לא רוצה את Bezeq Free Wifi

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י יעקב111;1651565:
לא מצאתי שם את ההגדרה המתאימה

אצלי זה מופיע תחת wireless settings >setup
ראוטר של D-link

nothing

משתמש פעיל
אצלי זה מופיע תחת Wireless -- Basic, אך הBezeq Free מופיע באפור ולא ניתן לבטל אותו.
גם בפורום נתיב מישהו מבקש לבטל את זה, אצלו מדובר אחרי התנתקות מבזק, והוא לא מצליח.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
תוכל להעלות צילומסך של הראוטר שלך.
אם אתה מאד רוצה אני יכול לעשות לך את זה בשליטה מרחוק.

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י nothing;1652090:
אצלי זה מופיע תחת Wireless -- Basic, אך הBezeq Free מופיע באפור ולא ניתן לבטל אותו.
גם בפורום נתיב מישהו מבקש לבטל את זה, אצלו מדובר אחרי התנתקות מבזק, והוא לא מצליח.

נכון זה מופיע באפור
לחיצה על F12 וקצת משחק בHTML ואפשר להוריד את הV

bris

משתמש סופר מקצוען
עשיתי בדיקה היום , וראיתי שבאמת יש גירסאות של בזק בראוטרים מסויימים (דווקא בישנים יותר) שאפילו שהשירות בוטל עדיין הרשת ה FREE נשארת קיימת אבל היא לא פעילה.
דהיינו אפילו אם משהוא ינסה להכנס עם סיסמה של בזק-פרי זה לא יעבוד לו .
כנראה יש באג ב TR69 (השליטה מרחוק של בזק על הראוטר) של גירסת הקושחה הזאת.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, תקופה ארוכה שאני אומר לעצמי לבטל את בזק פרי, ואף פעם לא יצא לי..
היום ראיתי את השרשור, פשוט נכנסתי לקישור שהעלית בהודעה 3, וברגע אחד אין בזק פרי.

תודה!

ולכן גם אני לא מבין את כל הפולמוס סביב הראוטר...
אתם לא רוצים בזק פרי? פשוט כנסו לאתר בזק דרך הקישור ההוא, ואין בזק פרי.

morwin

משתמש רשום
אני ביטלתי. אני יכול להראות לך מה עשיתי
נכנסתי ל
10.0.0.138
Wireless Settings
סימנתי בטבלה שם SSID את הבזק פריי (אצלי זה שורה 2 )
אחרי זה לחצתי עם הלחצן הימני של העכבר על השורה Enable this wireless Network
ואז על "בדוק מרכיב" שם אתה מחפש את המילה disabled ומוחק אותה
ואז הכפתור נהפך ללחיץ ..
תוריד את כל הויים בצורה הזאת
ואז תלך למטה לכפתור Apply וגם לו תעשה את אותו דבר - שיהיה לחיץ
ואז תלחץ עליו ואין לך יותר בזק פריי
**
בזק עשו את זה כדי שאנשים לא יוכלו להוריד את זה כברירת מחדל ולכן הם עשו את הלחצן ללא לחיץ
אבל אחרי שאתה מוחק בקוד HTML את disabled אז אתה יכול ללחוץ ולמחוק את בזק פריי

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 199.4 · צפיות: 16

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
למי שיש בזק פרי שמחובר אלי יכול להיכנס אלי למחשב??

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה לוקח לך 1 מגה מהמהירות.
לא שזה ממש נפק"מ, אבל משיקולים שיהיו, זה משנה.

morwin

משתמש רשום
זה ממש לא מאובטח ! אם יש האקר שמחובר לרשת שלך יש לו אפשרות להאזין לתעבורה שלך גם כן
וגם אם אין האקר שמאזין לך לרשת הוא לוקח לך מהרוחב פס של האינטרנט ככה שהאינטרנט שלך יהיה יותר איטי אם מישהו מחובר לבזק פריי

מכל הלב

משתמש פעיל
נכתב ע"י morwin;1656844:
זה ממש לא מאובטח ! אם יש האקר שמחובר לרשת שלך יש לו אפשרות להאזין לתעבורה שלך גם כן
וגם אם אין האקר שמאזין לך לרשת הוא לוקח לך מהרוחב פס של האינטרנט ככה שהאינטרנט שלך יהיה יותר איטי אם מישהו מחובר לבזק פריי

אכן יש את בעיית האבטחה.
והאקרים יכולים להתחבר וכו' וכו'.
ומלבד זאת, זה הכשלת הרבים.
אמנם מי שמשאיר את הראוטר פתוח ללא סיסמא ודאי שהוא מחטיא את הרבים, וגם מבחינת אבטחה זה בעייתי מאוד מאוד (הדרכה איך לשים סיסמא על הראוטר כאן).
אבל גם הבזק פרי, אמנם הוא לא כל כך חמור, אך יש בו גם כן את הבעיות האלו, אולם בדרגה פחותה.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
במקרה ואני רוצה להירשם לבזק פרי כדי שאני אוכל להתחבר.
האם מישהו יודע מה יקרה באופן שאצלי בראוטר אני יכבה עם הלחצן החיצוני את השידור האלחוטי?

יש לי לחצן חיצוני בראוטר שאני יכול ללחוץ עליו כדי לבטל את השידור האלחוטי. האם זה אכן יהיה פעיל גם לכבות את השידור של הבזק פרי?

ובאופן כזה, האם בזק 'ישימו לב' לכך ולא יאפשרו לי להתחבר עם הסיסמה שלי לרשתות אחרות של בזק פרי???

bris

משתמש סופר מקצוען
מצד נושא האבטחה בזק פרי זה לא בעיה ככ.
זה מוגדר במודם בתור רשת ISOLATED , דהיינו נפרדת לגמרי מהרשת שלך ברמת המתג.

נכון שמי שממש יודע לפרוץ יוכל לפרוץ , אבל הוא יוכל גם בלי הבזק-פרי (עם AIRCRANCK-NG) אז ככה שזה לא ממש משנה.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא כ"כ הבנתי התשובה. האם כוונתך שלחיצה על המתג לא תעזור?
זאת אומרת שעל אף שאלחץ על המתג וזה לא ישדר אלחוטית את הרשת הרגילה, אולם את הרשת של בזק פרי זה כן ישדר?

(הסיבה שאני רוצה לכבות את הבזק פרי זה לא בגלל שיש לי חשש של אבטחה, אלא מסיבות אחרות, והשאלה שלי מתחלקת לשניים, האם ניתן לכבות את השידור האלחוטי על אף שנרשמתי לשירות, ועל הצד שניתן, האם בזק מזהים זאת ולא נותנים לי להתחבר).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה