מידע שימושי לגבי בית ספר למשחק.

RUSHL

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
המקום הכי חרדי כיום זה בביה"ס קתדרה בבני ברק של רייזי פריד, כל החומרים מופקחים ולא מכניסים חומרים שלא היו מכניסים בבית יעקב.

אילנה נוי נותנת את כל הנשמה לכל תלמידה באופן אישי, כל אחת יוצרת ברורה מהחומר הלימודי והמעשי, יש כמה וכמה בנות בקבוצות של השנה, שהיו בעבר אצל המקומות שהוזכרו בשרשור והם אומרות שאין מה להשוות ולראשונה מרגישות שהם לומדים וחווים את המשחק והדרמה.
השנה היו תלמידות שהגיעו מחצור ומטבריה וחיפה וכו'.

דרך אגב, אילנה לימדה עד השנה בתורת חיים.

וביום ראשון הבא קתדרה מעלה את המופע 'דרוש מקום' בתאטרון ראסל בביצוע עשרות שחקניות, מוזמנת להתרשם.

מעלה את המודעה.

קבצים מצורפים

• מודעה דרוש מקום2_רייזי פריד (2).pdf
    1.4 MB · צפיות: 95

פנטזיה הפקות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
יש להם בירושלים ובבית שמש ותאמיני לי - שנוסעים למקום שאוהבים , הנסיעה עצמה כבר חוויה , היינו מחכות בהשתוקקות ליום הזה , אני מאשדוד לא יותר קרוב ממך .

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
את האמת שממש רציתי ללמוד שם ,וביררתי אודות המקום,אבל זה כמו בתוך רחוב יש לך מושג איך מגיעים לשם מהתחנה המרכזית יכול להיות שאם זה לא כזה סיפור להגיע ולא נגמר מאוחר אני אשקול את הענין מחדש.

פנטזיה הפקות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
זה לא מסובך , אם את מבני ברק את צריכה אוטובוס אחד , 402 , לתחנה קוראים : בר אילן - שמואל הנביא . זה צמוד לסנהדריה - הקבר של מרן , יש שם צומת כזו ויש שם חנות גדולה של ספרים - מאחוריה יש קיצור למתנ"ס 3 דקות הליכה .

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
זה הסיפור שאני ממש לא מבני ברק ברור שהייתי נוסעת כבר מזמן אם הייתי מבני ברק אני גרה בכלל בקרית אתא ואני לא בטוחה שהמרחק שלך מאשדוד יותר רחוק ממני,להגיע לירושלים זה מרחק של 2.5-3 שעות וזה רק צד אחד את גם מספרת היינו נוסעות כמה בנות וברור שאם עוד חברות הנסיעה בכלל לא מורגשת אבל לא במקרה שהחברות שלך ממש לא מתחברות לעולם המשחק ואת צריכה ליסוע לבד ולכן אני צריכה עוד לחשוב על זה.

פנטזיה הפקות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
באמת חישוב שלך , יש לנו בנות מצפת , באר שבע , רחובות , כל החורים , יש מצב שיפתח סניף בצפת אם זה עוזר לך .

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
צפת הרבה יותר קרוב לי אשמח אם תעדכני אותי במידה ויפתח :D:D.

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המקום הכי חרדי כיום זה בביה"ס קתדרה בבני ברק של רייזי פריד, כל החומרים מופקחים ולא מכניסים חומרים שלא היו מכניסים בבית יעקב.

אילנה נוי נותנת את כל הנשמה לכל תלמידה באופן אישי, כל אחת יוצרת ברורה מהחומר הלימודי והמעשי, יש כמה וכמה בנות בקבוצות של השנה, שהיו בעבר אצל המקומות שהוזכרו בשרשור והם אומרות שאין מה להשוות ולראשונה מרגישות שהם לומדים וחווים את המשחק והדרמה.
השנה היו תלמידות שהגיעו מחצור ומטבריה וחיפה וכו'.

דרך אגב, אילנה לימדה עד השנה בתורת חיים.

וביום ראשון הבא קתדרה מעלה את המופע 'דרוש מקום' בתאטרון ראסל בביצוע עשרות שחקניות, מוזמנת להתרשם.

מעלה את המודעה.
מה זאת אומרת "כל החומרים מופקחים..........שלא היו מכניסים בבית יעקוב."כל המקומות לימוד חרדי ולא דתי, זה כך.אני לא חושבת שמכניסים חומרים שלא מתאימים, בכול אופן מה שאני יודעת.

RUSHL

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אני מכירה את התכנים במקומות אלו מקרוב, למדתי אצל אחת מאלה שהוזכרו...
ואני לא חושבת שזה מתאים לבת סמינר לקבל חומר על תאטרון צרפתי והיסטוריה של תאטרון יוון וד"ל

פנטזיה הפקות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כל התחום של הבמה הוא עדיין לא 100% במיוחד אם מחפשים מקצועיות .
יחסית האנסמבל מאוד תואם לציבור , וגם אם יש דברים שלא מתאימים אפשר לפנות למנהלת ליבי - של המתנס או לאלינור בעצמה , הם מקבלים מאוד יפה .
רב המורות שם חרדיות או דתי לאומי חזק עם כיסוי מלא .
אני התחלתי בגיל 20 אחרי סמינר . זה שלב אחר ...

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
"מהבחינה הרוחנית אנו רואים באומנות כלי לעבודת ה' ,דרכו אפשר לעשות טוב בעולם.בית הספר מקפיד על קוצו של יו"ד, הצוות,התוכן וכמובן התלמידות נבחרות בקפידה ובהתאמה שמרנית במיוחד.התכנים מוקפדים ברמת הרוחנית והדגש הוא על העברת המסר האמיתי"
זה מה שראיתי שהם כתבו על הבית ספר שלהם ,באחד מהעיתונים. האם זה באמת כך ,הבנות שלומדות שם חרדיות?או גם וגם.הייתי שמחה לדעת אם הבנות נבחרות בקפידה כמו שכתוב מבחינה מקצועית גם, מלבד רמה רוחנית או שכל אחת יכולה להתקבל ?

פנטזיה הפקות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
בהאנסמבל ? תראי אני כבר בחוץ אבל אני יודעת שמשנה לשנה יותר מחמירים שם . אין שם בנות שהם לא חרדיות , אבל גם בחרדיות יש רמות ..
פשוט לברר מולם .
מתנס שמואל הנביא במזכירות .
אלינור צריכה ללדת אז לא נראה לי שהיא זמינה .

RUSHL

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כל התחום של הבמה הוא עדיין לא 100% במיוחד אם מחפשים מקצועיות .
יחסית האנסמבל מאוד תואם לציבור , וגם אם יש דברים שלא מתאימים אפשר לפנות למנהלת ליבי - של המתנס או לאלינור בעצמה , הם מקבלים מאוד יפה .
רב המורות שם חרדיות או דתי לאומי חזק עם כיסוי מלא .
אני התחלתי בגיל 20 אחרי סמינר . זה שלב אחר ...
משמע שאת מבינה מצויין למה התכוונתי....
אז ישאל אותך, למה להגיע לזה? א"א לתכנן את השיעורים בלי שמישהו משלנו תעבור על החומר...
מזמינה אותך לדבר עם תלמידות בקתדרה לשאול אותם האם יש משהו שהוא לא 100% בסדר.
בלי לוותר על המקצועיות. ומורות חרדיות בלבד.

פנטזיה הפקות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
טוב לא באתי לסנגר על אף אחד , אני גם לא מקבלת על זה אחוזים ...
אמרתי מה שאני יודעת , שאר בתי ספר למשחק אני לא מכירה ...

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
ומה עם מלכות?מישהי מכירה? ראיתי שפעם הזכירו את השם הזה כאן, שזה בית ספר למשחק לנשים ובחורות חרדיות.

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא מכירה את קתדרה אבל מכירה מעולה את אילנה נוי, והיא מורה ליגה!!!
ממליצה מאד!!!

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
תודה!! אשמח לקבל למי שיש קטעים של וידאו למייל ,מההפקה של אלינור או מהמופע של קתדרה או של פסיפס כל תוכן יעזור זה נותן לי אינפורמציה מאוד טובה לגבי הסיגנון.ראיתי קטע על בית ספר שרציתי ללמוד בו בעבר והסירטון שראיתי היה כ"כ שונה ממה שציירתי לי בראש אודות הבית ספר ולכן עשיתי מחשב מסלול מחדש.

RUSHL

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
תודה!! אשמח לקבל למי שיש קטעים של וידאו למייל ,מההפקה של אלינור או מהמופע של קתדרה או של פסיפס כל תוכן יעזור זה נותן לי אינפורמציה מאוד טובה לגבי הסיגנון.ראיתי קטע על בית ספר שרציתי ללמוד בו בעבר והסירטון שראיתי היה כ"כ שונה ממה שציירתי לי בראש אודות הבית ספר ולכן עשיתי מחשב מסלול מחדש.
את מוזמנת להגיע למופע ביום ראשון הקרוב ולהתרשם בלייב מהמשחק והבימוי.

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
ומה עם מלכות?מישהי מכירה? ראיתי שפעם הזכירו את השם הזה כאן, שזה בית ספר למשחק לנשים ובחורות חרדיות.
אף אחת לא מכירה את הבית ספר הזה,אני חושבת ששמעתי המלצות על כל בתי הספר החרדים והדתיים ללימודי משחק ועליו עדין עוד לא אז לפני שאני מחליטה סופית אשמח אם יש למישהי מידע אודות בית הספר "מלכות"תודה מראש!!:D :) :D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה