דרוש מידע לא נאפה לי עוגות גבינה!!! ושאר עוגות נאפה לי מצוין, מה יכול להיות?!?!

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יכול להיות קשור לתנור?
יש כאן מישהי עם תנור לבאמאט
וקרה לה כך?
רוב הסיכויים שזה קשור לתנור.
מנסיון מר של תנור מחברה פשוטה.
עוגות גבינה שהיו יוצאות גבוהות ואווריריות בתנור הקודם, צנחו לי בזו אחר זו, ממש הרגשתי רע, עד שהחלפתי תנור, ושוב העוגות גבוהות ויפות ב"ה. לדעתי זה קשור לאיוורור הפנימי של התנור בסוף האפיה. כשהתנור לא מתאוורר טוב, הוא מתמלא אדים והעוגה צונחת, ולכן - כדאי לנסות להשאיר חרך קטן בדלת, שיברחו האדים. לא לפתוח ממש כי הקור שחודר בפתאומיות- גם מפיל את העוגה. כשעשיתי את זה זה עזר קצת.

• תודה
Reactions: F.M

י.הורוביץ

משתמש חדש
מתסכל פעם רביעית שאני מכניסה לתנור עוגת גבינה פשוטה של הקצפת ביצים וערבוב של גבינה ושאר החומרים..
ובכל פעם מחדש העוגה צונחת ולא נאפת?
מישהו יודע למה???
ובדגש על זה ששאר עוגות וחלות וכ'ו ...אופה לי מצוין
אשמח לעזרה!!!
יש לי תנור של LAVAMAT
סליחה על ההקפצה
אני בדיוק רוצה לקנות תנור דו תאי והמליצו לי על הלבמט ראיתי פה שחלק משתמשים בחברה הזו ממליצות עליו?

היל

משתמש חדש
היי גם אני קבלתי המלצה על LAVAMAT ממש מתלבטת בינו לבין הבלומברג כמובן מתכוונת למשולב דו תאי אשמח להצעתכם מי שמכירה את הדגמים ותוכל לתת מידע מניסיון . תודה רבה תזכו למצוות

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
אצלי זה כך עם אלקטרולוקס
הכל נאפה מעולה
חוץ מטורט גבינה
יוצא לא מוצלח..
על אף כל הנסיונות
מבאס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה