דרוש מידע כתמים כתומים/צהובים קטנים על חולצות לבנות

tamaar

משתמש חדש
מישהו נתקל בכתמים כתומים/צהובים קטנים על חולצות לבנות?
זה לא בא מלכלוך בוודאות
זה הורס לי את הכביסה הלבנה
מכונת כביסה בת שנה
מה עושים?????

tamaar

משתמש חדש
כתמים (צהובים/ חומים קטנים) על חולצות בחור ישיבה - לא מלכלוך, אלא אחרי כביסה
מי יודע??????

tamaar

משתמש חדש
מכונה חדשה (בת שנה)
מה עושים??
מה הפיתרון??????

בינה חכמה ודעת

משתמש פעיל
אני לא בטוח שזה צריך להיות חלודה חיצונית ושוב אצלי זה היה מחלודה גלויה לא יודע אם אפשר להקיש

יראת גאולה

משתמש מקצוען
יכול לקרות ממרכך הכביסה, או מחומר סבוני / כימי שטפטף על החולצה לפני הכביסה, אלא שלא ראו את זה לפני הכביסה.
כביסה בהרתחה יוצרת כתמים כאלו.

reframing

משתמש צעיר
אולי תשפריצי אוקסיג'ן ותכבסי עם יותר מעלות
לי זה עזר (לכביסה בנה, ולא לחולצות)

tamaar

משתמש חדש
יכול לקרות ממרכך הכביסה, או מחומר סבוני / כימי שטפטף על החולצה לפני הכביסה, אלא שלא ראו את זה לפני הכביסה.
כביסה בהרתחה יוצרת כתמים כאלו.
תודה על התשובה. משתמשת בקפסולות אריאל לכביסה. הם היו לי מעולות שנים... ולגבי המעלות - 40 בשטיפה מיוחדת לחולצות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה