עזרה לא מצליחה לפתוח סכסוך בעליאקספרס

tova68

משתמש רשום
הזמנתי בעליאקספרס והמשלוח תקוע במכס.
הזמן עבר ואני רוצה לפתוח סכסוך, אבל אין לי אופציה כזאת.
משהו יודע מה עושים?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הזמנתי בעליאקספרס והמשלוח תקוע במכס.
הזמן עבר ואני רוצה לפתוח סכסוך, אבל אין לי אופציה כזאת.
משהו יודע מה עושים?
גם לי אותו דבר

בלונדי

משתמש פעיל
לפני כמה זמן זה עבר, ואיפה אתם בודקים האם יש סכסכוך, תעשו הזמנות שלי, ואח"כ תעשו פרטי הזמנה, יהיה כתוב לכם החזר, אם עבר יותר מ14 יום מהיום שהיה אמור להגיע אליכם נראה לי שכבר אי אפשר לעשות סכסוך, כי זה מתאשר אוטמטי

tova68

משתמש רשום
לפני כמה זמן זה עבר, ואיפה אתם בודקים האם יש סכסכוך, תעשו הזמנות שלי, ואח"כ תעשו פרטי הזמנה, יהיה כתוב לכם החזר, אם עבר יותר מ14 יום מהיום שהיה אמור להגיע אליכם נראה לי שכבר אי אפשר לעשות סכסוך, כי זה מתאשר אוטמטי
עוד לא עבר רק אתמול נגמרו 90 הימים שצריך לחכות עד שאפשר לפתוח סכסוך.

בלונדי

משתמש פעיל
אין כזה דבר תגיד לו שהוא ידבר עם הדואר זה כבר היה אמור להיות אצלך ולא משנה איפה זה נתקע שהוא יסדר את הענינים

JGJGHFG

משתמש צעיר
הצלחתי סוף סוף לפתוח סכסוך.
יש לזה פשוט שם אחר. צריך ללחוץ על החזר ואז נפתח סכסוך כרגיל.
יש לי מקרה דומה אך עדיין לא עברו הימים רק שהמעקב מראה שהמסירה נכשלה אחרי שהגיעה לדואר
והדואר טוען שקיבלו מידע אך עדיין לא הגיע אליהם ולא עלה למטוס
המוכר טוען שהבעיה בדואר והדואר טוען שלא קיבל
מה עושים?

JGJGHFG

משתמש צעיר

בלונדי

משתמש פעיל
תנסה לעשות סכסכוך ותכתוב שלא הגיע לך אז תראה שהוא כותב לך שתחכה שיגמר הימים שהמוכר יביא לך את זה, האופציה הזאת נמצאת מרגע שקנית את המוצר, זה לא קשור, למשל אם קנית וזה לא טוב אתה לא חייב לאשר את המוצר, אלא אתה יכול לפתוח מיד בסכסוך.

tova68

משתמש רשום
יש כבר עכשיו את האופציה של החזר /החזרה
והמצב כבר ככה שבועיים לפחות
אבל אם זה משהו שכבר עבר זמנו (בדקתי) לא תוכל/י לפתוח יהיה כתוב "מחלוקות יכול רק להיות נפתח עד 15 ימים לאחר שאשרת קבלת פריטים. אם יש לך שאלות על סדר, אנא צור קשר עם המוכר."

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה