• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

לגבי שטפנשט, לאן הולכות התרומות

מצב
הנושא נעול.

David shtern

כותרת - הטופ שבעימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
בהמשך להודעה שציטטת ממני.
פגשתי את הרב בעל העמותה לפני כחודש ושאלתי אותו על זה והוא נענה בנחרצות "לא יכול להיות דבר כזה!" "למה לא סייעו לך?" "למי התקשרת?"
הוא ביקש מהעוזר שלו לקחת ממני את מספר הטלפון לבדוק ומאז דממה...
אני לא יודע מה לומר...
ואני אחד שנוסע לפחות פעם בשנה לרומניה (לקברי אבות) והפסקתי לצפות בכלל על עזרה או סיוע מהם...

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי שום דבר עם שטפנשט,
ידוע לי שיש להם כולל לפני צהריים ואחרי צהריים
יש עוד דברים שהם עושים
אבל אני לא רוצה לכתוב מה שלא בדקתי בוודאות

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם יש למישהו מידע האם קיים הכנסת אורחים ברומניה?
אני מנסה לחפש באתר שלהם ויש שם הרבה תמונות מ"מעמדים" ופעילות בהכנסת אורחים, ובלי שום מידע כגון כתובת ההכנסת אורחים, דרכי יצירת קשר, זמני פתיחה, מה יש שם, טלפון, וכו'.
אשמח לכל מידע.
תודה.
יש להם הכנסת אורחים קטנה ביאס, מיטות ואוכל
אני התאכסנתי שם, הוא אמר לי אז שהם באמצע רכישת בנין גדול סמוך לבית החיים עבור הכנסת אורחים
והוא אירח אותנו באופן מיוחד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה