לאן נעלם הזיהוי פנים בתמונות

משתמש1

משתמש פעיל
בעבר בתוכנת התמונות של ווינדוס המחשב נתן אפשרות להציג תמונות מחולקות לפי האנשים המופיעים בהם, לאחרונה, עוד לפני העידכון האחרון, זה נעלם, זו בעיה אצלי או שהם הורידו את האופציה? ומה ניתן לעשות? בינתיים לא מצאתי תוכנה עם זיהוי פנים באיכות טובה כמו שהיתה שם.

משתמש1

משתמש פעיל
אולי כוונתך לקיבוץ פנים שהיה בגלריית התמונות, אם כן תוכל להוריד מכאן:
http://media.softwares.center/sw/windows-essentials-2012/wlsetup-all.exe
התקנתי אותו, הוא לא באותה רמה, בקודם המחשב זיהה בצורה מדהימה פנים בלי צורך לתייג בעצמי, כאן אני צריך לעזור לו הרבה בזיהוי. אותה בעיה זכור לי שיש בPICASA. לאן נעלם הזיהוי המקורי שהיה באפליקציית תמונות, יש דרך להחזיר אותו עצמו?

aeb

משתמש סופר מקצוען
התקנתי אותו, הוא לא באותה רמה, בקודם המחשב זיהה בצורה מדהימה פנים בלי צורך לתייג בעצמי, כאן אני צריך לעזור לו הרבה בזיהוי. אותה בעיה זכור לי שיש בPICASA. לאן נעלם הזיהוי המקורי שהיה באפליקציית תמונות, יש דרך להחזיר אותו עצמו?
אצלי לא ראיתי את זה פעם, אבל לאחרונה עשיתי עדכון וזה הגיע, אבל הייתי צריך לאשר אותו בהגדרות של האפליקציה 'תמונות'

משתמש1

משתמש פעיל
אצלי לא ראיתי את זה פעם, אבל לאחרונה עשיתי עדכון וזה הגיע, אבל הייתי צריך לאשר אותו בהגדרות של האפליקציה 'תמונות'
איפה בהגדרות? באפליקציה עצמה בהגדרות לא מצאתי הגדרה כזו, אפשר צילום מסך?

aeb

משתמש סופר מקצוען
איפה בהגדרות? באפליקציה עצמה בהגדרות לא מצאתי הגדרה כזו, אפשר צילום מסך?
upload_2019-6-12_18-28-44.png

בעבר בתוכנת התמונות של ווינדוס המחשב נתן אפשרות להציג תמונות מחולקות לפי האנשים המופיעים בהם, לאחרונה, עוד לפני העידכון האחרון, זה נעלם, זו בעיה אצלי או שהם הורידו את האופציה? ומה ניתן לעשות? בינתיים לא מצאתי תוכנה עם זיהוי פנים באיכות טובה כמו שהיתה שם.
ניסיתי לבדוק את הזיהוי אנשים באפליקציה של תמונות
והוא מצא לי רק 10 אנשים וזהו!!!!!!!!!!
זה נראה (לפי מנהל המשימות שעובד קשה בשביל זה) שכל פעם שאני מפעיל את האפליקציה אז היא סורקת, אבל אין שום תוצאות (גם אחרי שזה דלק לילה שלם)

• תודה
Reactions: aeb

משתמש1

משתמש פעיל
ניסיתי לבדוק את הזיהוי אנשים באפליקציה של תמונות
והוא מצא לי רק 10 אנשים וזהו!!!!!!!!!!
זה נראה (לפי מנהל המשימות שעובד קשה בשביל זה) שכל פעם שאני מפעיל את האפליקציה אז היא סורקת, אבל אין שום תוצאות (גם אחרי שזה דלק לילה שלם)
מעניין, לי הוא מצא עשרות אנשים, כנראה כל אלו שיש בכל אלפי התמונות שלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה