דרוש מידע לא רוצה לשלם לבזק על ראוטר. מה האפשרות לקנות עצמאית?

ק'סניק

משתמש מקצוען
חיים מחשבים סוכן של TP-LINK נותן שירות גם בהתקנה מומלץ מאד!!!
0527684847

lotr

משתמש מקצוען
לי הציעו הצעה כזו:
ראוטר מחודש דגם D LINK225 בעלות של 100 ש"ח כולל משלוח עד הבית.
משתלם???
היה לי אותו במשך תקופה עד שאמרו לי להשתמש בראוטר של החברה ושזה הסיבה שהמחשב מתנתק יותר מדאי פעמים מהוויפיי וגם שהיה צריך להגדיר אותו מחדש כל פעם שיש הפסקת חשמל
(לא זוכר עם כל הפרטים שאמרתי נכונים, אבל היו בעיות מסוימות)

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
  • תודה
Reactions: GRN

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
  • תודה
Reactions: GRN

אילן 777

משתמש פעיל
היה לי אותו במשך תקופה עד שאמרו לי להשתמש בראוטר של החברה ושזה הסיבה שהמחשב מתנתק יותר מדאי פעמים מהוויפיי וגם שהיה צריך להגדיר אותו מחדש כל פעם שיש הפסקת חשמל
(לא זוכר עם כל הפרטים שאמרתי נכונים, אבל היו בעיות מסוימות)
החברה תמיד ממליצה לקחת מודם דרכם, כי למה לא, הם לוקחים לך שכירות על הראוטר, מחיר שבשנה וחצי בערך אתה קונה כזה חדש.
יתכן שפשוט זה היה ישן, או דגם איטי ופשוט יותר, והחברה יביאו לך משהו יותר איכותי, עדיין לא מצדיק שכירות חודשית מוגזמת.....

lotr

משתמש מקצוען
החברה תמיד ממליצה לקחת מודם דרכם, כי למה לא, הם לוקחים לך שכירות על הראוטר, מחיר שבשנה וחצי בערך אתה קונה כזה חדש.
יתכן שפשוט זה היה ישן, או דגם איטי ופשוט יותר, והחברה יביאו לך משהו יותר איכותי, עדיין לא מצדיק שכירות חודשית מוגזמת.....
זה היה dlink225

ישיבשער

משתמש פעיל
על אילו פרמטרים צריך להסתכל?
לא בקי כלכך על מה צריך להסתכל מאמין שחיפוש קטן בגוגל ייתן יותר מידע פשוט המליצו לי עליו והוא אכן שקט ועושה את העבודה שלו נאמנה יש גם את הראוטר הזה יותר פשוט ומתאים גם לאינטרנט רגיל(לא סיבים) וגם הרבה יותר זול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה