לגמול את התינוק ממוצץ הגומי כמה שיותר מהר

גזעית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אמרנו לנו את זה אבל לא ידענו כמה זה חשוב. עוד באירוסין שלנו. בתינוקיות היום כבר לא נותנים מוצצי גומי, אבל בבית החלמה הביאו לבן שלי אחד כזה.
היום הוא כבר בן4 ועדיין לא נגמל ממנו. הוא מסרב לכל דבר אחר. העינן הוא שהמוצצים האלה לא בריאים, החל מכל מיני חומרים והיה לא מזמן שהורידו חלק מהמדפים בגלל איזה חומר ל"ע, אבל הם נהיים ג"כ יקרי המציאות, לא כל החניות מחזיקות את זה וגם אם כן לא בכל המידות, וזה ממש לא טריויאלי לבא לחנות ולצאת עם מוצץ.
אחרי הלילה האחרון שהיה לי קבלתי על עצמי להודיע את זה לכל מי שרק אוכל, והפתרון זה פשוט לא לחשוף אותם לעונג הזה. שיסתדרו עם מוצץ רגיל, בריא יותר, גם מבינחה אורטודנטית וגן מבחינת החומרים, וגם שהוא מוצץ מצוי יותר, ככה שאת הולכת לחופשה את יודעת שמקסימום במכולת ליד יש מוצץ, ולא צריך לדאוג אם יש את הסוג והוגדל הרצויים.

אחת מאלף

משתמש רשום
הכל נכון אבל.
אבל יש תינוקות שלא מוכנים ולא מוכנים ולא מוכנים ו - לא מוכנים שום מוצץ אחר, שום מוצץ אחר, שום מוצץ אחר - שום - מוצץ - אחר
(מנסה להעביר ברקע את הצרחות)
ואם עומדת בפנייך ברירה או לצאת מדעתך, או לנטוש אותו צורח או לתת מוצץ גומי ויהי שקט - אז האחרונה היא החכמה ביותר....

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אחת מאלף;n5043483:
הכל נכון אבל.
אבל יש תינוקות שלא מוכנים ולא מוכנים ולא מוכנים ו - לא מוכנים שום מוצץ אחר, שום מוצץ אחר, שום מוצץ אחר - שום - מוצץ - אחר
(מנסה להעביר ברקע את הצרחות)
ואם עומדת בפנייך ברירה או לצאת מדעתך, או לנטוש אותו צורח או לתת מוצץ גומי ויהי שקט - אז האחרונה היא החכמה ביותר....

מה שהיא אומרת זה לא לחשוף אותם לגומי הזה מראש ואז גם את זה הם לא יסכימו לקחת :)

גזעית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בטח שיסכימו! אם לא תתני לו קולה - הוא יהיה צמא. הוא ישתה מים. אבל אם תתני לו קולה שהוא יהיה צמא הוא לא רוצה מים הוא רוצה קולה. רק שיהא לו ממש יבש בגרון הוא ישתה מים.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אני דווקא בעד הגומי.
אח"כ להתחיל לחפש בדיוק מוצץ של מאם או של אוונט- סיוט.
כל חברה בונה את המוצץ שלה באופן שונה.
ואת המסרטנים הורידו מזמן מהמדפים.
ויש חברות חדשות שמנסות לחקות היום את הגומי, רק בעיצוב יפה יותר..

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מלפפון;n5043494:
אני דווקא בעד הגומי.
אח"כ להתחיל לחפש בדיוק מוצץ של מאם או של אוונט- סיוט.
כל חברה בונה את המוצץ שלה באופן שונה.
ואת המסרטנים הורידו מזמן מהמדפים.
ויש חברות חדשות שמנסות לחקות היום את הגומי, רק בעיצוב יפה יותר..

חברות אחרות מנסות לחקות, כי זה המוצץ תינוקות אוהבים.
אבל זה לגמרי לא בריא לשיניים והרבה יותר ממכר לסוג המסויים מהמוצצים השטוחים.

גם לי היה סיפור כזה עם הבן הראשון.
מאז לפני לידה אני מצטיידת במוצץ האהוב עלי :) לבית החולים, ומרגילה מיד אליו.

גזעית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ברור שכל ההילדים יותר אוהבים גומי השאלה למה לחשוף אותם בכלל? וגם בקטע של המותגים לא צריך להשתגע יש של אריסטוקרט - מצוי זול וזמין ומשתיק היטב כמו כל דבר אחר. אם לא שיש לזה מעלות אחרות, וזה כבר עינן של טעם והעדפה אישית. אני רק אומרת שכל אחת שמכניסה מוצץ גומי לילד שתדע את ההשלכות - לטוח ארוך.
ותתפלאי - אמנם הורידו מהמדפים אבל עדיין פה ושם כאלו מאותו פס יצור, אני אומרת מידיעה, שאחרי שכל הטארארם הזה נשכח הם החזירו את זה למדפים ולא לחברה. וזאת משום שהוא ידעו שיהא מי שיבוא במיוחד בשביל אלו. ואם לא הייתי שמה לתאריך (ולצבע הכההׂ) ה' ישמור מה היה לילדים שלי בפה.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י גזעית;n5043427:
אמרנו לנו את זה אבל לא ידענו כמה זה חשוב. עוד באירוסין שלנו. בתינוקיות היום כבר לא נותנים מוצצי גומי, אבל בבית החלמה הביאו לבן שלי אחד כזה.
דווקא במעייני הישועה כן מחלקים כאלו מוצצים

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
תכלס, שום מוצץ לא טוב לשיניים!
ואני לא רואה הבדל משמעותי בין הגומי לאלו שמתיימרים להיקרא 'אורטופדיים'.
מוצץ ניתן לתינוק כדי שיאהב אותו.
אם הוא לא מתרגל לאחרים, מוטב לתת לו את הגומי ואח"כ לגמול.
תינוק עם מוצץ הוא תינוק רגוע יותר פי כמה מילדים אחרים.
ולפעמים זה שווה.
היתה לי ילדה שנגמלה בגיל 3, וכל שאר הילדים לא הסכימו מוצץ בשום אופן למרות שניסיתי.
האחרונה מוצצת לי אצבע, וכמה שניסיתי בגיל 3 חודשים להוציא לה כל פעם ולהכניס מוצץ- לא הלך.
קשה יותר לגמול ממציצת אצבע מאשר ממוצץ.
בד"כ מוצץ סוחבים הכי הרבה עד כיתה ב' (בלילה בסתר)..
ואצבע מושכים שנים ארוכות לאחר מכן.

סימי

משתמש מקצוען
תינוק עם מוצץ- הוא לא תינוק רגוע יותר (נסי למנוע ממנו את המוצץ... עדין רגוע?!), פשוט- יש אפשרות להרגיע אותו יותר בקלות. מנסיון של 7 ילדים בלי מוצץ, ורק שלושה עם מוצץ... אולי לא היתה לי אפשרות להרגיע אותם, אבל כשהיו רגועים- והיו, בהחלט!, שום דבר לא הפריע להם. וכיום- בן השנתיים "נדבק" למוצץ, ואפילו כשאינו עצבני, כשנזכר שאין לו מוצץ בפה נעשה נודניק ולא נרגע עד שנמצא עבורו את המוצץ הגואל... וכל זה בזמן שבאמת לא זקוק לו. לא עייף ולא רעב, לא כעוס ולא עצבני. זה נהפך להרגל מרגיז.
אגב, אני העדפתי ילד ללא מוצץ- ובלבד שלא יתרגל למוצץ הגומי. לא מצטערת על כך.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
גם אני חשבתי שזה בידיים שלי.. להחליט איזה מוצץ יקחו.
בא הרביעי והוכיח לי שזה בכלל לא בידיים שלי :) אז מהר מאד הצלחתי להרגיל אותו לגומי של אריסטוקרט שלפחות קצת יותר יפה,
ועכשיו בגיל שנה - הוא מסכים סוף סוף לקחת מוצץ אורטודנטי.
אבל האמת - עדיף מוצץ גומי מכלום (מנסיון קשה עם הילד הקודם..)

הוליווד

משתמש צעיר
מנסיון שלי, שניים מילדי - עם מוצצים אורטודנטיים יקרים
וילד אחד שהיה עם מוצץ גומי,

דווקא לזה שהיה עם מוצץ הגומי יש את השיניים הכי יפות וישרות (נגמל בגיל 4)
ואלו עם המוצצים האורטודנטיים - עם שיניים בחוץץץ

כך שנראה לי שיותר תלוי בשיניים עצמן ובמבנה הלסת, מאשר במוצץ. בכל מקרה, לפעם הבאה אני מצטיידת מראש עם חבילת מוצצי גומי.
אם אין שליטה על האורטודנטיה, לפחות שיהיה תינוק רגוע.:rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה