לא ניתן למחוק תיקיה כי יש קובץ פתוח - למרות שהוא לא!

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש לי תיקיה שאני מנסה למחוק (מחוסר שימוש), והמחשב לא נותן לי, ומציג לי את ההודעה הבאה:
1681326203246.png

ניסיתי לפחות לשנות לה שם כדי להפוך אותה לתיקיה אחרת - והוא לא נתן לי מאותה סיבה.
זה מאוד מעצבן. למישהו יש פתרון?
(עדיף ללא התקנת תוכנה)

מנדל מנחם

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
זה לא יעזור, תמיד הוא יעשה בעיות.
צריך לעשות הפעלה מחדש במקרה כזה.

מנדל מנחם

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
בדרך כלל זה קורה אם יש בתוך התיקיה קובץ שנפתח ע"י תוכנה מסוימת וזה עדיין פעיל ברקע אפילו שהוא סגור
צריך להיכנס למנהל משימות, ואם התוכנה לא מופיע למעלה זה אמורה להופיע בתהליכים ברקע
אם זה לא עזר צריך להפעיל מחדש.

נחמן ג

משתמש פעיל
זה גם קורה כשרוצים לנתק דיסקאוןקי מהמחשב והוא אומר שא''א לנתק כי זה בשימוש.
מה עושים אז?

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא צריך להפעיל את המחשב מחדש
מספיק לכבות את התוכנה שהקובץ היה פתוח שם
בדרך כלל זה קורה אם יש בתוך התיקיה קובץ שנפתח ע"י תוכנה מסוימת וזה עדיין פעיל ברקע אפילו שהוא סגור
צריך להיכנס למנהל משימות, ואם התוכנה לא מופיע למעלה זה אמורה להופיע בתהליכים ברקע
אם זה לא עזר צריך להפעיל מחדש.
במקרה שלי התיקייה הייתה ריקה - לא היה לי קובץ למחוק. רציתי רק להיפטר מהתיקייה, ולא הבנתי איך המחשב טוען שיש לי קובץ פתוח?!...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה