להביא למחר......

חצרות

משתמש פעיל
שלום לכל המורות, סליחה על הפלישה לחדר בלי רשות, מקווה שהן כאן גם בחופש.

האם גם אצלכן יש דרישות מוזרות של 'להביא למחר...'?
  1. בקייטנה, כיתה ה: להביא דבק חם (!), אם אין בבית - שתבקש מהשכנה!
  2. להביא 2 קופסאות גפרורים ריקות. בעצם זה לפעילות של כיתות א'-ב',אבל אנחנו לא רוצות שיווצר מצב שמישהי לא הביאה ויהיה לה חסר....
  3. בעבר: להביא לטיול 2 כובעי שמש, שאם יאבד אחד - שיהיה רזרבה.
  4. להביא לטיול חבילת סיכות בטחון וכמה פלסטרים.
כל מילה נוספת מיותרת (לדעתי בכל אופן...)

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אכן, יש דברים הזויים
דבק חם?? עדין לא שמעתי,
אכן, יהיה מאד נח שלכל בת (או כמה בנות) יהיה אקדח כזה מאשר שכל הכיתה תאלץ להשתמש ב2 אקדחים...
אבל במילא אין בכיתה יותר מ2-3 שקעים :)

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שריתיש;2150629:
אכן, יש דברים הזויים
דבק חם?? עדין לא שמעתי,
אכן, יהיה מאד נח שלכל בת (או כמה בנות) יהיה אקדח כזה מאשר שכל הכיתה תאלץ להשתמש ב2 אקדחים...
אבל במילא אין בכיתה יותר מ2-3 שקעים :)

תמיד אפשר להביא מפצלים...

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אבל דווקא קופסת גפרורים יותר מעצבנת..
אני משלמת כל כך הרבה על הקייטנה,
אז מילא, שאי אפשר להביא לכל ילדה מכשירי כתיבה לורדים צבעים דבק מספריים וכו'
והיצירות הם מחומרים נפסדים
אז אי אפשר להשקיע 1 ש"ח בכל בת ולקנות גפרורים?

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא נשמע הגיוני שחשבו שיהיו בכיתה שלושים אקדחי דבק חם:eek:
אולי הכוונה בכלל לנרות בלבד???

לפעמים מבקשים דברים שמתוך הנחה די הגיונית נמצאים ברוב הבתים, וגם אם יביאו רק חלק זה יהיה בסדר.

אלו שיעורי הבית של הקיטנה....;);)

לילי 1

משתמש מקצוען
אוףףףףףףףף כמה שאני שונאת את זה!!
במיוחד במיוחד כשמדובר במוצר שאינו זמין. הטרדה ממש של מאות משפחות, כשהרבה יותר קל לקנות במרוכז
התבקשנו לשלוח ספוג. כמובן שסוד אטומי לאיזה שימוש, אז אין אפשרות לחשוב על חלופות. תקנו חתיכת ספוג, תגזרו לכולם. התבקשנו להביא מכחול. אין לי. נעליים שחורות. אין. ספוג לקוקס להופעת סוף השנה. רצים לחנות. כפפות. איזה? חד"פ? של חורף? לאיזה שימוש? זה כמובן בנוסף לבקשות לגיטימיות אך אין סופיות- גלילים, סינרים, בקבוקים

וואי
ממש דרכת לי על יבלת מציקה

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלנו התכניה כולה היא בגדר סוד.
ואז אחרי יום שלם שאני מבלה בסידורים וקניות בחוץ באה לי הילדה אחה"צ עם ה"להביא למחר" ואני אומרת, למען ה'!! לא יכולתם לבקש אתמול? אין חנויות באיזור שאנו גרים ולצאת שוב זו ממש טרחה מרגיזה.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אצלנו לא מבקשים להביא כלום..
מה שצריך, הבנות מקבלות בקיטנה עצמה.
הכי הרבה מבקשים להביא בגד ים, כובע או שתיה.
דבק חם? מעולם לא שמעתי.

בכל מקרה גם אם היו מבקשים, לא הייתי מביאה על אף שיש לי בבית.
דבק חם מסוכן מאד לשימוש, ואני לא יכולה לתאר לי כיתה שלמה שמסתובבות בה יותר מ25 בנות, כשבכל פינה עובדים על דבק חם או שנים.

גפרורים הייתי מנדבת בשמחה.
אני חושבת שמבקשים מכולם בהסתמך על כך שכ90% מהאמהות לא תבאנה, וה10% הקשובות, תספקנה את התצרוכת של כולן:).

חצרות

משתמש פעיל
אז מה היה בסוף?
בכיתה ה לא השתמשו בדבק חם מהבית, רק בשל המדריכה.
החמודה מכיתה א חזרה עם כויונת מהדבק חם, מה יכולה המדריכה לעשות כשהיא עובדת כשכל הכיתה מצטופפת סביבה?
(והיצירה שעשו שם? חבלז על הזמן...)

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אצלנו בקיטנה לא מבקשים דברים כאלה, אך דברים אחרים:
מחר יש יום שדה/ טיול / יציאה וכו'
אסור להביא יותר מ3 ממתקים.
נו, מה?
3 חייבים, נכון?
תגידו, בכל פעם שיוצאים חייבים ממתקים?
אבל אי אפשר בלי, כי 'כל החברות מביאות'.
הנושא הזה של להביא ממתקים עולה לי לראש בכל פעם:
מחיר לטיול 65 שקלים פלוס 20 ש"ח לממתקים, כי חייבים!
אצל הבן שלי בחיידר עשו משהו נפלא: לטיול אסור בשום אופן להביא ממתקים, ילדון שנתפס עם ממתקים - הם מוחרמים לו. והחיידר בעצמו קונה חטיפים וממתקים שוים לכוווולם. בעיני זה דבר נפלא, כי יש הגבלה על הכמות, על הסוגים, ועל הכסף של ההורים.
דעתכם?

בטטה 1

משתמש רשום
תסלחו לי, אבל זה לא כזה אסון...
אני לא ממש מבינה מה הלחץ להשיג כמה דברים קטנים. למה שבית הספר יקנה מאות חפיסות גפרורים כשאין לו מה לעשות בגפרורים וצריך את הקופסא? למה לא תרוקני חבילה ותשלחי עם הילדה? מה ההיסטריה?
הבת שלך יוצאת לטיול, לא כדאי להוסיף לחוויה ולתת לה ממתק נחמד? מי אמר שממתקים אמורים לעלות 20 שקלים? לעניות דעתי יש חטיפים זולים מאד! כשהבנות שלי יוצאות לטיול לפחות חצי מהאטרקציה היא התארגנות מראש! למה לא לשמח אותן?
דבק חם - אני מתארת לעצמי שהכוונה היתה שלמי שיש בבית שתביא ואם לא נוח לך להביא - אל תביאי! אם יש לך בעיה עם מה שמבקשים תרימי טלפון ותשאלי - זה הכרחי? למ צריך? יש חלופה? אולי אני יכולה לשלם במקום להביא? למה להתרגז?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה