בקשה להזמין טיסה?

חוייי

משתמש צעיר
כן אני הזמנתי והוא אמין
אבל לא התנסתי בשירות שלהם כי לא היה לי צורך בזה
וגם שימו לב שהוא זול רק אם לא מוסיפים את כל התוספות שהוא מנסה למכור בכל שלב

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איך הגיוני באמת שזה כזה זול?
פה עולה כרטיס 910,ובKAYAK הם נותנים ב959 דולר...
סקיי סקנר מביא תוצאות בהבדל משמעותי!

חוייי

משתמש צעיר
לא יודעת, אבל כבר הזמנתי כמה פעמים מהם
נראה לי פשוט רוב האנשים נופלים ומוסיפים עוד שירות (או מקומות בטיסה מזוודות וכד׳) תוך כדי הזמנה
ובגלל זה שווה להם לעשות מחיר בסיסי בזול

• שכוייח!
Reactions: RBH

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הם קונים כרטיסים מחברות שקונות בנקים של כרטיסים.
למשל אם יש למישהו מלון בדובאי, והוא קונה מאל על 15 כרטיסים בשבוע, ושבוע אחד יש לו רק 10 אנשים, הוא מוכר להם בזול 5 כרטיסים שאותם הם מוכרים גם בזול אבל מרוויחים עמלה מסויימת.
קניתי באתר הזה כמה פעמים, לא היו בעיות.

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כדאי לציין שיש אתרים של טיסות זולות (לא זוכר האם גם הם) ששולחים את הכרטיס רק יום לפני הטיסה, וזה לפעמים יכול לגרום ללחץ...
וגם שאי אפשר בד"כ לנהל את הכרטיס (תוספת מזוודות וכדומה) דרך החברה אלא רק ישירות דרכם (עם עמלה שמנה בד"כ).
אבל אם אתם סגורים על עצמכם, ובדקתם שכל הפרטים תקינים, אין סיבה לרכוש את כל התוספות שהם מציעים אלא רק טיסה בלי תמיכה.

דבר מעניין שקרה לי ומעניין האם קרה לעוד מישהו, באתרים מסויימים שהזמנתי בהפניה של סקיסקנר שלא הצלחתי לסיים הזמנה עם מחשב של נטפרי.
רק עם התחלתי מחדש הזמנה בלי ההפניה של סקיסקנר ההזמנה נסגרה, (היה לי את הבעיה רק במחשבים עם נטפרי).

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
משהו הזויייי-
באתר בפלאפון כרטיס הטיסה עולה 999 דולר!
ובאותו אתר במחשב זה עולה 913!!!
פשוט הלם

מעצב

משתמש צעיר
האם אפשר להזמין עכשיו טיסה (שהוא יותר זול)
ואח"כ להוסיף תינוק (שהוא בדרך..)
או שזה חייב להיות כלול בכרטיס
אשמח לכל מידע

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האם אפשר להזמין עכשיו טיסה (שהוא יותר זול)
ואח"כ להוסיף תינוק (שהוא בדרך..)
או שזה חייב להיות כלול בכרטיס
אשמח לכל מידע
לא ניסיתי מעולם.
נשמע מורכב, בוודאי אם זה מאתר אלמוני באינטרנט, אם זה מחברה כמו אל על, כנראה שזה יהיה אפשרי, (לא מידיעה)
אבל אם אתם יודעים מראש את השם זה יהיה אפשרי בכל מקרה....

מעצב

משתמש צעיר
אם אנחנו לא יודעים בדיוק
הבנתי מאשכול אחר שזה בהחלט אפשרי
רק אני רוצה לדעת אם מישהו כבר עשה את זה פעם

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אם אנחנו לא יודעים בדיוק
הבנתי מאשכול אחר שזה בהחלט אפשרי
רק אני רוצה לדעת אם מישהו כבר עשה את זה פעם
עשיתי את זה פעם, אבל דרך סוכן.
(לא כי רציתי להזמין לפני שהתינוק נולד, אלא כי החלטנו בהמשך לצרף אותו לנסיעה)

לב זהבה

משתמש מקצוען
איך אפשר להוסיף מזוודה אח"כ בזול יותר?
אפשר בשדה? איך יודעים כמה עולה בד"כ?

זושא כץ

משתמש מקצוען
משהו הזויייי-
באתר בפלאפון כרטיס הטיסה עולה 999 דולר!
ובאותו אתר במחשב זה עולה 913!!!
פשוט הלם
יש להם זיהוי של מי שמנסה להזמין לתאריך הזה ואם רואים שהוא מנסה הרבה הם מבינים שזה דחוף ולכן מעלים את המחיר.
הכי טוב לגלוש דרך גלישה בסתר

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כדאי לבדוק מה שער הדולר אצלם
אם אין עמלות נוספות
ומה קורה אם רוצים לשנות את הטיסה או אם היא מתבטלת
יש אתרי נסיעות שא"א להתנהל עם חברת התעופה אלא דרכם וכדי שיענו לך אתה צריך קודם כל לשלם מחיר הגון ולאחמ"כ גם לשלם הון על כל שינוי

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
דרך אגב האתר שכתבתי בהודעה הראשונה
ממש דפוקה
עשיתי תשלום וזה נתקע כל פעם,אז עשיתי באתר אחר וזהו.....

קלופ

משתמש פעיל
אני בדעה שהכי טוב זה להזמין ישירות מחברת התעופה.

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הזמנתי בסקייסקאנר והם הפנו אותי לחברה בשם Gala. הם שולחים את הכרטיסים שבוע לפני הטיסה. מה המשמעות של זה?

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הזמנתי באתר הזה, סקייסקנר הפנה אותי...
פצצה! הכל ברור!
למשל באתר הזה הזמנתי ארוחה כשרה,ובאתר LASTMINUT אין אפשרות כזאת,וחוץ מזה בתשלום זה נתקע לי..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה