עזרה לא מפספסים שיחות

פיסטוק חלבי

משתמש רשום
המדריך הבא שמוגש כאן נבנה על ידי היות ואני מאנשים שלא תמיד נמצאים עם קליטה אבל משום מה בטוחים שכאשר לה היה קליטה ראש הממשלה חיפש אותם
החלטתי ליצור את הפרויקט הבא "לא מפספסים שיחות" שבהמשך אבאר מה הוא כולל
היות וכמה מבני משפחתי היו באותו המצב ולא היה לי כח לבנות את אותו הרעיון לכל אחד בנפרד החלטתי לבנות את הכל בצורה גלובלית
כעת כאשר זה כבר נוסה על ידי ועל ידם כמה חודשים אני שמח להגיש את הפרויקט בצורה גמורה לציבור עבור מי שסובל מבעיות דומות (אני מתכוון לבעיות הקליטה, ולא לבעיות שאני חושב שראה''מ חיפש אותי).

ובכן מה הפרויקט כולל
את כל התשובות ניתן למצוא בחיפוש גוגל פשוט
ובכל אופן אסביר הרעיון הוא כזה
כידוע לא לכולנו יש תא קולי לא כולנו זמינים כל היום, אבל רוב אנשים מעוניינים לדעת מי חיפש אותם ובאיזה שעה, יוצא הרבה פעמים שבן אדם לא זמין אך המתקשר לא טרח להשאיר הודעה דבר שגורם לפספס שיחות
במענה לבעיות הללו הוקם הפרויקט הבא שתפקידו למנוע את הדבר הזה

איך זה עובד?
אז ככה א' נרשמים או באתר או בטלפון (09-313-7980) רושמים את השם שלכם ושם המשפחה שלכם

1705022992319.png

עושים הפניית שיחות באם אין קליטה (ניתן לעשות גם אם אין מענה ו/או תפוס, כלומר כאשר אתם דוחים) למספר המערכת. וזהו!!!
המתקשר ישמע את המלל הבא
שלום אינני יכול לענות כרגע ניתן להשאיר לי הודעה

וכעת למערכת עצמה
כאשר אדם מתקשר אלכם ואתם לא זמינים הוא עובר אוטומטי למערכת שמזהה מי הוא (המתקשר מזוהה ע''י אפליקציית me כעת גם אם הוא ינתק את השיחה ללא הודעה תוכלו אתם לשמוע בקו או לראות באתר מי חיפש אתכם כולל שמו ובמקרה והוא השאיר הודעה ניתן לשמוע את ההודעה לקרוא את התמלול וכן לשמוע באתר בקיצור כמעט כל פונקציה שתעלה על דעתכם כולל התראה בזמן אמת למחשב שמחובר לאזור האישי שלכם באתר.

אין מה להוסיף נסו את זה בעצמכם
זה הטלפון של המערכת: 09-313-7980 (גם המספר השני תקין)
וזה כתובת האתר: https://www.voicecall.online/

המעלות על פני תא קולי רגיל
א' לא לכולם יש
ב' יש עדכון גם על שיחה שלא נענתה
ג' יש תמלול של ההודעה
ד' למי ששכח זה עובר דרך "מי" ככה שתוכלו לדעת מי זה שחיפש אתכם
ה' יש אתר מונגש לראות מי חיפש אותך ומתי
ו' למי שעל המחשב ולא יושב כל הזמן ליד הטלפון, ניתן לקבל בזמן אמת פושים (הודעות דחיפה) אם מישהו חיפש אתכם
ז' מזהה חסוי (הזיהוי של חסוי עובד רק בהפניה למספר 0796069620, דא עקא שלא בכל החברות ניתן להפנות לשם ולכן הובא כאן רק המספר השני)

כמובן ואין צורך להוסיף שכל המערכת הזו מאובטחת ברמה גבוהה מאוד
אשמח למשוב, תודות, סיפורי ישועות או כל מה שתירצו הפרויקט הזה לקח חודשים רבים, וכל משוב נותן תמריץ להתקדם (אם שאלתם אז אפילו לייק;) )

וקצת תמונות להמחשה

1705023172815.png

1705023237387.png

1705023266856.png

1705023295707.png

מקליד...

משתמש פעיל
מדהים!
יכול לעזור לכ"כ הרבה אנשים שאני שובר את הראש לתפוס אותם אבל אין להם קליטה בבית כי החברה ***** יותר זולה..
כמה זה עולה?

jump

משתמש פעיל
אחלה רעיון!
אבל מתאים גם לטלפון קשר? למי שאין אפליקציית me או שזה לא קשור?

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
המעלות על פני תא קולי רגיל
א' לא לכולם יש
ב' יש עדכון גם על שיחה שלא נענתה
ג' יש תמלול של ההודעה
ד' למי ששכח זה עובר דרך "מי" ככה שתוכלו לדעת מי זה שחיפש אתכם
ה' יש אתר מונגש לראות מי חיפש אותך ומתי
ו' למי שעל המחשב ולא יושב כל הזמן ליד הטלפון, ניתן לקבל בזמן אמת פושים (הודעות דחיפה) אם מישהו חיפש אתכם
ז' מזהה חסוי (הזיהוי של חסוי עובד רק בהפניה למספר 0796069620, דא עקא שלא בכל החברות ניתן להפנות לשם ולכן הובא כאן רק המספר השני)
@jump

אנטוריום

משתמש מקצוען
אבל סתם שאלה
כל מי שמשאיר לי הודעה או מתקשר אלי גלוי ל...לא יודע מי?
והתוכן של ההודעה גם?
לא הזוי קצת?
לא נדרש להודיע את זה למי שמשאיר לי הודעה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה