לאן אתם יוצאים בחול המועד השנה?

יחשבאף

משתמש מקצוען
יש המלצה למקום סגור שלא קורע את הכיס למשפחה גדולה?
יש לי ב"ה שבעה ילדים ביניהם בחורים וכל מקום עשיתי חשבון שיעלה לי כניסה מינימום 500-600 שקל!!!

יחשבאף

משתמש מקצוען
קיבלנו היום הודעה טלפונית ממאיר פרוש, שיש איזה אוהל בירושליים בעיר העתיקה, משהוא היה שם? מה חינמי שם והאם זה מעניין?עמוס מידי? נשמח לשמוע כדי לתכנן לנו לו"ז למחר
אני משערת שזה משהו כמו שהיה בסוכות.
היתה סוכה ענקית עם כיבוד מסביב לשעון, עוגות ושתיה בחינם.
לא יודעת מה עוד יש שם...

שאשאלה

משתמש רשום
היה עומס ברמה סבירה?
אם יש משהוא שהיה שם , נשמח לשמוע התרשמויות

שערי תשובה

משתמש חדש
יש אוהל ממוזג ממש, נפרד לנשים ולגברים עם אוהל לאמהות לטיפול תינוקות. עם קפה/שוקו ועוגיות כשרות לפסח בדץ העד"ח. כל הכבוד לפרוש שעושה דברים בשקט...
יש משקפות תלת מימד בחינם במדרגות הסמוכות לביכנס החורבה (רק שחיכינו יותר מחצי שעה שיטענו המשקפות ואז אמרו שעוד רבע שעה... התייאשנו והלכנו) יש ביקור חינם בבית כנסת החורבה ובמצפה, בבית השרוף (תוכן הסרט בעייתי) טיילת החומות חינם ומרכז דוידסון - העתיקות שצמודות לכותל בחינם.
היום לא היה עמוס במיוחד - אבל מחר יום חמישי ברכת כהנים! מזג אוויר היה יבש מאוד אבל חום סביר.

eh

משתמש פעיל
יש אוהל ממוזג ממש, נפרד לנשים ולגברים עם אוהל לאמהות לטיפול תינוקות. עם קפה/שוקו ועוגיות כשרות לפסח בדץ העד"ח. כל הכבוד לפרוש שעושה דברים בשקט...
יש משקפות תלת מימד בחינם במדרגות הסמוכות לביכנס החורבה (רק שחיכינו יותר מחצי שעה שיטענו המשקפות ואז אמרו שעוד רבע שעה... התייאשנו והלכנו) יש ביקור חינם בבית כנסת החורבה ובמצפה, בבית השרוף (תוכן הסרט בעייתי) טיילת החומות חינם ומרכז דוידסון - העתיקות שצמודות לכותל בחינם.
היום לא היה עמוס במיוחד - אבל מחר יום חמישי ברכת כהנים! מזג אוויר היה יבש מאוד אבל חום סביר.
שמעתי שיש סיורים חינם בעיר העתיקה האם ידוע לכם משהו בענין?

יחשבאף

משתמש מקצוען
איך ווייט פול בת ים? מבחינת העומס ובעיקר מבחינת צניעות???

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני חושבת לצאת לעמק החולה זה בדיוק הזמן שכל הציפורים חוזרים לארץ
מראה מרהיב במיוחד, מסוכן ללכת שם?
מקום מרהיב ומדהים.
ומאוד מאוד מסוכן, כמות האזעקות שם באיזור היא על בסיס יומי.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש המלצה למקום סגור שלא קורע את הכיס למשפחה גדולה?
יש לי ב"ה שבעה ילדים ביניהם בחורים וכל מקום עשיתי חשבון שיעלה לי כניסה מינימום 500-600 שקל!!!
יש חדר בריחה מהמם, כלומר חדר בריחה אצלכם בבית.
מתאים במיוחד למשפחות עם בחורים ובחורות.
אפשר לקבל מידע במייל mischacode.

**Moko**

משתמש פעיל
@אחד משלנו
קודם כל ממש משמח לראות שהבשורה נושאת כנפיים..!
והקטע המצחיק הוא שהסנדלר הולך יחף ואנחנו ישבנו בבית ורק חלמנו על הגן חיות כי פחדנו ממש לצאת כחום היום...
רק בלילה יצאנו איתם לגינה והם ב"ה הרגישו כאילו היינו מינימום ברידינג.. ;)
לכל התוהים בקשר ל white pool בבת ים, זה אכן נשמע רעיון טוב למזג אוויר השורר בחוץ ועל אף שיש במקום הזה כמה חסרונות כבדי משקל אנחנו ככל הנראה נהיה שם מחר. (וכל אחד ישאל לרבותיו כמובן...)
מי שמתעניין: הם פתוחים מ 10:00 בבוקר עד 20:00 בערב, לכבוד חוה"מ, ואני חושבת שכדאי לשלם על כרטיס שלא מוגבל בזמן על מנת שיהיה טווח זמן הגיוני לתת לילד (בעיקר לקטנים) הזדמנות לחקור ולנסות את המוצר שהוא די חדש בשוק ויכול להיות קצת מפתיע. למרות שבמחשבה שנייה שעתיים הם זמן די מכיל גם בשביל הפארק הכי מרתק בעולם..

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
וייט פול בבית שמש, למה כתוב לי רק שעות מופרדות?
ואיפה זה בקניון שער העיר? אני גרה 2 מטר מהקניון ונמצאת שם המון ואפ'פם לא אחזתי שיש שם כזה דבר....
אשמח להחכים ממישו

SHANI1234

משתמש פעיל
וייט פול בבית שמש, למה כתוב לי רק שעות מופרדות?
ואיפה זה בקניון שער העיר? אני גרה 2 מטר מהקניון ונמצאת שם המון ואפ'פם לא אחזתי שיש שם כזה דבר....
אשמח להחכים ממישו
אנחנו היינו שם היום
זה במקום המתחם של המשחקי מחשב של פארק 770.
ליד הבאולינג
למי שיש רכב שוה לסוע לבישמש ולא לבת ים...
לקחת בחשבון שדי עמוס
אבל הילדים במיוחד הקטנים נהננים מאוד.
לא לבחורים גדולים

כלנית

משתמש רשום
אנחנו היינו שם היום
זה במקום המתחם של המשחקי מחשב של פארק 770.
ליד הבאולינג
למי שיש רכב שוה לסוע לבישמש ולא לבת ים...
לקחת בחשבון שדי עמוס
אבל הילדים במיוחד הקטנים נהננים מאוד.
לא לבחורים גדולים
מאיזו בחינה עדיף בי"ש? אנחנו מב"ב
המחיר בבי"ש- שעה ראשונה 45 וכל שעה נוספת 15. כמה זמן הייתם?
בבת ים נראה שהתמחור שונה. 55 ללא הגבלת זמן כך שיוצא יותר משתלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה