עזרה לא קיבלתי מוצרים מאלי אקספרס, ורשום לי שהם נמסרו לי

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כתוב לי על כמה דברים שהם נמסרו לי כבר, ולמעשה לא קיבלתי אותם.
אני לא רואה דרך לרשום באלי שלא קיבלתי אותם. כתוב לי שניתן לפתוח מחלוקת תוך 15 ימים, אבל הוא לא מציע לי שום דרך לעשות את זה

מה אני אמורה לעשות? זה כמה וכמה מוצרים

תודה רבה

מומושש

משתמש רשום
באתר של עליאקספרס
לחצו על חשבון - ההזמנות שלי
לצד המוצר הספציפי לחצו על "פרטי ההזמנה"
לחצו על "החזר/החזרה"
בחרו "הפריט לא נמסר"

מומושש

משתמש רשום
מGPT:
If you have not received a product you ordered on AliExpress and the deadline for filing an appeal has passed, there are a few steps you can take to address the issue:

Contact the Seller: Start by reaching out to the seller directly through AliExpress messaging. Explain the situation and inquire about the status of your order. Sellers are usually responsive and may offer a solution or provide further information.

Open a Dispute: If you are unable to resolve the issue with the seller, you can still try opening a dispute with AliExpress. While the standard deadline for filing a dispute is 15 days after the confirmation of receipt, you can still give it a try. Go to your order details, locate the specific order, and check if there is an option to open a dispute. Provide all the relevant details and evidence, such as order number, tracking information, and any communication with the seller.

Contact AliExpress Customer Support: If you cannot open a dispute due to the elapsed time, you can contact AliExpress customer support directly. Explain the situation and provide all the necessary information and evidence. While there is no guarantee of success, AliExpress support may review your case and offer assistance.

Check Buyer Protection: Review the buyer protection policy on AliExpress. If your order falls within the protection period, you may be eligible for a refund or reshipment. The duration of buyer protection varies depending on the product and the seller, so it's important to be aware of the specific terms and conditions.

Chargeback with Your Payment Provider: If you used a credit card or PayPal to make the purchase, you can consider initiating a chargeback. Contact your payment provider, explain the situation, and provide any supporting evidence you have. They will assess your case and, if approved, reverse the payment.

Remember, the outcome of these steps may vary, and it's important to maintain clear and polite communication throughout the process. It's also advisable to document all interactions, including screenshots of messages and relevant order details, as they may be useful for resolving the issue.

תרגום:
אם לא קיבלתם מוצר שהזמנתם ב-AliExpress והמועד האחרון להגשת ערעור חלף, ישנם כמה צעדים שתוכלו לנקוט כדי לטפל בבעיה:

צור קשר עם המוכר: התחל ביצירת קשר ישירות עם המוכר באמצעות הודעות AliExpress. הסבר את המצב ושאל לגבי מצב ההזמנה שלך. מוכרים בדרך כלל מגיבים ועשויים להציע פתרון או לספק מידע נוסף.

פתח מחלוקת: אם אינך מצליח לפתור את הבעיה מול המוכר, אתה עדיין יכול לנסות לפתוח מחלוקת עם AliExpress. בעוד שהמועד הסטנדרטי להגשת מחלוקת הוא 15 יום לאחר אישור הקבלה, אתה עדיין יכול לנסות זאת. כנסו לפרטי ההזמנה שלכם, איתרו את ההזמנה הספציפית ובדקו האם ישנה אפשרות לפתוח מחלוקת. ספק את כל הפרטים והראיות הרלוונטיים, כגון מספר הזמנה, מידע מעקב וכל תקשורת עם המוכר.

צור קשר עם תמיכת הלקוחות של AliExpress: אם אינך יכול לפתוח מחלוקת עקב הזמן שחלף, תוכל לפנות ישירות לתמיכת הלקוחות של AliExpress. הסבר את המצב וספק את כל המידע והראיות הדרושים. למרות שאין ערובה להצלחה, תמיכת AliExpress עשויה לבדוק את המקרה שלך ולהציע סיוע.

בדוק את הגנת הקונה: סקור את מדיניות הגנת הקונה ב-AliExpress. אם ההזמנה שלך נופלת בתקופת ההגנה, ייתכן שאתה זכאי להחזר או משלוח מחדש. משך הגנת הקונה משתנה בהתאם למוצר ולמוכר, לכן חשוב להיות מודעים לתנאים וההגבלות הספציפיים.

חיוב חוזר עם ספק התשלומים שלך: אם השתמשת בכרטיס אשראי או ב-PayPal לביצוע הרכישה, תוכל לשקול ליזום חיוב חוזר. צור קשר עם ספק התשלומים שלך, הסביר את המצב וספק כל ראיה תומכת שיש לך. הם יעריכו את המקרה שלך, ואם יאושר, יחזירו את התשלום.

זכור, התוצאה של השלבים הללו עשויה להשתנות, וחשוב לשמור על תקשורת ברורה ומנומסת לאורך כל התהליך. כמו כן, מומלץ לתעד את כל האינטראקציות, כולל צילומי מסך של הודעות ופרטי הזמנה רלוונטיים, שכן הם עשויים להיות שימושיים לפתרון הבעיה.

מומושש

משתמש רשום
בנוסף, הייתי ממליץ לחפש את קוד החבילה דרך האתר של דואר ישראל בכתובת
תחת מעקב משלוחים מהיר

למציאת קוד החבילה
לחצו על חשבון - ההזמנות שלי
לצד המוצר הספציפי לחצו על "פרטי ההזמנה"
לחצו על מעקב אחרי ההזמנה
מספר המעקב יופיע בצד שמאל

אולי מעניין אותך גם...