דרוש מתכון לאמא שלי יש יום הולדת של גיל עגול, ואני רוצה להכין לך את העוגה הכי טעימה שיש----

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר להכין עוגת טורט גבוהה.ולאחר האפיה והקירור לשים שכבת שוקולד מומס על העוגה מכל הכיוונים.לקשט עם מגוון רעיונות מענינים.כגון: גליליות, סוכריות בכל הגדלים והסוגים, קוקוס טחון - אפשר לשים אותו גם כמו שהוא טחון.וישנה גם אפשרות לקלות על המחבת קצת עד שמזהיב ואז יש עוד גוון מענין.

noae

משתמש מקצוען
עוגת דאבל קפה של 'פיית העוגות'
יצאה מאווווד טעימה, אבל בכנות, לא מצדיקה את העבודה.... מלא שלבים, כמה צינונים/הקפאות/אפיות וכו'... והטעם מדהים אבל לא מספיק חלבי.
את העיטור לא הכנתי, אבל יודעת שזה משמעותי לטעם.

עניין של טעם כנראה, אני הופתעתי מהקלות שלה דווקא (ביחס לפאי כמובן, לא לעוגה בחושה).

אוהבת תינוקות

משתמש צעיר
עניין של טעם כנראה, אני הופתעתי מהקלות שלה דווקא (ביחס לפאי כמובן, לא לעוגה בחושה).
רק את הבצק צריך לקרר/להקפיא 3 פעמים...
וכן השאר, כל דבר לצנן, לחכות עוד ועוד.
אותי זה די עיצבן, ואני די מאסטרית בתחום... אבל אוהבת לרוץ בבישולים ולא להתקע באותה עוגה שוב ושוב.
לדעתי אפשר לדלג פה ושם על הקירורים.

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
על כל מיכל שמנת מתוקה של 250 מ"ל יש להוסיף 200 גר' שוקולד לבן שבור לקוביות.
אין לי מתכון לבלינצ'ס שהוא מושלם בעיני. עדיין בשלב מחקר. אבל יש פה הרבה בפורום.
כמה שזכור לי זה הולך 400 גרם שוקולד על חבילת שמנת מתוקה
במיוחד בשוקולד לבן שהוא פחות מוצק

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כמה שזכור לי זה הולך 400 גרם שוקולד על חבילת שמנת מתוקה
במיוחד בשוקולד לבן שהוא פחות מוצק
את היחס קובעים לפי התוצר שרוצים להשיג.
היחס שאת מתארת מתאים לטראפלס אבל אני הבאתי מתכון שמתאים למרקם מוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה