לאנגזאם פעלדמאן

מצב
הנושא נעול.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יואו......
כל הודעה מחדש אני בטוחה שיש כבר סוף סוף משהו מעניין, פותחת ו.... "גם אני...":confused:
חלאס!!!!!!!:mad::mad::mad:
בדיוק!!
מילא היו קוראים לאשכול 'גם אני' ... אבל קוראים לו 'לנגזאם פלדמן'... ובהתראות זה ממש מרגיזזזז
ומעצבן אותי לראות את כל האנשים שחושבים שמישהו ישלח, הרי אף אחד לא אמר שיש לו את זה....

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בדיוק!!
מילא היו קוראים לאשכול 'גם אני' ... אבל קוראים לו 'לנגזאם פלדמן'... ובהתראות זה ממש מרגיזזזז
ומעצבן אותי לראות את כל האנשים שחושבים שמישהו ישלח, הרי אף אחד לא אמר שיש לו את זה....
אקזקלי!!!
אבל נראה לי שמישהו כתב שיש לו, אבל כנראה שהוא כבר בבית אבות....זה היה לפני שנים..;);)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אקזקלי!!!
אבל נראה לי שמישהו כתב שיש לו, אבל כנראה שהוא כבר בבית אבות....זה היה לפני שנים..;);)
הקטע שגם עכשיו כשאנחנו מתרגזים כאן להנאתינו, יש הרבה אנשים שמתעצבנים על זה, כי שוב הם מציצים לאשכול ומתאכזבים....
אז שידעו שאם הצלחנו להועיל ולהקטין במעט את התופעה של 'גם אני'... היה שווה את הסבל!!

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הקטע שגם עכשיו כשאנחנו מתרגזים כאן להנאתינו, יש הרבה אנשים שמתעצבנים על זה, כי שוב הם מציצים לאשכול ומתאכזבים....
אז שידעו שאם הצלחנו להועיל ולהקטין במעט את התופעה של 'גם אני'... היה שווה את הסבל!!
ת'אמת - זה סוג של נקמה קטנה...

מיז'ורי

משתמש רשום
...

קבצים מצורפים

• 17 בית כנסת 02.mp3
    3.5 MB · צפיות: 683
  • 16 בית כנסת 01.mp3
    33.2 MB · צפיות: 615
  • 13 שבע ברכות.mp3
    39.3 MB · צפיות: 635
  • 12 שבת טיש.mp3
    16.2 MB · צפיות: 511
  • 10 חורבן הטכנלוגיה.mp3
    11.1 MB · צפיות: 577
  • 08 תפיסה.MP3
    44.2 MB · צפיות: 588
  • 07 שלום בית.mp3
    33.6 MB · צפיות: 544
  • 06 פגישה 2 2.mp3
    31.5 MB · צפיות: 498
  • 05 פגישה 2 1.mp3
    31.1 MB · צפיות: 519
  • 04 פגישה 1.mp3
    32.7 MB · צפיות: 540

המפואר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ההצגה - בכינוס "ועד הצלה" - המלא
בבקשה...

קבצים מצורפים

• ח''א.mp4
    53.9 MB · צפיות: 2,288
  • ח''ב.mp4
    53.8 MB · צפיות: 1,463
  • ח''ג.mp4
    53.9 MB · צפיות: 1,233
  • ח''ד.mp4
    53.8 MB · צפיות: 1,061
  • 001.mp4
    18.1 MB · צפיות: 1,004
  • ח''ה.mp4
    50.3 MB · צפיות: 1,251
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה