רכישות בחו"ל לאמיצים, אתר רוסי חדש ששולח לארץ הכל

עוד מישהו

משתמש חדש
כמה זמן ממוצע למשלוח?
הזמנתי לפני שבועיים,
במעקב מופיע שזה עדיין לא בארץ. (בדרך למדינת היעד)
סביר?

Souffle

משתמש פעיל
זה סוג אחר מרוב הטלפונים
אבל אפשר לקנות בכל מקום
וגם באלי
רוצה להזמין לזה מטען מגנטי וכך אמור לשמור על המגעים כי זה מה שנהרס בדרכ במקרנציק
יכולה לתת קישור למטען הנ"ל?

Goldidea

משתמש מקצוען
אם יש להם נקודה קרובה לבית (נראה לי קילומטר) אז לנקודת חלוקה ואם לא, אז שליח לבית.

ז'אנט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם יש להם נקודה קרובה לבית (נראה לי קילומטר) אז לנקודת חלוקה ואם לא, אז שליח לבית.
איך אפשר לראות באתר הזמנה קודמת?
איך אפשר לעקוב שם על הזמנה מלפני כחודש?
בקשר למקרנציק, שימו לב, יש שם שני סוגים במחירים שונים, אולי יש הבדל בחיבור לאנרגיה , בטריות או חשמל!

Goldidea

משתמש מקצוען
אני שואלת,
כי פעם שעברה הביאו לי לאנשהו בז'בוטינסקי
ואני בקצה השני של ב"ב
קרה לי כמה פעמים וביקשתי להעביר מקום. הבעיה היא שהם מחכים שזה יוחזר מהנקודה הראשונה (בערך שבועיים) ורק אז שולחים שוב לנקודה המעודכנת. כך שאולי עדיף כבר ללכת רחוק.

logy

משתמש רשום
איך אפשר לראות באתר הזמנה קודמת?
איך אפשר לעקוב שם על הזמנה מלפני כחודש?
בקשר למקרנציק, שימו לב, יש שם שני סוגים במחירים שונים, אולי יש הבדל בחיבור לאנרגיה , בטריות או חשמל!
הזמנות קודמות אפשר ע"י לחיצה על האייקון של האיש בצד ימין למעלה ליד עגלת הקניות ולגבי מעקב אפשר דרך MEST או TRAK 17

ז'אנט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הזמנות קודמות אפשר ע"י לחיצה על האייקון של האיש בצד ימין למעלה ליד עגלת הקניות ולגבי מעקב אפשר דרך MEST או TRAK 17
מופיע לי תוצאה 0
בMEST החבילה לא הגיעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה