדרוש החזר כספי

כתמורה לעצה החכמה שלי אשמח לקבל 50 אונקי של ה 1 ג'יגה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה