עזרה לב לאחים - מתחברים למהפכה

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
שלום וברכה!
מעל 15 שנים אני יוצאת לפעילות בלב לאחים ומתקבלת בחום ואהבה אצל נשים שמעוניינות לשמוע עוד הלכה ועוד השקפה יהודית.
בסייעתא דשמיא משפחות שלמות שומרות מצוות בזכות הפעילות של לב לאחים.
ללב לאחים יש חברותות לגברים נשים וילדים. יש מדרשיות לבנות ששם יש פעילויות הרצאות והמון אהבה שמחברת בין בנות חילוניות לציבור החרדי. (יעידו הבוגרות שמחזיקות פלאפונים כשרים, וזו רק דוגמא קטנה)
כמובן שהעלויות גדולות. יש הסעות. יש שכר מרצים. יש תוכניות ועוד הרבה הוצאות.
עכשיו לקראת ראש השנה יוצאים במבצע התרמה מיוחד.
נדיבים מחו"ל תורמים שקל על כל שקל שנתרם בארץ.
תרמת 10 ש"ח? האירגון מקבל 20.
תרמת 36 ש"ח? לב לאחים זכו ב72 ש"ח.
ובכספי צדקה, כל המוסיף מוסיפים לו מהשמים
וכן על זו הדרך.
הזכות שלנו לתרום וע"י כך לזכות את הפעילות קודש בכפל כפליים.
אנא, הרימו תרומה ואפילו קטנה.
כל תרומה תתקבל בברכה
וה' יעזור וזכות הצדקה תעמוד לנו לשנה טובה ומתוקה.
לתרומות הכנסו ללינק או התקשרו : 08-9742311
https://www.causematch.com/he/projects/lev-leachim-modiinilit/

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
תרמתי פעמיים.
הלוא,
אם לב לאחים יתחזק ויצליח, עם ישראל ישוב בתשובה שלמה, יבוא משיח צדקנו ויכרת הרע מן העולם,
אז,
לא נצטרך להתלבט בין סינון ******* ובין *****, כי כל הרשעה כולה כעשן תכלה,
משכך,
יוצא ש,
תרמתי גם לקדושת המחנה וביצור חומות הקדושה.

והלוואי ובמקום לתרום למסננים, מפוחים, ממט"ים (זוכרים?), כיפות ברזל וגדרות צאן,
נשלח אליו את השורה הזאת 'כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ' מכל הלב?

והוא יענה 'בקשתך התקבלה ותענה בהקדם'
בלי 'האפשרי/שלושה ימי עסקים/ותועבר לבחינת הגורמים'
אמן.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
חזרתי עכשיו מרמלה, ובדרך קטפתי לכם סיפור.
תושבת רמלה קוראים לה ל. שלחה את ילדיה לבית ספר ממלכתי.
לא יודעת מתורה ומצוות כלום וגם לא מעניין אותה.
המורה של כיתה א' בעלת תשובה שלומדת עד עצם היום הזה עם רבנית ממודיעין עילית, מלמדת את הילדים מידות טובות קצת דת כמה שהמקום מאפשר ויראת שמים.
הילד מתעניין והאמא מדברת עם המורה. המורה מציעה לה שתפנה ללב לאחים ותקבל רבנית הביתה פעם בשבוע. ל. נענית וג. מתחילה להגיע פעם בשבוע. ל. אומרת, לא שבת ולא צניעות. ג. מסכימה ולומדים השקפה אקטואליה חינוך ילדים שלום בית וכאלו דברים נחמדים. ל. לומדת בענין והבית מתחיל לשנות צביון. ג. מבקשת, תעבירי את הילדים מממלכתי לחינוך דתי. לל. יש כבר שלושה ילדים. שניים בבית הספר ואחת עולה לכיתה א'. ברגע האחרון היא מפצירה במנהלת היקרה של "שערי ציון" שלמרות הרישום שנגמר שתאות להכניס את ילדיה שיוכלו להנות מחינוך תורני. המנהלת מסכימה והילדים רשומים.
שבוע לפני תחילת השנה ל. חוטפת רגליים קרות ומתקשרת ל"שערי ציון" סליחה, אבל אני לא מעוניינת לשלוח את הילדים לבית הספר. תודה שקיבלתם והרבה הצלחה.
הילדים לומדים בממלכתי והילדה נכנסת לכיתה א' של המורה בעלת התשובה. ושוב הילדה חוזרת עם מושגים והשקפה טהורה.
ג. מנסה את מזלה פעם נוספת. ל. בבקשה תשלחי את הילדים לחינוך תורני. חבל שיפספסו את השנים האלו. ל. אומרת, בטח לא ירצו לקבל אותי אחרי שברחתי להם בשניה האחרונה. הם יצאו מגדרם וקיבלו אותי אחרי סיום הרישום ואני ככה ברחתי. לא נעים לי.
ג. משכנעת ומפצירה בל. שתנסה. רק נסיון, אף אחד לא יאכל אותה דרך הטלפון.
ל. מנסה והמנהלת זוכרת אותה. הילדים מתקבלים בשמחה ממש כאילו לא קרה כלום.
החינוך התורני נכנס בדלת הראשית ושומרים שם כבר שבת כשרות ועוד הלכות.
אבל בבקשה. אל תדברו איתה על צניעות. זה ממש לא בשבילה.
הגדול בכיתה ז'. מה יהיה איתו? כדאי להוציא אותו ולשלוח לחינוך כללי חזרה. יש שם השכלה ובגרויות. הוא כבר ספג דת. עכשיו יוכל להתקדם בחיים. אבל הבחורצ'יק לא רוצה. הוא רוצה חינוך תורני. הא מסיים שם את הלימודים ונכנס ל......
ישיבה בבני ברק.
אני מדברת עם ל. אי אפשר להאמין. בבית שלה יש בחור עם כובע וחליפה. היא עדין עם ג'ינס וחולצה קצרה.
הקטן עם ציציות מתבדרות ברוח והאם עדין מדשדשת.
אבל יש תורה ויש מצוות. והיא ממש רוצה להמשיך להתקדם אבל קשה לה.
בשביל זה מגיעה אליה הרבנית וממשיכה.
אני אומרת לה שאשריה שזכתה. לא כל אחת מסוגלת לאהוב בן עם כובע וחליפה ולא כל בן מסוגל להיות בלבוש 'דוסי' כשהאמא מהלכת בחוסר צניעות.
ומה היא אומרת לי? זה לא אני. זה שערי ציון והרבנית של לב לאחים.
אשרי הם ואשרי התורמים לפעילות הברוכה שלהם.

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
יש לי סיפור על מסירות של אברכי לב לאחים מלפני שבועיים
אני מתנדב בשכונה ברמלה , נתקלתי ב 2 ילדים שלומדים בחילוני {אופק} ורצו לעבור לתורני {שערי ציון} דיברתי עם הרשם של לב לאחים זאבי טסלר שישכנע את ההורים ,יום למחרת שדברנו שאלתי אותו איפה זה עומד.... ענה לי שהוא כעת בשטיפת מכוניות בבאר יעקב,שאלתי אותו מה אתה מחפש שם? ענה לי, אבא של הילד עובד בשטיפה והוא הגיע עד לעבודה לשכנע אותו..... והוא מחכה שיסיים לנקות מכונית ויתפנה אליו!

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
לב לאחים-שהלב לא יפסיק לפעום!
פעילות קודש יום יומית שאסור לה להפסיק!

הארגון הגיע לחובות בסך 18 מליון שקל וחושבים לצמצם את הפעילות.
בעלי מתנדב בלב לאחים כבר 7 שנים עד עתה השיג למגבית המיוחדת הזאת 4500 ש"ח
הציבור מתגייס להצלחת המגבית!
לתרומות הכנסו ללינק או התקשרו : 08-9742311
https://www.causematch.com/he/projects/lev-leachim-modiinilit/

לבן

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו קישור לעמוד הראשי של הקמפיין ולא למחלקות ספציפיות?
אודה מאד.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
חזרתי עכשיו מרמלה, ובדרך קטפתי לכם סיפור.
תושבת רמלה קוראים לה ל. שלחה את ילדיה לבית ספר ממלכתי.
לא יודעת מתורה ומצוות כלום וגם לא מעניין אותה.
המורה של כיתה א' בעלת תשובה שלומדת עד עצם היום הזה עם רבנית ממודיעין עילית, מלמדת את הילדים מידות טובות קצת דת כמה שהמקום מאפשר ויראת שמים.
הילד מתעניין והאמא מדברת עם המורה. המורה מציעה לה שתפנה ללב לאחים ותקבל רבנית הביתה פעם בשבוע. ל. נענית וג. מתחילה להגיע פעם בשבוע. ל. אומרת, לא שבת ולא צניעות. ג. מסכימה ולומדים השקפה אקטואליה חינוך ילדים שלום בית וכאלו דברים נחמדים. ל. לומדת בענין והבית מתחיל לשנות צביון. ג. מבקשת, תעבירי את הילדים מממלכתי לחינוך דתי. לל. יש כבר שלושה ילדים. שניים בבית הספר ואחת עולה לכיתה א'. ברגע האחרון היא מפצירה במנהלת היקרה של "שערי ציון" שלמרות הרישום שנגמר שתאות להכניס את ילדיה שיוכלו להנות מחינוך תורני. המנהלת מסכימה והילדים רשומים.
שבוע לפני תחילת השנה ל. חוטפת רגליים קרות ומתקשרת ל"שערי ציון" סליחה, אבל אני לא מעוניינת לשלוח את הילדים לבית הספר. תודה שקיבלתם והרבה הצלחה.
הילדים לומדים בממלכתי והילדה נכנסת לכיתה א' של המורה בעלת התשובה. ושוב הילדה חוזרת עם מושגים והשקפה טהורה.
ג. מנסה את מזלה פעם נוספת. ל. בבקשה תשלחי את הילדים לחינוך תורני. חבל שיפספסו את השנים האלו. ל. אומרת, בטח לא ירצו לקבל אותי אחרי שברחתי להם בשניה האחרונה. הם יצאו מגדרם וקיבלו אותי אחרי סיום הרישום ואני ככה ברחתי. לא נעים לי.
ג. משכנעת ומפצירה בל. שתנסה. רק נסיון, אף אחד לא יאכל אותה דרך הטלפון.
ל. מנסה והמנהלת זוכרת אותה. הילדים מתקבלים בשמחה ממש כאילו לא קרה כלום.
החינוך התורני נכנס בדלת הראשית ושומרים שם כבר שבת כשרות ועוד הלכות.
אבל בבקשה. אל תדברו איתה על צניעות. זה ממש לא בשבילה.
הגדול בכיתה ז'. מה יהיה איתו? כדאי להוציא אותו ולשלוח לחינוך כללי חזרה. יש שם השכלה ובגרויות. הוא כבר ספג דת. עכשיו יוכל להתקדם בחיים. אבל הבחורצ'יק לא רוצה. הוא רוצה חינוך תורני. הא מסיים שם את הלימודים ונכנס ל......
ישיבה בבני ברק.
אני מדברת עם ל. אי אפשר להאמין. בבית שלה יש בחור עם כובע וחליפה. היא עדין עם ג'ינס וחולצה קצרה.
הקטן עם ציציות מתבדרות ברוח והאם עדין מדשדשת.
אבל יש תורה ויש מצוות. והיא ממש רוצה להמשיך להתקדם אבל קשה לה.
בשביל זה מגיעה אליה הרבנית וממשיכה.
אני אומרת לה שאשריה שזכתה. לא כל אחת מסוגלת לאהוב בן עם כובע וחליפה ולא כל בן מסוגל להיות בלבוש 'דוסי' כשהאמא מהלכת בחוסר צניעות.
ומה היא אומרת לי? זה לא אני. זה שערי ציון והרבנית של לב לאחים.
אשרי הם ואשרי התורמים לפעילות הברוכה שלהם.
אחרי שכתבתי כאן את הסיפור המרגש, פנתה אלי ג. הרבנית הצדיקה והוסיפה עוד חלק בסיפור והרי הוא לפניכם
באדר תשע"ח האמא בכתה המון כי היא לא רצתה ישיבה... זה לא מה שהיא חלמה.
נסענו לרב אורי זוהר שליט"א והיה מאוד מאוד מרגש..........
הרב התחייב שאם הבחור ירצה להוציא בגרויות, הוא חותם לה אצל עורך דין שבכל זמן שהיא רוצה הוא מממן לה את זה.
הרב אורי זוהר התכופף לעבר הבחור וביקש ברכה מהבן, תברך אותי שהנכדים שלי יזכו להיות כמוך וככה נפרדנו מהרב כשהאמא יוצאת עם דמעות בעיניים.

וכל מילה נוספת מיותרת.....

רחל21

משתמש חדש

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
אבל בתרומה לסניף אתה יכול לעזור לסניף מסויים.
(הם לא מקבלים בתמורה אחוזים אלא יש יעדים, והכסף ילך למחלקה זו
בכל מקרה בשעת התרומה צריך לבחור סניף.
כל אחד יכול לתרום לסניף הקרוב לביתו.

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רק משהו קטן על הכל: היו לי 2 טלפונים באמצע הלילה! (סביבות שעה 3 וסביבות 5) פרסום לקמפיין! אז אנא, בבקשה, לא ככה!

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
אשריכם ישראל!
upload_2018-9-4_9-50-22.png

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
רק משהו קטן על הכל: היו לי 2 טלפונים באמצע הלילה! (סביבות שעה 3 וסביבות 5) פרסום לקמפיין! אז אנא, בבקשה, לא ככה!
חשבתי שרק אני קיבלתי.
עכשיו אני רואה שזה לא משהו אישי נגדי...
כנראה תקלת מערכת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה