ביקורת ספרות להי נאאר | אביגיל גדולד

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לא חושבת שיש עניין בשלשה בדיוק ובכל מקרה ממלכה במבחן הוא לא מסוגת פנטזיה.
טרילוגיה זה מלשון שלוש. טרי = שלוש. אפשר למצוא שמות אחרים לסדרות בעלות יותר ספרים (כגון זה ש@Ruty Kepler הציעה), אבל זו כבר לא תהיה טרילוגיה.
וטרילוגיה למיטב ידיעתי לא חייבת להיות מסוגת הפנטזיה, אם כי זה מה שמצוי יותר.
(ובאשר לממלכה במבחן - היא אכן לא פנטזיה, אבל עדיין מתארת עולם רחוק מעולמנו, בדומה לספרי פנטזיה).

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
וטרילוגיה למיטב ידיעתי לא חייבת להיות מסוגת הפנטזיה, אם כי זה מה שמצוי יותר.
לא כתבתי אחרת.
טרילוגיה זה מלשון שלוש. טרי = שלוש. אפשר למצוא שמות אחרים לסדרות בעלות יותר ספרים (כגון זה ש@Ruty Kepler הציעה), אבל זו כבר לא תהיה טרילוגיה.
ידוע לי השורש האטימולוגי ובכל זאת לדעתי המושג הורחב מעבר לשלש.

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
גם אני קראתי את הפרק הראשון, וכחובב מושבע של הז'אנר רציתי מאד לחבב את הספר, אבל משום מה לא ממש התרגשתי לקרוא על העולמות הנסתרים שעומדים להיחשף בפניי, כפי שזכור לי שחשתי כשקראתי ספרים אחרים.
אולי התבגרתי...

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מוכרח לומר שהעובי של הספר הפחידו אותי, כחסיד מושבע של ספרי טרילוגיה בכלל וספרים הנ"ל על ממלכות אפילות ומסתוריות בפרט, שקלתי הרבה מאוד אם לקנות אותו, בסוף וויתרתי.
אבל אולי יום אחד אני אקנה...
גם את איסתרק ומהללאל לגמתי בחנות עד שהעזתי לקנות, במיוחד כי המחיר ירד והמוכרים כבר איבדו את סבלנותם.
לחג קניתי ספר אחר, צ'וקטאו, יפהפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה