דרוש מידע להיות מאפרת כדאי או לא ?

מצב
הנושא נעול.

תמר שרייבר

משתמש רשום
יש לי שאלה שאני צריכה חכמת המונים
אני עכשיו לפני התלבטות האם כדאי לי להשקיע בתחום האיפור
אני פשוט בהתלבטות מכמה היבטים, מבחינה מסוימת זה על פניו הכנסה טובה מאוד כי המסות של החתונות שיש היום ב"ה ולחשוב שלכל כזאת חתונה יש משפחה שלמה ששילמו מינימום 150 ש"ח במקרה הטוב על איפור כפול כל המשפחה....
מצד שני יש משהו שאני לא כ"כ מצליחה להבין למה אני רואה הרבה פעמים כאלו שמאפרות והם גם עושות גבות, וגם מוכרות מוצרי איפור, וכן ישנן כאלו שעושות איפור קבוע, זה נשמע מעניין שמאפרת שמרוויחה טוב מנסה לחפש עוד כל מיני רווחים מהצד אז אולי זה בגלל שהם לא מצליחות באמת להרוויח טוב רק מלאפר ולכן הם צריכות להשתלם ולהתמקצע בעוד תחומים ?
אשמח לשמוע את דעתכם בעניין

jump

משתמש פעיל
אחרי שמאפרת נכנסת לשוק היא מרוויחה מאד טוב, בעיקר אם היא לוקחת 400 ש"ח לאחת.
אני לא מכירה מאפרת רצינית שמתעסקת בעוד תחום.
רק מה- יש היום מלא מאפרות מתחילות ולפעמים לוקח זמן עד שנכנסים לשוק.
אני אישית העדפתי לקח מאפרת שמתמחה רק בתחום הזה ולא בעוד תחומים כי לדעתי זה נופל בין הכסאות.
אולי הסיבה שמאפרות עוסקות בעוד תחום זה בשביל למלא את השעות הריקות שאין להן לקוחות( צהריים וערב..)

**Moko**

משתמש מקצוען
תחשבי גם שזה אומר להיות עצמאית שזה שיווק, תמחור נכון, התנהלות נכונה מול לקוחות מרוצים או לא מרוצים.. זה הכל את
זה אחרת לגמרי מלעבוד באיזה משרד זנוח או חברה גדולה , בתור מאפרת את לגמרי בוס לעצמך (-שזה גם טוב,) אבל את האחראית הבלעדית על ההצלחה של העסק שלך

מתמטיקאית

משתמש מקצוען
אחותי למדה איפור וניסתה במשך שנתיים להיות על זה, ראתה שלא הולך לה וקשה מאד להיכנס לשוק ופרשה... מכירה עוד חברות קרובות שלמדו איפור במקומות הכי נחשבים והיום הן לא עושות עם זה כלום (חוץ מלאפר עצמן מידי פעם)...
צריך לאהוב את זה ולהיכנס לזה חזק בכל הכח וברור שגם חייב ס"ד כי קשה להיכנס לשוק כמתחילה.....

(ואגב, מאד קשה להישאר עם פל' כשר כי יש תחרות של סטטוסים וכד'...)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
השוק מוצף
בשביל להכנס לשוק צריך זמן והצלחה גדולה עם המצלות ממי שאופר דרכך.
לא תמיד זה קל.
להתבסס על זה כהכנסה יחידה זה בטח לא בשנים הראשונות ואולי בכלל לא
חלק גדול מהמאפרות עושות את זה כהכנסה מהצד, בניגוד למה שכתבו עלי, זה מה אני רואה בטח לפחות באזור שלי.

אחותי למדה איפור וניסתה במשך שנתיים להיות על זה, ראתה שלא הולך לה וקשה מאד להיכנס לשוק ופרשה... מכירה עוד חברות קרובות שלמדו איפור במקומות הכי נחשבים והיום הן לא עושות עם זה כלום (חוץ מלאפר עצמן מידי פעם)...
צריך לאהוב את זה ולהיכנס לזה חזק בכל הכח וברור שגם חייב ס"ד כי קשה להיכנס לשוק כמתחילה.....

אני מכירה לא מעט מאפרות מעולות +++ שנשארו עם פלאפון כשר.
אולי תלוי גם לאיזה פלח שוק את פונה כי חלק גדול מהציבור החרדי לא מאשר הפצה של תמונה של בסטטוסים גם לא בטשטוש פנים וכו'

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היי
אני ממש מזדהה עם הדילמה הזו...
אני גם הייתי ככה לפני חצי שנה
ברוך ה' אני עכשיו לקראת סיום לימודי איפור
תקשיבי משהו חשוב:
אם את טובה את בעזרת ה' תצליחי!!
ובשביל זה צריך המון המון השקעה!!
לימודי איפור נראים כיפים וקלים-חיים תותים... אבל תדעי שזה דורש הרבה התמדה, זמן, אימונים וכו'
אני באופן אישי רואה בקבוצה שלי איזה בנות יהיו מאפרות שכולם יכירו ואיזה יאפרו את עצמן...
לגבי הפלאפון הכשר, אני ברוך ה' לא מחזיקה סמארטפון ואני לא רואה שזה מונע ממני פרסום (לגבי תמונות- אני מצלמת כל איפור במצלמה טובה)
המקום הכי טוב להתחיל את המקצוע זה אצל משפחה וחברות.
אני כבר איפרתי חברות לאירועים וקיבלתי כמה וכמה בקשות לאפר בנות שראו איפורים שלי- זה הפרסום הכי טובבב!
אבל- כמובן שזה מלחיץ להכנס לשוק. אז מה שהצבתי לעצמי בהתחלה (כדי למנוע אכזבה) שמקסימום אני לא אהיה המאפרת הכי מוכרת ואאפר את המשפחה שלי לאירועים (בלי עין הרע משפחה גדולה) וחברות (שרק מחכות שאני אאפר אותן...)
וגם, שכל אישה ובחורה רוצה שיהיה לה ידע באיפור (במיוחד אני ;))
תקחי בחשבון שלא בטוח שזה יהיה המקצוע העיקרי שלך...

המון המון בהצלחה!!

Yitty Kahana

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לכל תחום עצמאי קשה להיכנס
ולא משנה מה תלמדי
לוקח בערך שנתיים להיכנס לשוק הזה
וכמובן אם את מתמידה לפרסם ולהיכנס לשיווק בכל הכח
(מנסיון אישי כמאפרת וזמרת)

ניק 20775

משתמש רשום
עוד משהו שפעם חברה אמרה לי וחשבתי שזה מאוד נכון,
לא יודעת אם זה מעלה או חיסרון אמנם בשבילה זה היה חיסרון אבל תכלס זה שיקול נכון
היא אמרה לי אז שהיא גם בהתלבטות על איפור
והיא כך תוך כדי בירורים הגיעה להבנה שאם היא רוצה להיות מאפרת מוצלחת באמת היא צריכה בעצמה להיראות "וואו"
כמובן בד"כ איפור יותר צעקני שכולל איפור נוכח בעיניים וכו'
ואני אז מאוד הסכמתי אתה, והסיבה כי זה בעצם הפרסומת הכי טובה, שאישה רואה אותך והיא אומרת לעצמה כזה איפור אני הייתי רוצה... והמציאות בשטח מראה שרוב המאפרות הגדולות והמפורסמות הם מאוד משקיעות באיפור שלהם (חני וינברגר, אסתי סקולבסקי...) ואפשר לראות שיש הרבה מאפרות שהם בעצמם לא משקיעות באיפור ובשטח פחות הולך להם..
עכשיו זה נתון לשיקולך האם זה מתאים לך או לא
היא ספציפית אמרה לי שלה זה לא רלוונטי כי בשעות הבוקר היא עבודה במשרד עם כמה גברים והיו שם גם ערבים..
אבל אני חושבת שגם אפשר לקחת את זה לכיוון השני אם מכל סיבה שהיא את רואה את עצמך שאת כן מסוגלת ובנויה לזה וזה כן מתאים לך אז אני אישית חושבת שזה מזמין לקוחות ואת יכולה מאוד להצליח
כמו בכל תחום שאומרים שהוא רווי תמיד היו כאלה שנכנסו והצליחו מאודדדדד

jump

משתמש פעיל
והיא כך תוך כדי בירורים הגיעה להבנה שאם היא רוצה להיות מאפרת מוצלחת באמת היא צריכה בעצמה להיראות "וואו"
ואני אז מאוד הסכמתי אתה, והסיבה כי זה בעצם הפרסומת הכי טובה, שאישה רואה אותך והיא אומרת לעצמה כזה איפור אני הייתי רוצה... והמציאות בשטח מראה שרוב המאפרות הגדולות והמפורסמות הם מאוד משקיעות באיפור שלהם (חני וינברגר, אסתי סקולבסקי...) ואפשר לראות שיש הרבה מאפרות שהם בעצמם לא משקיעות באיפור ובשטח פחות הולך להם..
היא ספציפית אמרה לי שלה זה לא רלוונטי כי בשעות הבוקר היא עבודה במשרד עם כמה גברים והיו שם גם ערבים..
אבל אני חושבת שגם אפשר לקחת את זה לכיוון השני אם מכל סיבה שהיא את רואה את עצמך שאת כן מסוגלת ובנויה לזה וזה כן מתאים לך אז אני אישית חושבת שזה מזמין לקוחות ואת יכולה מאוד להצליח
גרה לידי מאפרת אלופה שיש לה מלא לקוחות והיא מאפרת כלות במחיר גבוה מאד.
וביומיום היא לא מתאפרת בכלל.
זה לא מקטע של צניעות סתם כך הולך היום לא להתאפר ביומיום בחברה מסוימת.
ואני מכירה עוד כמה נשים חרדיות לייט שמתעסקות בתחום הקוסמטיקה שגם לא מתאפרות ביומיום.

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מדובר בסגנון מאדדדד מסוים של מאפרות.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ממש לא נכון.
מהיכרות עם כמה מאפרות שלא חושדת בהן בעודף צדקות ולא מתאפרות ביום יום בקטע של סטייל.
ותמיד יהיו את האלו שיהיו מאופרות בהגזמה, אבל זה גם אם הם היו סנדלריות, הייטקסטיות או מורות להתעמלות.

לעניין השאלה, אני יודעת שמדובר בתחום רווי מאד שצריך הרבה יותר כח שיווק ומרפקים בשביל להיכנס אליו כעבודה עיקרית מכישרון.

מה שלי גרם לא להיכנס לתחום זה שצריך להחזיק מכשירים שלא הייתי רוצה להחזיק (מתכוונת בהחלט לסמארטפונים לא מסוננים) ששם מתנהלת עיקר המלחמה.
וראיתי שטענו כאן שיש מספיק שוק של בנות שלא נחשפות לפרסומת במדיה, עדיין זה מביא שוק הרבה פחות רחב, כי זה בעצם עובד שבדרך הזו את מגיעה להרבה יותר לקוחות ואז כשהשם שלך נהיה מוכר גם אלה בלי המדיה מכירות את השם שלך..
אישית לא מכירה מאפרת גדולה בלי...

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
זה מאוד תלוי איפה את גרה
אני מכירה משהיא פצצה שגרה בפריפריה ולכן אין לה כ"כ מתחרות והולך לה מטורף.
היא מחזיקה פלאפון כשר והיא לא מתאפרת כל יום.

וגם מאוד חשוב זה לשמוע את הלקוחה ועם המון סבלנות.
עברתי סרטים עם מאפרות ותכלס יפה מאוד חזרתי לאתי שהקשיבה ויצאתי ממנה מאוד מרוצה (למרות שהיא אמרה לי זה לא הטעם שלי אבל לי חשוב שאת! תהיי מרוצה)

תמר שרייבר

משתמש רשום

זה בדיוק מה שאני לא מבינה, האלו שלמדו במקומות נחשבים למה הם לא עובדות בזה היום ?
האם בגלל שאין מספיק לקוחות (שזה נשמע לי די הזוי בקצב של החתונות היום..)
או שיש איזה כישורים מיוחדים להיות מאפרת ועצם המקצועיות איך לאפר לא רק זה שם המשחק

עזבי את השקפתי האישית על פלאפון כשר או לא כשר ,
אני חושבת שבכללי מי שהיא מעוניינת בפלאפון כשר תישאר גם כמאפרת עם כשר
ומי שזה לא הדבר הכי חשוב אצלה גם בלי שהיא מאפרת היא לא תישאר עם פלאפון כשר...
למה אני לא חושבת שכל החברות שלי בשכונה שיש להם פלאפון חכם הם מאפרות.... אחרת לא הייתי חושבת על זה ;)
והמציאות בשטח מראה שרוב המאפרות הגדולות והמפורסמות הם מאוד משקיעות באיפור שלהם (חני וינברגר, אסתי סקולבסקי...) ואפשר לראות שיש הרבה מאפרות שהם בעצמם לא משקיעות באיפור ובשטח פחות הולך להם..
אני חושבת שאכן הם לא מדד בכלל למאפרות, ממה שאני יודעת הטיקט שלהם בכלל לא מאפרות, יותר שחקניות ומשפיעות רשת.....

אם כי אני מסכימה שזה נכון השיקול בכללי שכשמאפרת נראית טוב זה מושך אליה לקוחות
אולי זה אחת מהסודות להצלחת רק חלק מהמאפרות :unsure: אני עדיין מתלבטת
כי זאת באמת תעלומה שעוד לא הצלחתי לפתור ולהגיע להחלטות
השאלה האם אפשרי שכל אחת תכתוב על עצמה מה חשוב לה אצל המאפרת שלה ?
האם חוץ ממקצועיות כמובן יש עוד דברים שגורמים לה לבוא דווקא אל המאפרת שלה לדוגמא סגנון נראות של המאפרת \ סטודיו מפואר\ אופי \ רמה רוחנית \ מאותה הקהילה \ מקום לימודים \ שיווקית מאוד ?

נערך לאחרונה ב:

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
באיפור אם יש לך את זה אז יש לך את זה!
לא קשור לאיפה למדת,
איך את מתאפרת,
איזו קהילה וכו'
יש משהו באיפור שצריך לזה כישרון ומי שיש לה מצליחה בענק בעז"ה

ניק 20775

משתמש רשום
באיפור אם יש לך את זה אז יש לך את זה!
לא קשור לאיפה למדת,
איך את מתאפרת,
איזו קהילה וכו'
יש משהו באיפור שצריך לזה כישרון ומי שיש לה מצליחה בענק בעז"ה
זה מה שלהבנתי @תמר שרייבר שואלת, האם רק זה עניין של כישרון טכני או שיש עוד דברים חוץ מהמקצועיות
האם חוץ ממקצועיות כמובן יש עוד דברים שגורמים לה לבוא דווקא אל המאפרת שלה לדוגמא סגנון נראות של המאפרת \ סטודיו מפואר\ אופי \ רמה רוחנית \ מאותה הקהילה \ מקום לימודים \ שיווקית מאוד ?
אז בכל אופן אני ספציפית יודעת להגיד לך על עצמי שאני הולכת למאפרת שלי כמובן חוץ מזה שהיא אכן מקצועית
אני אוהבת אצלה גם את הקטע שהיא לא מתערבת כאילו לדוגמא באיפור בעיניים כמה מותר וכמה זה כבר מוגזם וכאלו... מה שמבקשים ממנה לעשות היא עושה, מה שבעבר קרה שכבר הייתי אצל מאפרות אז חוץ ממאפרת אחת ששנייה לפני שהיא התחילה לאפר אותי אמרה לי שהיא לא עושה בכלל בעיניים,
הייתה עוד אחת שכן עשתה כולל עיניים, מה שכן היא רק ניסתה לשכנע אותי מה זה נורמה ומה זה כבר יותר מדי מוגזם לטעמה...
ועוד סיבה שגם מאוד השפיעה על ההחלטה שלי על המאפרת שאני כבר כמה שנים הולכת רק אליה וזה קודם כל הנראות שלה, שהתרשמתי מתמונות שיש לה שהיא מאפרת כאילו בסטייל גבוה יותר סגנון אירופאי ומכובד
וכמובן שגם התחברתי לסגנון אופי שלה והסגנון שלה בכללי
וכן אחרי שהייתי בבית שלה ששם היא מאפרת שגם יש לה שם סלון איפור ממש שמדבר בעד עצמו....

jump

משתמש פעיל
השאלה האם אפשרי שכל אחת תכתוב על עצמה מה חשוב לה אצל המאפרת שלה ?
לי חשוב שהמאפרת תהיה מעודכנת בסגנון איפור שהולך (הן צריכות כל הזמן להתעדכן כי יש דברים שמשתנים).
שתהיה גמישה ותאפר אותי לפי הבקשות שלי.
ולא כמו-
מה שבעבר קרה שכבר הייתי אצל מאפרות אז חוץ ממאפרת אחת ששנייה לפני שהיא התחילה לאפר אותי אמרה לי שהיא לא עושה בכלל בעיניים,
שזה מרתיח! תעשי את העבודה שלך בשקט ואל תחנכי את כל העולם.

משהי נחמדה וזורמת שיהיה נעים לי לומר לה לשנות אם משהו לא לטעמי.

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
@ניק 20775 ברור שהשירות מאוד חשוב
לדעתי חלק מהכישרון של האיפור זה לדעת להתאים את האיפור לסגנון של הלקוחה,
בדיוק כמו הכישרון של לדעת מה מתאים לצורת הפנים\צבע עיניים וכו' של הלקוחה.

מאפרת שיודעת להתאים את עצמה ללקוחה - תאפר אותה כמו שהיא (הלקוחה) אוהבת,
ותתאים את האיפור שיהיה יפה ועדכני וגם שהלקוחה תאהב.

בד"כ זה מה שגורם לאהוב מאפרת מסוימת
אף אחת לא אוהבת שמשתלטים עליה ומחליטים בשבילה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה