לאלו שנוהגים להימנע מקטניות בפסח– לתשומת לב –

מעצבת גרפית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בבקבוקי ספרינג 1.5 לי' - ישנם חלק מהטעמים שמכילים קטניות (רשום בקטן על האריזה) וחלקם – ללא קטניות,
יש לשים לב שלא להסתמך על בדיקת טעם אחד.

העבירו הלאה!

פסח כשר ושמח

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
גם אלו המכילים קטניות - הם בהכשר "בד"צ מהדרין - הרב רובין"?
(כל השנה זה ההכשר אני מתאר לעצמי שגם בפסח, הלא כן?!).

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כמו"כ שימו לב - גבינת הקוטג' בהכשר של הרב רובין מכילה קטניות! (זה בכל אופן היה המצב בשנתיים שעברו. לא בדקתי השנה)

כוכב מאיר

משתמש פעיל
נכתב ע"י תלמידים;977504:
גם אלו המכילים קטניות - הם בהכשר "בד"צ מהדרין - הרב רובין", (כל השנה זה ההכשר אני מתאר לעצמי שגם בפסח, הלא כן?!).
מזל שאין לכם בית חרושת לסודה בהכשר הרב רובין :)

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תלמידים;977504:
גם אלו המכילים קטניות - הם בהכשר "בד"צ מהדרין - הרב רובין", (כל השנה זה ההכשר אני מתאר לעצמי שגם בפסח, הלא כן?!).

מי ששותה את זה כל השנה יודע מה הוא שותה, כן?
למה להשמיץ הכשרים ברמזים שקופים?

שעת סיפור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב, אמנם הם לא עוסקים ביחסי ציבור אבל זה הכשר מצויין. מהיכרות קרובה עם אחד מראשי המשגיחים שם.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י מי;977669:
מי ששותה את זה כל השנה יודע מה הוא שותה, כן?
למה להשמיץ הכשרים ברמזים שקופים?

חס ושלום! הייתה כאן הנחה סבירה בהחלט.
כמי שמכיר את הרב רובין וטיב הכשרו (עוד כאשר ההכשר היה פעל יחד עם הכשר העיר בשיתוף הרב שמחה קוק), ודאי שלא היה בדברי כל כוונה להשמיץ ובוודאי שלא לפסול.
אני מתנצל אם הובנו דברי שלא כהלכה.

(עכשיו שמתי לב - טעיתי בפיסוק; הכוונה הייתה לשאול, האם אכן גם עליהם יש את ההכשר הנ"ל. שאלה שעדיין תקפה.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה