לאלו שעוסקות במסיבות והפקות לבתי"ס ובכלל

RW / עיצוב ומיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יכולות להיעזר במדריך 'הכל למופע'
יש בו את כל העסקים השיכים לתחום המופע והמערכת שולחת חינם בדיוור ישיר הביתה
לקבלת המדריך, צריך לשלוח אליהם במייל שם , כתובת מגורים ותפקיד כמו : רכזת / מאמנת
ואת שם ביה"ס בו את עובדת. המדריך יוצא לאור לקראת שנת הלימודים החדשה.
וזה המייל שלהם: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תהנו!

נ.ב אין לי קשר ישיר למערכת ולכן לא לשלוח אלי הודעות רק למייל המצורף.
אני מעצבת את המדריך, המנהלת היא שושי טינקלרויט המקסימה.

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ממליצה
יכולות להיעזר במדריך 'הכל למופע'
יש בו את כל העסקים השיכים לתחום המופע והמערכת שולחת חינם בדיוור ישיר הביתה
לקבלת המדריך, צריך לשלוח אליהם במייל שם , כתובת מגורים ותפקיד כמו : רכזת / מאמנת
ואת שם ביה"ס בו את עובדת. המדריך יוצא לאור לקראת שנת הלימודים החדשה.
וזה המייל שלהם: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תהנו!

נ.ב אין לי קשר ישיר למערכת ולכן לא לשלוח אלי הודעות רק למייל המצורף.
אני מעצבת את המדריך, המנהלת היא שושי טינקלרויט המקסימה.
ממליצה גם,
המדריך מסודר מאד!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה