כללי להירשם לקורס אונליין של פרוג??

חידודים5

משתמש רשום
מתלבט אם להרשם לקורס עיצוב גרפי של פרוג אונליין---

א. זה נח ללמוד דרך המחשב ולא באופן פרונטלי? רואים טוב את המרצה ואת מה שמסביר וכו?
ב. כמה השקעה זה דורש מעבר לשיעורים עצמם? השיעורים הם בימי שני וחמישי- כמה צריך להשקיע בעבודה עצמית מעבר לשיעורים עצמם?
ג. האם קריטי לשמוע את השיעורים בלייב או שאפשר לשמוע אחר כך את ההקלטה? ואם עדיף בלייב, אז מדוע?

תודה רבה
אשמח לתשובות מהירות כי אני בלחץ להירשם כבר.....

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני התחלתי השבוע קורס איור דרך הזום, ברור שזה לא אותו דבר כמו בכיתה ויש חסרונות, אבל עדיין מצליחים ללמוד. באיור זה קצת יותר קשה כי אנחנו מציירים על נייר ואז צריך לצלם ולא תמיד רואים ברור, לעומת זאת בגרפיקה הכל ממוחשב אז יותר קל למרצה להראות ולהדגים. אני סיימתי לפני שנה קורס עיצוב גרפי ומבחינת שיעורי בית חייב לעשות וכשזה יומיים בשבוע הדד ליין צפוף אז זה שיקול שלך (אני מרגישה את הקושי של להגיש שיעורי בית כשיש רק יומיים לעבוד עליהם, אבל אני אמא ל3 קטנים)

הם דורשים שתהיה נוכח בכל השיעורים, זה חשוב גם כי אם יש שאלה עדיף לשאול אותה תוך כדי שיעור, אבל אם מסיבה כלשהי לא נכחת, אם תשמע את ההקלטה ותעשה שיעורי בית לשיעור הבא הם יחשיבו נוכחות

107

אתרים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
א. זה נח ללמוד דרך המחשב ולא באופן פרונטלי? רואים טוב את המרצה ואת מה שמסביר וכו?
מאד נוח, לדעתי יש יותר יתרונות ללמידה בזום מאשר ללמידה פרונטלית.
אין את הזמן של הנסיעות, יש הקלטה ברורה ונוחה לכל שיעור, ואין את הפטפוטים שיש בכיתה.

יש גם חסרונות, תלוי גם איזה מסלול,
אם זה מסלול גרפי, שכולו במחשב, אז החסרונות הם בטלים לעומת היתרונות.

לדעתי, גם לאחר הקורונה פרוג ימשיכו עם קורסי האונליין, (בשילוב קצת פרונטלי)
הסטודנטים אוהבים את זה מאד.
ב. כמה השקעה זה דורש מעבר לשיעורים עצמם? השיעורים הם בימי שני וחמישי- כמה צריך להשקיע בעבודה עצמית מעבר לשיעורים עצמם?
מקפידים על שיעורי בית לכל שיעור,
אם לא מגישים שיעורי בית, זה נחשב כאילו החסירו מהשיעור.
יש צורך בתרגולים בבית, פעמיים בשבוע זה בהחלט אינטנסיבי, אבל לא בשמים.
ג. האם קריטי לשמוע את השיעורים בלייב או שאפשר לשמוע אחר כך את ההקלטה? ואם עדיף בלייב, אז מדוע?
מבחינת מכללת פרוג, אם שמעת את ההקלטה, ועשית שיעורי בית, אתה מסומן כנוכח בשיעור.
אבל אינו דומה ההשתתפות בלייב להקלטה, ח"פ זה בסדר, אבל ממש לא קבוע.

בהקלטה אתה לא רואה את החברים, רק את המרצה,
אתה לא רואה את ההתכתבות בצ'אט, לרוב זה פעיל מאד, עם שאלות תוך כדי וכדו'.

בהקלטה גם אין לך את התחושה שהזמן כולו מוקדש לשיעור,
אתה יכול לעצור כל רגע, ולכן הריכוז קטן יותר, משמעותי.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני התחלתי השבוע קורס איור דרך הזום, ברור שזה לא אותו דבר כמו בכיתה ויש חסרונות, אבל עדיין מצליחים ללמוד. באיור זה קצת יותר קשה כי אנחנו מציירים על נייר ואז צריך לצלם ולא תמיד רואים ברור, לעומת זאת בגרפיקה הכל ממוחשב אז יותר קל למרצה להראות ולהדגים. אני סיימתי לפני שנה קורס עיצוב גרפי ומבחינת שיעורי בית חייב לעשות וכשזה יומיים בשבוע הדד ליין צפוף אז זה שיקול שלך (אני מרגישה את הקושי של להגיש שיעורי בית כשיש רק יומיים לעבוד עליהם, אבל אני אמא ל3 קטנים)

הם דורשים שתהיה נוכח בכל השיעורים, זה חשוב גם כי אם יש שאלה עדיף לשאול אותה תוך כדי שיעור, אבל אם מסיבה כלשהי לא נכחת, אם תשמע את ההקלטה ותעשה שיעורי בית לשיעור הבא הם יחשיבו נוכחות

אביה בשעה טובה! משמח לשמוע

ונכון יש יתרונות וחסרונות לכל דבר אבל בגדול לדעתי בחרת נכון. תהני מדבורה, אנחנו למדנו איתה שיעור אחד וזה עשה לנו הרבה סדר מקווה שתפיקי תמיטב.

miri#

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הלמידה מצוינת בזום מספיקים יותר בפחות זמן
קצת יותר מאמץ -קשה להתרכז. ופחות כיף-נמצאים לבד.
המורים בפרוג מלמדים מעולהההה ממש וההקלטות ממש מצילות

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אביה בשעה טובה! משמח לשמוע

ונכון יש יתרונות וחסרונות לכל דבר אבל בגדול לדעתי בחרת נכון. תהני מדבורה, אנחנו למדנו איתה שיעור אחד וזה עשה לנו הרבה סדר מקווה שתפיקי תמיטב.

אני על תנאי מלגה :( , מקווה לקבל כדי להמשיך כי באמת אין על דבורה

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בלתק
אני נרשמתי לקורס גרפיקה (הראשון שהיה בזום) בגלל שזה בזום ומהבית ואין צורך לנסיעות.
תכל'ס אני מאד מאד נהנית אני בבית בשקט שלי (כשאין סגר ויש לימודים לכל הילדות...) אין הפרעות של לחשושים או פלאפונים (לא מהתנסות אבל כך אמרו לי)
-היתרון להיות בלייב זה שאפשר לשאול שאלות ולהתדיין אני אישית גם משתדלת לפתוח מצלמה שהמרצה ירגיש גםשמדבר לבני אנוש ולא למסכים שחורים.
-ההקלטות מאד עוזרות גם לחדד את החומר וגם לשיעורי בית
-ההשקעה כמו בכל דבר כמה שיותר יותר טוב, זה שזה פעמיים בשבוע זה מאמץ כי צריך להגיש פעמיים שיעורי בית אבל זה מעולה ומלמד

באופן ספציפי אנחנו קבוצה מאד פעילה כך שהשיעור מאד חי כך שמרגישים כמעט כמו מציאות, תלוי בקבוצה

טיפ קטן שיכול לעזור- לשבת עם אוזניות/בלוטוס כך שומעים טוב את השעור ועוזר לריכוז

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה