להדליק את הדמיון | פרסומות ישראליות מדהימות

Deena

משתמש פעיל
נכתב ע"י נוי;707193:
במקום לנקות בעיתונים ישנים, עברי למטליות ניקוי של ניקול.
(הפרצופים המחוצים של המנהיגים בשמשה -זה לתוספת שעשוע ועניין)
יפה :)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אברהם;704492:
גם אני במבט ראשון חשבתי כמוך אבל אח"כ הבנתי שבדיוק ההפך.

לא הייתי רוצה שהם יעשו דמות של חרדי שמספר לילדים שלו אגדות חז"ל ויהיה כתוב "תמיד אהבנו לנפח"

הפרסומת לועגת לסיפורים על סנטה-קלאוס, שהם סתם מנופחים ולא אמיתיים.
(אותו דבר הפרסומת השנייה על המפלצת מלוך-נס)
צודק לחלוטין!
דווקא נהניתי מזה מיד, לקחת - כחילוני - בגלוי את הסמל הנוצרי ולעשות ממנו צחוק.

Deena

משתמש פעיל
ואני חזרתי בי אח"כ :)
לא שאני שמחה בעובדה שהכניסו אותו - בצחוק או לא בצחוק - לעיתון יהודי
אבל כן הבטתי שוב במודעה וראיתי שלפחות אכן זו היתה הכוונה - לצחוק על זה - כי שמתי לב שזה לא מתחיל בסנטה, אלא בבנ"א רגיל שהסיפור עליו כאילו "התנפח" והפך לסנטה קלאוז עם מתנות. (במבט הקודם היה נראה לי שפשוט הכניסו לשם כמה וריאציות של סנטה, וכל הורה מספר יותר ויותר על המתנות שלו)

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עד כמה שהבנתי זה פרסומת לחצאי בקבוקים - יש להם בקבוקים קטנים כאלה בגודל חצי בקבוק. (כך מובן גם מהטקסט למטה).
לי זה נשמע שהפרסומת פונה לאישה שרוצה לשכר אותו, כדי שיסכים לה לסלון הורוד שהיא מתכננת. ומבשרים לה שלא צריך 'לבזבז עליו' בקבוק שלם, ויספיק חצי בקבוק, ובדיוק בשבילה יש להם בקבוקים בגודל חצי, חסכוניים.

אולי פרשנתי רחוק מדי. ראש קרימינלי.

חילו

משתמש רשום
זהירות! מליונרים חדשים...

כל המשפחה זוכה!

קבצים מצורפים

• פרסום לוטו 1.jpg
    KB 60 · צפיות: 152

חילו

משתמש רשום
זהירות! מליונרים חדשים בסביבה...

...

קבצים מצורפים

• פרסום לוטו 2.jpg
    KB 108.1 · צפיות: 153

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שיר770;592981:
א. לא נולדתי אתמול...
ב. מה הקשר ארנב?
ג. זה משהו כל כך סודי, שכולם מדברים עליו בקודים...
נו טוב....
אצטרך להבין שיש דברים שלעולם לא אבין...;)
כנראה שיש לך קרמיקה...

חילו

משתמש רשום
נכתב ע"י אבוקדו;779791:
לא הבנתי את הפרה...

ליד הפרה מונח כדור של משחק ה'גולף' (בו זורקים כדור קשיח בעוצמה רבה למרחק רב) שמייצג את העשירון העליון.
'זהירות! מיליונרים חדשים' בא להזהיר את הפרות שרועות באזור מכדורים תועים של מיליונרים טריים שלא מנוסים דיים במשחק הזה - כשם שאירע לפרה הזו....

תודו שזו אחת הפרסומות השנונות ביותר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה