לא, זה לא קומיקס...

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י yoyoBL;825703:
אני מקווה שלא לקחת קשה זה היה בצחוק..
מה שעשית פה זה שלמות, ממש ככה, ועל זה אין וויכוח בכלל..
אני לא לוקחת שומדבר קשה, אבל לפעמים קצת נמאס מהערות לא לעניין בלשון המעטה,
אני מפרגנת גם לסגנונות אחרים גם אם הם לא לטעמי, לכן אני מצפה שזו תהי'ה הגישה בפורום שלנו בכלל ואצל חברים מסויימים בפרט.
בקיצור, אם אין למישהו מה לומר שלא יאמר בכלל... ;)

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י *לאה;825726:
אני מפרגנת גם לסגנונות אחרים גם אם הם לא לטעמי, לכן אני מצפה שזו תהי'ה הגישה בפורום שלנו בכלל ואצל חברים מסויימים בפרט.
על זה נאמר:"אם אין לך מה לעשות, אל תעשה את זה פה"
ובכל מקרה לאה,נראה לי שיש תגובות שהן פשוט בגלל שאת לעתים מכניסה את כולם פה לשוק או להלם מוחשי. (אולי תעלי פעם משהו פחות מדויק כדי לעודד את רוחנו)

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י *לאה;825726:

צודקת מליון אחוז, כשאני אמרתי "קחי תמונה וזהו" זה היה בקטע של להגיד, "שזה כל כך מוצלח שאין הבדל ביניהם"!
את אומן גדול, את תמיד יודעת לפרגן בכל הסגנונות (אני יודע כי את מפרגנת לי אישית המון, ואני מודה לך על הזה אגב) את משתמשת מאוד פעילה ואיכותית ואני מדבר בשם כולם..

אבש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י yoyoBL;825731:
צודקת מליון אחוז, כשאני אמרתי "קחי תמונה וזהו" זה היה בקטע של להגיד, "שזה כל כך מוצלח שאין הבדל ביניהם"!
את אומן גדול, את תמיד יודעת לפרגן בכל הסגנונות (אני יודע כי את מפרגנת לי אישית המון, ואני מודה לך על הזה אגב) את משתמשת מאוד פעילה ואיכותית ואני מדבר בשם כולם..
מצטרפת בכל לב להנ"ל.

טובי כץ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לאה את אדירה! אין מילים.....
ערך לי כמה דקות לקלוט מה קורה פה.
את מוכשרת ברמות -זה יותר אמיתי מהמציאות.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי מוסיף הערה-הארה אחת:
איכות ציוריה של לאה ידועה זה מכבר ועומדת בשורה הראשונה פה בפורום, ובכלל.
נכון, שיש כאלה (במובן מסוים גם אני) שמחפשים גם את הביטוי האישי בציור, ואולי זו הטעות שלנו, כי השלימות זהו הביטוי האישי של לאה בציוריה.
על זאת אוסיף הערה אחת, כמי שבא מהצד של לאה (ציור ופחות איור). דומני שהפורום משופע וגדוש (וזה טוב) במאיירים משובחים יותר ופחות, ובמיעוט מציירים. לא רבים הם הציורים המועלים בפורום למרות היותו "פורום ציור", ועם זאת הקריקטורות - איורי הספרים והקירות וכו' חוגגים.
על כן, זהו כבוד הפורום לראות יצירות ברמה כל כך מושלמת דוגמת הציורים של לאה, והלואי ויבואו עוד רבים שיאירו גם את צד ה'ציור' שבפורום.

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אוהב0ישראל;825761:
הייתי מוסיף הערה-הארה אחת:
איכות ציוריה של לאה ידועה זה מכבר ועומדת בשורה הראשונה פה בפורום, ובכלל.
נכון, שיש כאלה (במובן מסוים גם אני) שמחפשים גם את הביטוי האישי בציור, ואולי זו הטעות שלנו, כי השלימות זהו הביטוי האישי של לאה בציוריה.
על זאת אוסיף הערה אחת, כמי שבא מהצד של לאה (ציור ופחות איור). דומני שהפורום משופע וגדוש (וזה טוב) במאיירים משובחים יותר ופחות, ובמיעוט מציירים. לא רבים הם הציורים המועלים בפורום למרות היותו "פורום ציור", ועם זאת הקריקטורות - איורי הספרים והקירות וכו' חוגגים.
על כן, זהו כבוד הפורום לראות יצירות ברמה כל כך מושלמת דוגמת הציורים של לאה, והלואי ויבואו עוד רבים שיאירו גם את צד ה'ציור' שבפורום.
מצטרפת לכל מילה!!!

משה קבלה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני מאוד אוהב ראלסטי מדהים אחרי הכול כל הציורים הם יוצאים מהמציאות הריאלסטי לתוך תבניות של צורות קוי מתאר ותאורות וצללים חלקיות או מגזמות(הרבה יותר יפה מהתמונה יש בזה משהו קטפתי כזה אולי מישהו יגדיר את זה יותר טוב )

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י shalom;826035:
זה פשוט מושלם...!
איזה כיף לך...
תודה, זה באמת החלק הכייפי שבציור...

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
לא להאמין

הציור הזה הוא הוכחה
לאלה שמתייאשים ומתייאשות כל הזמן שאם הרבה סבלנות ורוגע אפשר להגיע לרמות על

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י לשם שינוי;825811:
:eek::eek::eek:
אני אלך לשתות כוס מים ואחזור להגיב....

טוב, ההתאוששות היתה ארוכה. די סרבתי להאמין שצבוע זה ציור ולא תמונה.
בסוף........ לוידת הסכמתי ללכת אחרי העדר ולהאמין.
מה שכן , לא ברור למה כולם מדברים על ראליות בציור הזה. בעיני זה לחלוטין לא ראלי מה שהולך כאן :). אם זה היה ראלי להגיע לכאלה רמות כולנו היינו פותחים גלריות מתחרות :D

נכתב ע"י מוטי הלר;826057:
עם הרבה סבלנות ורוגע אפשר להגיע לרמות על

טוב, איפה קונים- וכמה זה עולה?

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פשוט מדהים!
קשה להאמין שזה ציור!
את מלמדת?

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וווואוו!!!
המילים נעתקות!!!

HUXH86

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אין מילים בפי
עולמי!
את מתקדמת מס צעדים לפני כולם!

ציור כזה מעיד על אישיות מיוחדת.
יוצא מן הכלל!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בכל אופן, לי הציורים של לאה גורמים לחלישות דעת כל פעם מחדש,
כך בערך זה מרגיש -
:):):):):):)

RIVKAG

ציורים יהודיים וקטורים להורדה משאטרסטוק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לאה. מדהים! איזה תמונה מקסימה. וילד כל כך חמוד! והכי חשוב - כמה סבלנות צריך בשביל לצייר כל כך מדויק! אני התלהבתי.
ותודה ששיתפת גם בתהליך. זה מלמד הרבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה