מידע שימושי לאומית באלעד, ממליצים?

זושא כץ

משתמש מקצוען
'לאומית' טוב מאוד למי שאיננו חולה רציני יש להם זמינות וגמישות שאין בשום קופה והם גם הכי זולים בביטוחים המשלימים רק הרופאים שלהם לא הכי מוצלחים

ציפורת

משתמש רשום
רק הרופאים שלהם לא הכי מוצלחים
לא מסכימה איתך. אני בלאומית אלעד ומאוד מרוצה. גם מהרופאים.
המחיר הכי זול. רופאים מצוינים. תורים זמינים ביותר. החזרים וכד'.
מבחינת בתי חולים הם שולחים לאיזה בית חולים שאתם רוצים, דווקא בגלל שאין להם בית חולים שלהם. ומבחינת החזרים של קלנאית תקשורת הם נתנו לי החזרים הכי גבוהים לעומת שאר קופות החולים (בררתי זאת).

שרי 72

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מבחינת בתי חולים הם שולחים לאיזה בית חולים שאתם רוצים, דווקא בגלל שאין להם בית חולים שלהם. ומבחינת החזרים של קלנאית תקשורת הם נתנו לי החזרים הכי גבוהים לעומת שאר קופות החולים (בררתי זאת).
ברפואת שיניים איך הם עובדים???

st programmer

משתמש חדש
הי, אשמח מאוד לשמוע ממך על המלצה לרופא משפחה באלעד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה