• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב90% הנחה!!! כן כן! שלמו רק 10% כדמי רצינות ופרסמו את העסק שלכם באתר המוביל בציבור החרדי!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד יום ב' 30.03.2020

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

לאנגזאם פעלדמאן

מצב
הנושא נעול.
אמנים מוזמנים להשתתף באתר ח
אמנים מוזמנים להשתתף באתר ח

בשעות הפנאי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יואו......
כל הודעה מחדש אני בטוחה שיש כבר סוף סוף משהו מעניין, פותחת ו.... "גם אני...":confused:
חלאס!!!!!!!:mad::mad::mad:
בדיוק!!
מילא היו קוראים לאשכול 'גם אני' ... אבל קוראים לו 'לנגזאם פלדמן'... ובהתראות זה ממש מרגיזזזז
ומעצבן אותי לראות את כל האנשים שחושבים שמישהו ישלח, הרי אף אחד לא אמר שיש לו את זה....

חובה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בדיוק!!
מילא היו קוראים לאשכול 'גם אני' ... אבל קוראים לו 'לנגזאם פלדמן'... ובהתראות זה ממש מרגיזזזז
ומעצבן אותי לראות את כל האנשים שחושבים שמישהו ישלח, הרי אף אחד לא אמר שיש לו את זה....
אקזקלי!!!
אבל נראה לי שמישהו כתב שיש לו, אבל כנראה שהוא כבר בבית אבות....זה היה לפני שנים..;);)

בשעות הפנאי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אקזקלי!!!
אבל נראה לי שמישהו כתב שיש לו, אבל כנראה שהוא כבר בבית אבות....זה היה לפני שנים..;);)
הקטע שגם עכשיו כשאנחנו מתרגזים כאן להנאתינו, יש הרבה אנשים שמתעצבנים על זה, כי שוב הם מציצים לאשכול ומתאכזבים....
אז שידעו שאם הצלחנו להועיל ולהקטין במעט את התופעה של 'גם אני'... היה שווה את הסבל!!

חובה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הקטע שגם עכשיו כשאנחנו מתרגזים כאן להנאתינו, יש הרבה אנשים שמתעצבנים על זה, כי שוב הם מציצים לאשכול ומתאכזבים....
אז שידעו שאם הצלחנו להועיל ולהקטין במעט את התופעה של 'גם אני'... היה שווה את הסבל!!
ת'אמת - זה סוג של נקמה קטנה...

מיז'ורי

משתמש רשום
...

קבצים מצורפים

מצב
הנושא נעול.

לוח דרושים

מגוון פריטים מבית פרינטאול
למעלה